• Platform for Everything Technical
  • Gratis inkoopoplossingen
  • Groot assortiment, één factuur
  • Retourrecht
Conrad

VLTG Glaszekering 5x20mm - Soldeerdraad - 6.3A - F (Snel) - 50 stuks

1/3
Verpakkingswijze
Bag
Soortnaam
Buiszekering
Nominale spanning
250 V
Nominale stroom (afgerond)
6.3 A
Uitschakelkarakteristiek
Snel -F-
EAN:
Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
Morgen leverbaar
1 Set(s)

Nieuw
Alle facturen van derden komen nu rechtstreeks van Conrad.
Verkoop door  Conrad ElectronicVerzending door  Orbit Electronic

Aantal (Verpakkingsgrootte 50 stuk(s))
Totaal
€ 15,09
Levering van goederen binnen overige EU landen (0% btw) excl. btw 
& 
excl. € 5,95 
prav.priceAvailability.ecoparticipation.cost ...
prav.priceAvailability.privatecopyingfee.cost ...
zonder verdere verzendkosten 
Slechts 1 Set(s) beschikbaar

Incl. 14 dagen retourrecht

Highlights & Details

VLTG Glaszekering 5x20mm - Soldeerdraad - 6.3A - F (Snel) - 250V - 50 stuks

  • Glazen smeltzekering van 5x20mm
  • Nominale stroom 6.3A
  • Nominale spanning 250V
  • Snel (F) uitschakelkarakteristiek
  • Met aansluitdraden voor directe montage

Technische specificaties

  • Producttype: Glaszekering | Nominale stroom: 6.3A | Nominale spanning: 250V | Afmeting: 5x20mm | Uitschakelkarakteristiek: Snel (F) | Aantal zekeringen: 50

Bag

Soortnaam

Buiszekering

Nominale spanning

250 V

Afm.

(Ø x l) 5 mm x 0.5 cm

Nominale stroom

6.3 A

Nominale stroom (afgerond)

6.3 A

Uitschakelkarakteristiek

Snel -F-

Zekeringsmateriaal

Glaszekering

0.5 cm

Diameter

5 mm

Inhoud

50 stuk(s)

Conform RoHS

Ja

Type

V-W-5020-F-6.3A-50st

UKCA

Ja

Documenten en downloads

Gebruiksaanwijzingen en veiligheidsinformatie

Gebruiksaanwijzingen en veiligheidsinformatie 937092622 VLTG Glaszekering 5x20mm - Soldeerdraad - 6.3A - F (Snel) - 50 stuks

Omschrijving

De VLTG glaszekering 5x20mm met soldeerdraad is een zekering voor elektrische toepassingen waarbij een snelle beveiliging nodig is. Deze glaszekering heeft een nominale stroom van 6.3A en een spanning van 250V. Door het formaat van 5x20mm en de soldeerdraad is dit een uitvoering voor gebruik in passende aansluitingen en schakelingen waar dit type zekering wordt toegepast.

Glaszekering met snelle werking
Deze zekering is uitgevoerd als F, wat staat voor snel. Dat betekent dat de zekering snel reageert wanneer de stroom hoger wordt dan bedoeld. De glazen behuizing maakt het type herkenbaar als glaszekering.

Formaat 5x20mm en soldeerdraad
Het formaat van 5x20mm is een veelgebruikte maat voor dit soort zekeringen. De uitvoering met soldeerdraad maakt de zekering geschikt voor montage in toepassingen waar deze aansluitwijze wordt gebruikt.

Verpakking van 50 stuks
Je ontvangt 50 stuks in één verpakking. Daardoor heb je meerdere zekeringen beschikbaar voor vervanging of gebruik in meerdere aansluitpunten binnen dezelfde toepassing.

Plaats de glaszekering in de daarvoor geschikte aansluiting of houder en gebruik daarbij de juiste technische aansluiting voor dit type soldeerdraadzekering. Controleer altijd of de stroomwaarde en spanning overeenkomen met de toepassing.

Deze VLTG glaszekering 5x20mm is bedoeld voor toepassingen waar een snelle zekering met soldeerdraad en 6.3A nodig is.

Wat voor soort Glaszekeringen, keramische zekeringen zoekt u?