Viewsonic VX27G1-2K Gaming monitor Energielabel F (A - G) 68.6 cm (27 inch) 2560 x 1440 Pixel 16:9 1 ms HDMI, DisplayPor
EAN:
Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
ViewSonic gaming monitor met '27"', 2K QHD, 180 Hz en 1 ms responstijd op een paars display.
ViewSonic 34-inch ultrabreed monitor op een standaard, met een rode promotiescherm waarop '2K UWQHD', '120Hz' en USB-C pictogrammen worden weergegeven.
Viewsonic VX27G1-2K Gaming monitor Energielabel F (A - G) 68.6 cm (27 inch) 2560 x 1440 Pixel 16:9 1 ms HDMI, DisplayPor-5
ViewSonic 34-inch gebogen monitor op standaard, met 2K UWQHD, 120 Hz en USB-C-functies weergegeven op een rood scherm met ViewSonic-logo en vogels.