• Platform for Everything Technical
  • Reparatieservice
  • Groot assortiment
  • Retourrecht
Conrad

ABB 2CSB202701R3630 DDA202 A-63/0,3 AE Aardlekblok A 2-polig 63 A 0.3 A 230 V

Afbeelding vergelijkbaar
Soortnaam
Aardlekblok
Aantal polen
2
Uitschakelkarakteristiek
A
Meting differentiaal stroom
0.3 A
Nominale stroom (afgerond)
63 A
EAN:
Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
Niet beschikbaar

Verkoop en verzending door  Conrad Electronic

Technische specificaties

Soortnaam

Aardlekblok

Aantal polen

2

Uitschakelkarakteristiek

A

Meting differentiaal stroom

0.3 A

Nominale stroom

63 A

Nominale stroom (afgerond)

63 A

Inhoud

1 stuk(s)

Nominale spanning

230 V

UKCA

Ja

Documenten en downloads

Gebruiksaanwijzingen en veiligheidsinformatie

Gebruiksaanwijzingen en veiligheidsinformatie 2335277 ABB 2CSB202701R3630 DDA202 A-63/0,3 AE Aardlekblok A 2-polig 63 A 0.3 A 230 V

Omschrijving

Het FI-blok (RCU) is voor montage aan de klant met zekeringautomaten uit de serie S200. De daaruit volgende FI/LS-combinaties (RCBOs) bieden personen- en materiële bescherming en een bescherming tegen elektrische branden conform DIN VDE 0100-410 en DIN VDE 0100-530. Ze garanderen bescherming van 1P+N, 2P, 3P, 3P+N of 4P-stroomcircuits tegen overbelasting en kortsluitstromen, bescherming bij sinusvormige wisselstromen en pulserende stromen met gladde gelijkstroom-foutstroom van maximaal 6 mA tegen aarde. En foutbeveiliging (bescherming bij indirect contact), extra bescherming (met IΔn ≤ 30 mA) en brandbeveiliging (met I-7 ≤ 300 mA). Ze voldoen aan de productnorm IEC/en 61009 bijlage G. Toepassingsgebieden zijn industriële en industriële toepassingen. Het FI-blok wordt met twee extra klemmen geleverd, die in noodstopcirkels voor het op afstand openen in positieve veiligheid worden gebruikt. Op deze klemmen moet een afstandsbedieningscircuit worden aangesloten, wanneer toets met NC-contacten in serie wordt geschakeld. Let er daarbij op dat niet meer dan één DDA200 AE hetzelfde circuit kan bewaken en voor elke DDA200 AE een vast toegewezen NOODSTOP-cirkel nodig is. De DDA200 AE moet van boven worden voorzien. Bij een montage op de zekeringautomaten S200 P zijn scheidingseigenschappen conform IEC 60947-1 beschikbaar.

De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald.

Opmerkingen

  • Let op:
    Bij een apparaat dat moet worden aangesloten danwel geïnstalleerd moet dat vaak door een vakman (bijv. een elektricien) worden gedaan. Informeer uzelf voor aanschaf over de betreffende actuele wet- en regelgeving.