
Incl. 14 dagen retourrecht (30 dagen met)
Highlights & Details
Fluke BT 521 Batterij Analyzer, gelijkspanning tot 1000 V, met stroomtang Fluke i410, voor het testen van batterijenen accu's, met vele accessoires
- Geschikt voor accu's en accubanken
- Voor onderhoud, probleemoplossing en presatatietests
- Met app-evaluatie
- Gelijkspanning tot 1000 V
- Met stroomtang i410
- Geïntegreerde infrarood temperatuurmeetfunctie
- Incl. intelligente meetsonde BTL21
Technische specificaties
- Weergave
LCD
- Soortnaam
Loodaccutester
- Geschikt voor batterij
Lood-calcium
Loodgel
Loodzuur
Lood-siliconen
Loodvlies
Lithium
- Meetbereik
tot 1000 V
- Celtype
Oplaadbare batterij
Batterij
- Bijzonderheden
Incl. batterij
- Stroomvoorziening
Lithium-ion oplaadbare batterij
- Breedte
103 mm
- Hoogte
220 mm
- Diepte
58 mm
- Gewicht
850 g
- Interfaces
USB
- Afm.
(b x h x d) 103 x 220 x 58 mm
- Type
BT521
- Aanduiding
LCD
- Geschikt voor
Stationaire geheugenbatterijen en batterijbanken, gelaccu's, AGM-accu's en open cellen met vlotter
- Voedingsspanning
Li-ion accu
- UKCA
Ja
Documenten en downloads
Datablad
Datablad 1499817 Fluke Loodaccutester BT521 Meetbereik (batterijtester) tot 1000 V Oplaadbare batterij, Batterij 4489996
Veiligheidsvoorschriften
Veiligheidsvoorschriften 1499817 Fluke Loodaccutester BT521 Meetbereik (batterijtester) tot 1000 V Oplaadbare batterij, Batterij 4489996
Omschrijving
De batterijanalyzers uit de Fluke 500-serie dekken een breed scala aan batterijtestfuncties, van gelijkspannings- en weerstandstesten tot volledige toestandscontroles met behulp van een geautomatiseerde reeksfunctiecontrole en het in de meetkop geïntegreerde IR-temperatuurmeetsysteem. De batterijanalyzers uit de 500-serie zijn speciaal ontworpen voor metingen op stationaire batterijen, inclusief gelaccu's, AGM-accu's (Absorbent Glass Mat) en open cellen met vlotter.
Uitvoering
- Batterijspanning – Tijdens de interne weerstandstest meet het apparaat ook de spanning van de te controleren batterijen en accu's.
- Ontlaadspanning – In de ontlaadmodus wordt de spanning van elke batterij tijdens de ontlaad- of belastingstest meerdere keren tijdens een door de gebruiker bepaald interval geregistreerd. De gebruiker kan de tijd berekenen die tot het bereiken van de uitschakelspanning van de batterij verstrijkt. Aan de hand van deze tijd kan het capaciteitsverlies worden berekend.
- Meting van de rimpelspanning – Meet het ongewenste wisselspanningsaandeel van de gelijkgerichte spanning in de gelijkstroomlaad- en omvormerstroomcircuits. Maakt het mogelijk om wisselstroomcomponenten in gelijkstroomlaadstroomcircuits te meten en een van de belangrijkste oorzaken van vermogensverlies en veroudering van accu's en batterijen te herkennen.
- Metermodus en geautomatiseerde testprocedure – De metermodus dient voor een snelle meting of voor de opsporing van storingen. In deze modus kunt u de meetwaarden in een tijdsverloop opslaan en aflezen. De automatische testprocedure is voor onderhoudswerkzaamheden aan meerdere voedingssystemen en batterijlijnen bedoeld. Vóór de uitvoering van een taak kan de gebruiker een profiel voor gegevensbeheer en genereren van rapporten configureren.
- Drempelwaarde en waarschuwing – De gebruiker kan maximaal 10 groepen drempelwaarden configureren op basis waarvan hij na elke meting een pass-, warning- of fail-melding kan ontvangen.
- Meting van de celverbindingsweerstand en gegevensbeheer – Meet de weerstand van de celverbindingen tussen batterijen in een serie. Na afloop van de metingen kan de Fluke-software voor batterijgegevensbeheer versie 1.0.69 een overzicht van de celverbindingsweerstand van een batterijlijn of de historie van de gegevens genereren.
- AutoHold – Bij ingeschakelde AutoHold-functie wordt een meetwaarde geregistreerd, wanneer deze 1 seconde lang stabiel blijft. Daarna wordt de meetwaarde bij het begin van een nieuwe meting vrijgegeven.
- AutoSave – Bij ingeschakelde AutoSave-functie worden meetwaarden automatisch in het interne geheugen opgeslagen nadat een AutoHold-meetwaarde is geregistreerd.
- Fluke-batterijbeheersoftware – Dient voor het eenvoudig importeren van gegevens van het apparaat naar een PC. De meetgegevens en de gegevens van de profielen van batterijen en accu's worden met behulp van de beheersoftware opgeslagen en gearchiveerd en kunnen voor vergelijkingen en trendanalyses worden gebruikt. Alle meetgegevens, de profielen en de analysegegevens kunnen worden gebruikt om op een eenvoudige manier rapporten te genereren.
- Uitgebreid loggen – Alle gemeten waarden worden tijdens het testen automatisch opgeslagen en kunnen op het meetinstrument worden gecontroleerd voordat ze voor analyse en documentatie worden gedownload.
- Geoptimaliseerde gebruikersinterface – Dankzij de menugestuurde indeling registreert u altijd de juiste gegevens.
- Gebruiksduur – De lithium-ion accu met 7,4 V 3000 mAh maakt meer dan acht uur continubedrijf mogelijk.
- USB-poort – Dient voor het snel downloaden van gegevens voor gebruik door de meegeleverde toepassingssoftware voor gegevensanalyse en rapportbeheer.
- Hoogste veiligheidsspecificatie – Meetcategorie CAT III 600 V
- Intelligente meetsondes BTL21 – Met lange en korte meetpenverlengstukken, ingebouwd LC-display en luidspreker voor de optische en akoestische uitvoer, ingebouwde IR-temperatuursensor voor het meten van de temperatuur op de minpool bij elke batterijtest. Functie voor de draadloze gegevensuitwisseling met de Fluke batterijtestapp (Fluke BA Mobile)
- Weergave van het profiel en de bijbehorende meetresultaten van de batterijtester – Profiel en testresultaten kunnen via e-mail in CSV-gegevensindeling worden verzonden.
Omvang van de levering
- Battery analyzer
- 4-aderige meetpen (set)
- BTL10 basismeetsnoerset
- TL175 TwistGuard-meetsnoeren met adapter
- BTL21 intelligente meetprobeset met verlengstuk en temperatuursensor
- i410 stroomtang voor wissel- en gelijkstroom
- BP500 lithium-ion accu
- BC500 wisselspanningsoplader
- Mini-USB-kabel
- Schouderriem
- Draagriem
- Magnetische ophangriem
- FlukeView batterijbeheersysteem
- Draagtas
- Reservezekeringen (2)
- Batterijlabel
- Nul-ohmkalibratieweerstand.
Opmerkingen
Vaak samen gekocht
(*Alle prijzen zijn excl. btw.)€ 6.425,61*
Accessoires
(*Alle prijzen zijn excl. btw.)De noodzakelijke accessoires zijn nodig om het artikel te gebruiken zoals beschreven






















































