
Siemens 3RH2122-1WB40 Verbindingsbescherming Met varisator Geschikt voor merk (relais): Siemens Piece 1 stuk(s)
EAN:
Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
Nieuw
Alle facturen van derden komen nu rechtstreeks van Conrad.Verkoop en verzending door Conrad Electronic
Aantal
Totaal (€ 99,17 / Stuk)
€ 99,17
excl. btw
& Gratis verzending*
Gratis verzending met
Incl. 14 dagen retourrecht (30 dagen met)
Highlights & Details
Koppelhulpcontactor, 2 NO + 2 NC, DC 24 V, 0,85-1,85 US, ingestoken, S00
Extra services en acties
Technische specificaties
- Spanningstype: DC
Piece
- Soortnaam
Verbindingsbescherming
- Type
3RH2122-1WB40
- Bouwgrootte
S00
- Type hulpcontact
2x NO
2x NC
- Regelspanning (min.)
24 V/DC
- Regelspanning (max.)
24 V/DC
- Stuurspanningsbereik
24 - 24 V/DC
- Geschikt voor merk
Siemens
- Geschikt voor serie
Siemens serie Sirius
- Bijzonderheden
Met varisator
- Montagewijze
Snap-on bevestiging
Schroefbevestiging
- Mechanische levensduur
30000000
IP20
- Min. temperatuur
-25 °C
- Max. temperatuur
+50 °C
- Breedte
45 mm
- Hoogte
57.5 mm
- Diepte
73 mm
- Afm.
(b x h x d) 45 x 57.5 x 73 mm
- Inhoud
1 stuk(s)
- Conform RoHS
Ja
2
2
3 A
Screw connection
DC
- UKCA
n.v.t.
Documenten en downloads
Datablad
Datablad 1736311 Siemens 3RH2122-1WB40 Verbindingsbescherming Met varisator Geschikt voor merk (relais): Siemens Piece 1 stuk(s)
Gebruiksaanwijzingen en veiligheidsinformatie
Gebruiksaanwijzingen en veiligheidsinformatie 1736311 Siemens 3RH2122-1WB40 Verbindingsbescherming Met varisator Geschikt voor merk (relais): Siemens Piece 1 stuk(s)
Omschrijving
Koppelhulpcontactor, 2 NO + 2 NC, DC 24 V, 0,85 ... 1,85* US, met varistor ingestoken, maat S00, schroefaansluiting. Koppelhulpcontactor Sirius 3RH2 voor het schakelen van de stuursignalen in het stuurstroomcircuit met directe aansluitmogelijkheid op elektronische besturingssystemen. De koppelhulpcontactoren Sirius 3RH2 hebben normconforme aansluitaanduidingen en een betrouwbare en tijdbesparende aansluittechniek. Door de uitgangsverveelvoudiging is het gelijktijdig schakelen van meerdere hulpcircuits mogelijk. De contacten zijn met geforceerde geleiding voor veiligheidstoepassingen ook als SUVA-varianten verkrijgbaar. De koppelhulpcontactoren zijn klimaatvast, hebben een hoge contactbetrouwbaarheid en zijn geschikt voor wereldwijd gebruik door geschikte certificeringen (bijv. IEC en UL/CSA). Ze zijn verkrijgbaar in AC- of DC-bediening en zijn met schroef- of veertrektechniek beschikbaar. De uitgebreide accessoires van de contactoren 3RT2 voor de groottes S00 tot S3 kunnen ook voor de koppelhulpcontactor 3RH2 worden gebruikt. De koppelhulpcontactoren 3RH2 vervangen de beproefde 3RH1-serie. Eenvoudig, efficiënt, altijd actueel - de Sirius systeembouwpakketten.
Opmerkingen
- Let op:
Bij een apparaat dat moet worden aangesloten danwel geïnstalleerd moet dat vaak door een vakman (bijv. een elektricien) worden gedaan. Informeer uzelf voor aanschaf over de betreffende actuele wet- en regelgeving.
Accessoires
(*Alle prijzen zijn excl. btw.)De noodzakelijke accessoires zijn nodig om het artikel te gebruiken zoals beschreven

















































