• Hét platform voor al uw techniek
  • Reparatieservice
  • Groot assortiment
  • Retourrecht
Conrad

Sygonix Luchtontvochtiger 15 m² 235 W 10 l/dag Wit

EAN:
Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
1/10
Leverbaar ma. 9 nov.

Verkoop en verzending door  Conrad Electronic

Aantal
Totaal (€ 119,99 / Stuk)
€ 119,99
Levering van goederen binnen overige EU landen (0% btw) incl. btw 
& 
excl. € 0,00 
prav.priceAvailability.ecoparticipation.cost ...
prav.priceAvailability.privatecopyingfee.cost ...
zonder verdere verzendkosten 
Gratis verzending*

Incl. 14 dagen retourrecht (30 dagen met)

Highlights & Details

SLIMME LUCHTONTVOCHTIGER 10 L/DAG

  • Gebruikt koelmiddel R290
  • Laag geluidsniveau ≤ 38 dB (A)
  • 1,7 l waterreservoir
  • 2 ventilatorsnelheden
  • Aan de zijkant gemonteerde handgreep
  • Droog- en slaapmodus
  • 24-uurs timer
  • Auto-abortus voorkomt bevriezing
  • Automatische uitschakeling en alarm bij vol waterreservoir
  • Groot soft-touch-bedieningspaneel met LED-display
  • 4 wieltjes voor eenvoudig transport
  • Afwasbaar stoffilter
  • Intelligente besturing via Tuya-APP

Technische specificaties

Soortnaam

Luchtontvochtiger

Ontvochtigingsvermogen (max.)

10 l/dag

Tankinhoud

1.7 l

Geschikt voor ruimtes tot max.

15 m²

Voedingsspanning

230 V/AC

Werktemperatuur

30 °C

Kleur (specifiek)

Wit

Geluidsontwikkeling

38 dBA

235 W

Breedte

170 mm

Hoogte

405 mm

270 mm

Afm.

(l x b x h) 270 x 170 x 405 mm

Gewicht

9 kg

Verpakking

Verpakking zonder plastic

Documenten en downloads

Gebruiksaanwijzingen en veiligheidsinformatie

Gebruiksaanwijzingen en veiligheidsinformatie 3743463 Sygonix Luchtontvochtiger 15 m² 235 W 10 l/dag Wit

Garantievoorwaarden

Garantievoorwaarden 3743463 Sygonix Luchtontvochtiger 15 m² 235 W 10 l/dag Wit

Omschrijving

De slimme luchtontvochtiger in de kleur wit biedt een maximale ontvochtigheidsprestatie van 10 liter per dag en is ontworpen voor ruimten van maximaal 15 m². Met een gewicht van 7,5 kg, compacte afmetingen (170 x 405 x 270 mm) en een stroomverbruik van 210 watt is het apparaat geschikt voor gericht gebruik in kantoren en bedrijfsomgevingen. Vier geïntegreerde rollen en een aan de zijkant gemonteerde handgreep maken eenvoudig transport naar de gewenste gebruikslocatie mogelijk. De levering vindt plaats in een plastic vrije verpakking inclusief een afvoerbuis van 1 meter lang.

Intelligente bediening en APP-besturing
De besturing van het apparaat kan direct via het grote soft-touch bedieningspaneel met LED-display plaatsvinden. Als alternatief kan de luchtontvochtiger via de Tuya-APP intelligent worden bediend, WAS de afstandsbediening en bewaking in het dagelijks werk aanzienlijk vereenvoudigen.

Flexibele bedrijfsmodi en stille werking
Voor aanpassing aan verschillende eisen zijn er twee ventilatorsnelheden en een speciale droogmodus en slaapmodus beschikbaar. Een 24-uurs timer ondersteunt een nauwkeurige planning van de bedrijfstijden. Met een laag geluidsniveau van maximaal 38 dB (A) past het apparaat zich probleemloos in rustige werkomgevingen aan.

Ontworpen voor continubedrijf
Het aanvallende water wordt opgevangen in een watertank van 1,7 liter. Als de tank vol is, wordt het apparaat automatisch uitgeschakeld en wordt een alarm uitgeschakeld. Voor een ononderbroken ononderbroken werking beschikt het model over een directe afvoer. Bovendien zorgt de auto-Restart-functie ervoor dat het bedrijf na een stroomstoring automatisch wordt voortgezet.

Geïntegreerde beschermings- en onderhoudsfuncties
De luchtontvochtiger is uitgerust met een automatische afblaasfunctie die bevriezing voorkomt en het gebruik bij lage temperaturen tot 5 °C (bij een maximale werktemperatuur van 30 °C) mogelijk maakt. Een automatische vertraging van 3 minuten beschermt de interne onderdelen bij het starten en stoppen. Voor het filteren van de binnenlucht is een wasbaar stoffilter ingebouwd, als koelmiddel wordt R290 gebruikt.

De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald.

Uitvoering

  • Compact, ruimtebesparend ontwerp
  • directe afvoer maakt continue werking van
  • de automatische herstart-functie mogelijk, waarna de werking na stroomuitval automatisch
  • wordt voortgezet 3 minuten automatische vertragingsbeveiliging van de compressor
  • bij lage temperaturen tot 5 °C.

Omvang van de levering

  • Toestel
  • 1 m afvoerbuis

Accessoires

(*Alle prijzen zijn excl. btw.)

De noodzakelijke accessoires zijn nodig om het artikel te gebruiken zoals beschreven

Vergelijkbare artikelen

(*Alle prijzen zijn excl. btw.)