
Aantal
Highlights & Details
Debietmeter PCE-TDS 200 ML + 4 Sens.
- Meetbereik (min.): 0 m/s
- Meetbereik (max.): 32 m/s
- Voedingsspanning (bereik): 5 V
Technische specificaties
- Doorstroommeting
- Meetbereik ±32 m/s.
- Resolutie: 0,001 m/s
- Nauwkeurigheid
- DN ≥ 50 mm: ±1,5% v. MW. Voor snelheden > 0,3 m/s.
- DN <50 mm: ±3,5% v. MW. Voor snelheden > 0,3 m/s.
- Reproduceerbaarheid ±0,5% van de meetwaarde
- PCE-TDS 200 ML SENSOR
- Sensorpaar
- Buisdiameter DN 50: 700 / 57: 720 mm
- Temperatuurbestendigheid: -30 - 160 °C
- PCE-TDS 200 L SENSOR
- Buisdiameter DN 300... 6000 mm
- Afmetingen 91 x 52 x 44 mm
- MEETMETHODE Z, V, N, W
- Medium
- Water
- Zeewater
- Olie
- Ruwe olie
- Methanol
- Ethanol
- Diesel
- Benzine
- Petroleum
- Door de gebruiker gedefinieerd (handmatige invoer van de geluidssnelheid van het medium)
- Alle vloeistoffen met een onzuiverheid <5%
- Buismateriaal
- Koper CU
- Staal FE
- RVS VA
- Aluminium al
- Messing me
- Gietijzer CI
- Ijzer FE
- Nikkel NI
- Titanium TI
- Zink ZI
- Acryl AC
- Polyethyleen PE
- Polypropyleen PP
- Polyvinylchloride PVC
- Nylon NY
- Aangepast (handmatige invoer van de transverse geluidssnelheid van het buismateriaal) binnenbekleding van de buis - geen voering
- - Door de gebruiker gedefinieerd
- - Epoxyhars
- - Rubber
- - Mortel
- - Polystyreen PS
- - Polyethyleen PE
- - Polytetrafluorethyleen PTFE
- - Polyurethaan PU
- - Polypropyleen PP
- - Door de gebruiker gedefinieerd
- (Handmatige invoer van de longitudinale geluidssnelheid
- Van de binnenbekleding van de buis)
- Meetparameters stroomsnelheid, volumestroom en volume
- Eenheden (afmetingen) mm, in
- Eenheden (stroomsnelheid) m/s, ft/s.
- Eenheden (volumestroom) m3, L, gal, igl, mgl, cf, bal, ib, ob
- Tijdweergave seconden, minuten, uren, dagen
- Eenheden (volume) m3, L, gal, igl, mgl, cf, bal, ib, ob
- Overige specificaties
- Weergave 2,8” LCD
- Eenheden metrisch Imperial
- Menutalen Duits, Engels, Frans, Spaans,
- Italiaans, Nederlands, Portugees, Deens
- Turks, Pools, Russisch, Chinees, Japans
- Bedrijfs- en opslagomstandigheden temperatuur: -20 ± 65 °C.
- Luchtvochtigheid: 10... 95% r. F., niet condenserend
- Datalogger 32 GB opslagcapaciteit / 10 miljoen meetpunten
- Interface USB (voor online-meting, uitlezen van de interne
- Geheugen en voor het opladen van de accu)
- Beschermingsgraad IP52
- Voeding intern: LiPo-accu (3,7 V, 2500 mAh)
- Extern: USB 5 VDC, 500 mA
- Gebruiksduur circa 10 uur
- Afmetingen 165 x 85 x 32 mm
- Gewicht 255 g
Box
- Soortnaam
Ultrasone sensor
- Type
PCE-TDS 200 ML
- Voedingsspanning
5 V
- Min. voedingsspanning
5 V
- Max. voedingsspanning
5 V
- Voedingsspanning
5 V
- Kenmerken
Met behuizing
Aansluitkap met 2 kabelschroeven
Aansluitkap met 2 steekverbinders
- Aansluiting
Vastgeschroefd
- Response-tijd
1 s
- Uitgangen
Analoog (spanning)
Analoog
Tweedraads
- Kleur behuizing
Zwart
- Materiaaleigenschap
Galvanisch verzinkt
Roestvast
- Materiaal (behuizing)
Polystereen (EPS)
Volledig kunststof
Rubber
Polymeer
Plastic
PTFE
Gemetalliseerd kunststof
- Kabellengte
5 m
- Nominale diameter
6000 mm
- Min. medium temperatuur
-30 °C
- Max. medium temperatuur
160 °C
- Meetnauwkeurigheid ±
1.5 %
- Meetbereik (min.)
0 m/s
- Meetbereik (max.)
32 m/s
- Meetbereik
0 - 32 m/s
IP52
- Gewicht
255 g
- Min. omgevingstemperatuur
-20 °C
- Max. omgevingstemperatuur
65 °C
166 mm
- Breedte
32 mm
- Hoogte
85 mm
- Afm.
(l x b x h) 166 x 32 x 85 mm
- Inhoud
1 stuk(s)
- Conform RoHS
Ja
Documenten en downloads
Datablad
Datablad 2813675 PCE Instruments Ultrasone sensor PCE-TDS 200 ML Voedingsspanning (bereik): 5 V Meetbereik: 0 - 32 m/s 1 stuk(s)
Gebruiksaanwijzingen en veiligheidsinformatie
Gebruiksaanwijzingen en veiligheidsinformatie 2813675 PCE Instruments Ultrasone sensor PCE-TDS 200 ML Voedingsspanning (bereik): 5 V Meetbereik: 0 - 32 m/s 1 stuk(s)
Omschrijving
Tijdens een meting kunnen de meetwaarden via de datalogger bij de ultrasone debietmeter worden geregistreerd. Daarbij kunnen start- en stopomstandigheden en het geheugeninterval van 1 seconden tot 12 uur bij de ultrasone debietmeter worden ingesteld. Een opslagpunt bevat bij de ultrasone debietmeter eenmalig alle meetgrootheden. De meetwaarden worden opgeslagen op het 32 GB grote ingebouwde geheugen bij de ultrasone debietmeter. Daarbij kunnen 10 miljoen meetpunten op de ultrasone debietmeter worden opgeslagen.
Met de optionele software kunnen de geregistreerde meetwaarden door de ultrasone debietmeter worden uitgelezen. Voor de analyse kunnen de meetwaarden van de ultrasone debietmeter in tabelvorm en grafisch worden weergegeven. Voor een verdere verwerking van de meetwaarden van de ultrasone debietmeter kunnen deze in .csv-bestandsformaat worden geëxporteerd. Als alternatief kan via de software een PDF-rapport worden gemaakt. Voor een vereenvoudigde bediening kan de ultrasone debietmeter via de software worden ingesteld. Een live-weergave van de meetwaarden van de ultrasone debietmeter is met de software ook mogelijk.
Om de warmtehoeveelheid met de ultrasone debietmeter te bepalen, zijn bovendien twee thermo-elementen nodig. Deze zijn bij de PCE-TDS 200+ beschikbaar. De beide thermo-elementen van de ultrasone debietmeter worden op de voor- en terugloop van een buizensysteem aangesloten. Aan de hand van het temperatuurverschil en de gemeten doorstroomhoeveelheid kan de ultrasone debietmeter de warmtehoeveelheid bepalen. Indien nodig kan de ultrasone debietmeter de kosten simultaan, tijdens de meting, per warmtegeneenheid berekenen en weergeven. Zo wordt de ultrasone debietmeter bijvoorbeeld gebruikt bij de controle van verwarmingsinstallaties.
Het LCD-kleurendisplay van de ultrasone debietmeter heeft een grootte van 2,8” en is daardoor goed afleesbaar. Optioneel kan de ultrasone debietmeter met een ISO- of DAkkS kalibratiecertificaat worden uitgerust.
PCE-TDS 200 ML SENSOR
Middelste sensorpaar voor buisdiameter DN 50: 700 / 57: 720 mm. Geschikt voor de debietmeting op middelgrote buizen. Met de ingebouwde magneten bij de sensoren aan de ultrasone debietmeter kunnen deze op ijzerhoudende buizen worden gehangen. Als alternatief kunnen de sensoren met losbare kabelbinders op de buis worden gemonteerd. De temperatuurbestendigheid ligt tussen -30 ± 160 °C.
PCE-TDS 200 L SENSOR
Groot sensorpaar voor buisdiameter DN 300... 6000. Dit sensorpaar is dus geschikt voor bijzonder grote buizen. De sensoren kunnen worden bevestigd aan de ultrasone debietmeter met los te maken kabelbinders. Dankzij de ingebouwde magneten kunnen de sensoren op buizen met een ijzerhoudend metaal worden aangehangen. De sensoren hebben een afmeting van 91 x 52 x 44 mm.
De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald.
Uitvoering
- Meetbereik: ±32 m/s resolutie: 0,001 m/s incl. Sensor set sensor voor buisdiameter DN 50: 700 / 57: 720 mm, DN 300... 6000 temperatuurbestendigheid: -30...160 °C voor verschillende media voor verschillende buismaterialen meetparameters: Stroomsnelheid, volumestroom en volumeinterface: USB-datalogger: 32 GB opslagcapaciteit (10 Mio. Meetpunten) LiPo-accu
Omvang van de levering
- 1 x ultrasone stroommeter PCE-TDS 200 ML
- 1 x FLOWSENSOR PCE-TDS 200 M SENSOR (paar)
- 1 x FLOWSENSOR PCE-TDS 200 L SENSOR (paar)
- 2
- x 5 m verbindingskabel 2 x afneembare kabelbinder
- 1 x netvoeding
- 1 x USB-C® kabel
- 1 x ultrasone contactgel
- 1 x PCE-meetlint 1 x kunststof koffer 1 x
- gebruiksaanwijzing














