• Hét platform voor al uw techniek
  • Gratis inkoopoplossingen
  • Groot assortiment, één factuur
  • Retourrecht
Conrad

VLTG Keramische Zekering 5A/250V - 5x20mm - T (Traag) - 25 stuks

EAN:
Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
1/3
Verpakkingswijze
Bag
Soortnaam
Cilinderzekering
Nominale spanning
250 V
Nominale stroom (afgerond)
5 A
Uitschakelkarakteristiek
Traag -T-
Morgen leverbaar
1 Set(s)

Nieuw
Alle facturen van derden komen nu rechtstreeks van Conrad.
Verkoop door  Conrad ElectronicVerzending door  Orbit Electronic

Aantal (Verpakkingsgrootte 25 stuk(s))
Totaal
€ 16,85
Levering van goederen binnen overige EU landen (0% btw) excl. btw 
& 
excl. € 5,95 
prav.priceAvailability.ecoparticipation.cost ...
prav.priceAvailability.privatecopyingfee.cost ...
zonder verdere verzendkosten 
Slechts 1 Set(s) beschikbaar

Incl. 14 dagen retourrecht

Highlights & Details

VLTG Keramische Zekering 5A/250V - 5x20mm - T (Traag) - 25 stuks

  • Keramische smeltzekering van 5x20mm
  • Nominale stroom 5A
  • Nominale spanning 250V
  • Traag (T) uitschakelkarakteristiek
  • 25 zekeringen per verpakking

Technische specificaties

  • Producttype: Keramische zekering | Nominale stroom: 5A | Nominale spanning: 250V | Afmeting: 5x20mm | Uitschakelkarakteristiek: Traag (T) | Aantal zekeringen: 25

Bag

Soortnaam

Cilinderzekering

Nominale spanning

250 V

Afm.

(Ø x l) 5 mm x 0.5 cm

Nominale stroom

5 A

Nominale stroom (afgerond)

5 A

Uitschakelkarakteristiek

Traag -T-

Zekeringsmateriaal

Keramische zekering

0.5 cm

Diameter

5 mm

Inhoud

25 stuk(s)

Conform RoHS

Ja

Type

V-5020-T-5A-25st

UKCA

Ja

Documenten en downloads

Gebruiksaanwijzingen en veiligheidsinformatie

Gebruiksaanwijzingen en veiligheidsinformatie 937092645 VLTG Keramische Zekering 5A/250V - 5x20mm - T (Traag) - 25 stuks

Omschrijving

De VLTG Keramische Zekering 5A/250V is een trage zekering in het formaat 5x20mm. Dit product is bedoeld voor gebruik in elektrische installaties en apparatuur waar een zekering van 5A en 250V nodig is. De keramische uitvoering en de T-waarde geven aan dat het om een traag type gaat. In deze verpakking zitten 25 stuks.

Keramische zekering in 5x20mm formaat
Deze zekering heeft een afmeting van 5x20mm en is uitgevoerd in keramiek. Het formaat maakt de zekering geschikt voor toepassingen waarin dit specifieke type nodig is.

Traag type voor 5A en 250V
De aanduiding T staat voor traag. De zekering is geschikt voor een stroomsterkte van 5A en een spanning van 250V. Daarmee is dit een specifiek onderdeel voor een passende elektrische aansluiting of toepassing.

Verpakking van 25 stuks
Je ontvangt 25 zekeringen in één verpakking. Dat is handig als je meerdere stuks nodig hebt voor onderhoud, vervanging of voorraad.

Je plaatst de zekering in het onderdeel of de houder waarvoor een 5x20mm keramische zekering van 5A/250V nodig is. Controleer altijd of de aansluiting en de specificatie overeenkomen met de bestaande toepassing.

Deze keramische zekering is bedoeld voor toepassingen waarin een 5A/250V zekering in het formaat 5x20mm nodig is.

Wat voor soort Glaszekeringen, keramische zekeringen zoekt u?