• Hét platform voor al uw techniek
  • Gratis inkoopoplossingen
  • Groot assortiment, één factuur
  • Retourrecht
Conrad

HYTE Y60 Tempered Glass Midi-tower PC-behuizing Zwart

EAN:
Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
1/7
Leverbaar wo. 28 okt.
7 Stuk(s)

Nieuw
Alle facturen van derden komen nu rechtstreeks van Conrad.
Verkoop en verzending door  Conrad Electronic

Aantal
Totaal (€ 140,49 / Stuk)
€ 140,49
Levering van goederen binnen overige EU landen (0% btw) excl. btw 
& 
excl. € 0,00 
prav.priceAvailability.ecoparticipation.cost ...
prav.priceAvailability.privatecopyingfee.cost ...
zonder verdere verzendkosten 
Gratis verzending*
Slechts 7 Stuk(s) beschikbaar

Incl. 14 dagen retourrecht (30 dagen met)

Highlights & Details

Hyte Y60 midi Tower, Tempered Glass - zwart

  • MIDI-tower met drie geïntegreerde Flow-FE12-120 mm-ventilatoren
  • Zijpaneel en front van gehard glas
  • Toevoer van verse lucht op de grond
  • Verticale montage van de grafische kaart mogelijk
  • PCIe 4.0-riserkabel meegeleverd
  • Radiatoren aan de zijkant, in het deksel of aan de achterkant mogelijk
  • Grafische kaarten tot een lengte van 375 mm mogelijk
  • Maximale hoogte CPU-koeler van 160 mm

Technische specificaties

  • Materiaal: SPCC-staal, ABS-kunststof, gehard glas
  • Totaal aantal mogelijke ventilators:
  • 2x 120 mm / 140 mm (zijde)
  • 3x 120 mm (deksel)
  • 1x 120 mm (achterkant)
  • 2x 120 mm / 140 mm (bodem)
  • Ventilator vooraf geïnstalleerd:
  • 3x 120 mm ventilator
  • Radiatorbevestigingen:
  • 1x max. 280 mm (zijde, max. 150 mm hoogte)
  • 1x max. 280 / 360 mm radiator (bovenkant)
  • 1x max. 120 mm (achterzijde)
  • Stoffilter: Bodem, zijkant en bovenkant (uitneembaar)
  • Drive bays:
  • 2x 3,5 inch of 4x 2,5 inch
  • Netvoeding: 1x standaard ATX tot 235 mm lengte (incl. kabel)
  • Uitbreidingsslots: 6 low profile + 3 verticaal (voor max. 2-slot GPU's)
  • I/O-paneel:
  • 2x USB 3.0 (type A, USB 3.2 gen 1, max. 5 Gbit/s)
  • 1x USB 3.1 (type C, USB 3.2 gen 2, max. 10 Gbit/s)
  • 1x audio-/microfoonaansluiting gecombineerd (3,5 mm)
  • Maximale lengte van de videokaart: 375 mm (max. 75 mm breedte, zonder voorradiator)
  • Maximale hoogte van de CPU-koeler: 160 mm
Soortnaam

PC-behuizing

Model behuizing

Midi-tower

Kleur (specifiek)

Zwart

Front-interfaces

Audio-Line-in

Audio-Line-out

6,4 cm (2,5") schachten intern

4

8,9 (3,5") schachten intern

2

Breedte

285 mm

Hoogte

462 mm

Diepte

456 mm

Gewicht

11500 g

Vormfactor

E-ATX

ATX

Micro-ATX

Mini-ITX

Aantal USB type A 3.0

2 x

Aantal USB-C

1 x

Draadloos oplaadbaar

Nee

Afm.

(b x h x d) 285 x 462 x 456 mm

Toetsenbordlayout

QWERTZ, Duits

UKCA

Ja

Documenten en downloads

Gebruiksaanwijzingen en veiligheidsinformatie

Gebruiksaanwijzingen en veiligheidsinformatie 3046146 HYTE Y60 Tempered Glass Midi-tower PC-behuizing Zwart

Omschrijving

Buitengewoon design en functionaliteit
Met de Hyte Y60 betreed je geheel nieuwe profielen als het om de look van je PC-Builds gaat. De midi-Tower biedt u met zijn front en zijn grote, driedelige panoramavenster van Tempered Glass een overzicht van uw hardware en laat u niet alleen van de zijkant kijken. Door de ingebouwde ventilatiesleuven op de vloer en aan de zijkant van de case levert u uw hardware optimaal met koele lucht.

Bovendien laat het u open of u liever op water- of luchtkoeling van uw componenten zet. Door de buitengewone plaatsing is de Y60 uitstekend voorbereid op beide varianten.

De horizontale PCI-slots zijn low-profile. Naar keuze kunt u uw grafische kaart met de meegeleverde PCIe 4.0-riserkabel ook verticaal monteren en zo aan iedereen laten zien.

Goede airflow door Cold Floor Cooling
In de Hyte Y60 zijn grote componenten met een-energiebehoefte te vinden. Daarom is de behuizing zeer open ontworpen en op storingsvrije airflow gericht. Door de Cold Floor wordt verse lucht van onderen aangezogen en ongehinderd in de binnenkant van de behuizing getransporteerd. Daar ontmoet hij dan de belangrijkste en warmste componenten zoals CPU en GPU en zorgt hij voor een zeer goede koeling. Door de vele mogelijkheden voor ventilatoren wordt de verwarmde lucht snel en efficiënt weer uit de case getransporteerd.

Op de grond kunnen 2x 120 mm-ventilatoren of 2x 140 mm-ventilatoren worden geplaatst. Op het deksel passen drie 120 stuks, aan de zijkant twee 120 mm of twee 140 mm ventilatoren en aan de achterkant 1x 120 mm ventilatoren. Tegen stof zijn bovendien eenvoudig te reinigen stoffilters aan deksel, vloer en zijkant aangebracht.

Wie van plan is een waterkoeling te gebruiken, wordt ook hier niet teleurgesteld. Aan de zijkant is voldoende ruimte voor een 280 mm-radiator met een hoogte van maximaal 150 mm. Aan de bovenkant van de behuizing kunnen radiatoren tot een grootte van 280 of 360 mm worden geplaatst. De achterkant biedt de mogelijkheid om een 120 mm radiator te gebruiken, bijvoorbeeld voor kleine all-in-one waterkoelingen.

Ruimte voor componenten en verticale GPU
De Y60 biedt de mogelijkheid om E-ATX-, ATX-, micro-ATX- en mini-ITX-moederborden te installeren. Zo heeft u een groot aantal platforms en configuraties. Bovendien kunnen CPU-koelers tot een hoogte van 160 mm en high-end grafische kaarten tot een maximale lengte van 375 mm worden geplaatst. Als u uw grafische kaart in het grote venster wilt presenteren, kunt u deze optioneel ook verticaal monteren. De benodigde riserkabel wordt al meegeleverd.

Door de plaatsing achter het moederbord is de netvoeding van de rest van de behuizing afgeschermd. Dit zorgt ervoor dat de afvalwarmte van de netvoeding niet in de hoofdkamer van de behuizing komt, waar de andere warme componenten zitten en daardoor lagere temperaturen in de behuizing worden bereikt. Door de uitlijning van de netvoeding trekt hij daarbij frisse lucht van de zijkant en niet van de grond. Dit helpt tegen het opbergen en zorgt voor een langer leven van uw netvoeding. Voor hardware met veel vermogen kunnen optionele ATX-netvoedingen tot een grootte van 235 mm (met kabels) onder de afdekking worden geplaatst.

Montagemogelijkheden voor gegevensdrager en I/O-paneel
In de Y60 zijn voldoende montagemogelijkheden voor gegevensdragers aanwezig. Er kunnen naar keuze twee 3,5- of vier 2,5-inch gegevensdragers worden ondergebracht. Zo is er voldoende geheugen voor uw games en toepassingen beschikbaar.

Het eenvoudige, aquariumachtige design van de Y60 maakt het mogelijk om ook onopvallende gebouwen met goede koelprestaties te bouwen. Het zijpaneel en de voorkant zijn gemaakt van gehard glas, waardoor het een goed zicht op de inwendige componenten biedt. Zo staat ook een blikvanger-RGB-bouw niets in de weg. Het I/O-paneel laat fans van mobiele gegevensdragers niet in de steek. Hij wacht met Power-toets, reset-knop, 3,5 mm gecombineerde audio- en microfoonaansluiting, twee USB 3.0-type A-aansluitingen en een USB 3.1-type-C-aansluiting voor een snellere overdracht van bestanden. Bovendien is het gebogen en naar u gericht.

De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald.

Omvang van de levering

  • 1x Hyte Y60 midi Tower, gehard glas - zwart
  • 3x 120 mm ventilator (voorgeïnstalleerd)

Opmerkingen

PC-behuizingen bevatten geen voeding tenzij anders aangegeven!

Accessoires

(*Alle prijzen zijn excl. btw.)

De noodzakelijke accessoires zijn nodig om het artikel te gebruiken zoals beschreven

Vergelijkbare artikelen

(*Alle prijzen zijn excl. btw.)