
- Soort product
- Pneumatisch uitblaaspistool62Pneumatische rechte slijper42Pneumatisch nagelpistool35Pneumatische bandenspanningsmeter28Pneumatische beitel26Pneumatische ratelschroevendraaier24Pneumatische staafslijper19Pneumatische haakse slijper10Pneumatische slijper10Set pneumatisch gereedschap9Pneumatisch spuitpistool8Pneumatisch reinigingspistool7Pneumatische bandslijper7Pneumatische excenterslijper7Pneumatische boormachine6Pneumatische naaldenbikhamer6Pneumatische bandenspanningsmeter (geijkt)5Pneumatische koeldroger5Pneumatische tacker5Pneumatisch blindnietpistool4Pneumatisch patroonpistool4Pneumatisch tectyl pistool4Pneumatisch verfspuitpistool4Pneumatische omschakelratel4Pneumatische vetpers4Set reservenaalden4Pneumatisch lakpistool3Pneumatisch sproeipistool3Pneumatische onderhoudsunit3Pneumatische polijstmachine3Pneumatische ratel3Pneumatische zijsnijder3Zandstraalpistool3Pneumatische carrosseriezaag2Pneumatische graveerpen2Afzuig-opzetstuk1Beschermplaat1Hydraulische pers1Mobiel zandstraalapparaat1Pneumatisch combispuitpistool1Pneumatisch montageapparaat voor aandrijfashoezen1Pneumatisch schuimpistool1Pneumatisch spoelpistool1Pneumatisch spuitpistool met drukbeker1Pneumatisch vijlapparaat1Pneumatisch zandstraalapparaat1Pneumatisch zandstraalpistool1Pneumatisch zuig/blaaspistool1Pneumatische airbrushset1Pneumatische apparaatset1Pneumatische borstelmolen1Pneumatische haakse boormachine1Pneumatische haakse doorslijper1Pneumatische knabbelschaar1Pneumatische luchtslang1Pneumatische multislijper1Pneumatische naaldbikhamer1Pneumatische pers1Pneumatische puntsnijder1Pneumatische ratelslagschroevendraaier1Pneumatische schaar1Pneumatische schrobzaag1Pneumatische slagmoersleutel1Pneumatische slagschroefmachine1Pneumatische slakkenhamer1Pneumatische sloophamer1Pneumatische snijkop1Pneumatische spade1Pneumatische uitblaaspin1Pneumatische waterafscheider1Straalpistool1
- VerzendernieuwUpdate over de Conrad MarketplaceAlle facturen van ConradRetourverwerking via Conrad(retourrecht tot 14 dagen)
- Prijs
- Merk
- Hazet73PFERD TOOLS72Aerotec71KS Tools53Metabo46Einhell37Prebena31Rodac17Brilliant Tools11Matador Schraubwerkzeuge6TOOLCRAFT6Brüder Mannesmann5Scheppach5Weller Erem®5Makita4Tornador4BGS Technic3Facom3JBM3RUKO3STANLEY3Vigor3DEWALT2Fischer2Gesipa2GÜDE2Holzmann Maschinen2Kunzer2Mecafer2Pro sales2Rodcraft2Weber Tools2Bosch1CarPoint1Contimac1EWO1GEKO1Henkel1HiKOKI1Liqui Moly1LOCTITE®1Nordwest1Promat1YATO1
- Operationele druk (max.)
- 1.6 bar12 bar13 bar23.5 bar34 bar44.5 bar25.2 bar25.5 bar16 bar116.2 bar166.3 bar1346.8 bar26.9 bar17 bar158 bar488.2 bar18.3 bar310 bar2310.34 bar112 bar1813 bar114 bar515 bar1116 bar320 bar1
- Gereedschapshouder
- 1/4" (6.3 mm)49Spantangen283/8" (10 mm) buitenvierkant121/2" (12.5 mm) buitenvierkant9Zeskant51/4" (6.3 mm) buitenvierkant422.23 mm4Snelspanboorhouder41/2" (12.7 mm) buitenvierkant3Cilinderschacht21/2" (12.5 mm)13/8" x 241Bajonet-systeem1Snelspansysteem1Zeskant schacht1
- Kalibratie
- Fabrieksstandaard (zonder certificaat)12ISO5DAkkS4
- Veel gezochte categorieën:
- Aanbiedingen & overig
Pneumatische Apparatuur
480 resultaten






KS Tools Pneumatisch zuig/blaaspistool 6.3 bar Incl. accessoires



Hazet 9032M-53 Pneumatische staafslijper Spantangen 6.3 bar Incl. accessoires




Aerotec HF PRO 1000 Kombi Pneumatisch uitblaaspistool 10 bar

KS Tools 5151921 Pneumatisch uitblaaspistool 1/4" (6.3 mm) 6.3 bar

Aerotec 200548 Pneumatische bandenspanningsmeter 1/4" (6.3 mm) 10 bar


Aerotec 200540 Pneumatisch uitblaaspistool 1/4" (6.3 mm) 10 bar


Brilliant Tools BT160500 Pneumatisch uitblaaspistool 6.3 bar

Aerotec AeroTEC 200654, Zubehörsatz für Luftkompressor, Jede Marke, 8 bar, 5 m Set pneumatisch gereedschap 8 bar












Brilliant Tools BT160701 Pneumatische staafslijper Spantangen 6.3 bar


Einhell TC-PE 150 Pneumatische excenterslijper 6.3 bar Incl. accessoires

Aerotec 200656 Pneumatische staafslijper Spantangen 6.3 bar Incl. koffer
















Tornador Black Z-020RS Pneumatisch reinigingspistool 5.5 bar Brushless, Incl. multitool

Metabo RF 60 Pneumatische bandenspanningsmeter 1/4" (6.3 mm) 12 bar




Hazet 9022P-2 Pneumatische ratelschroevendraaier 1/2" (12.5 mm) buitenvierkant 6.3 bar





LOCTITE® EQ HD14 400ml Dual Component Pneumatic Dispenser Pneumatisch patroonpistool 6.8 bar

Hazet 9022P-XLG Pneumatische ratelschroevendraaier 1/2" (12.5 mm) buitenvierkant 6.3 bar

Hazet 9032M-36 Pneumatische staafslijper Spantangen 6.3 bar Incl. accessoires




Hazet 9023M-1 Pneumatische ratelschroevendraaier 1/4" (6.3 mm) buitenvierkant 6.3 bar

Hazet 9033P-8 Pneumatische slijper 3/8" (10 mm) buitenvierkant 6.3 bar





Hazet 9022P-1 Pneumatische ratelschroevendraaier 1/2" (12.5 mm) buitenvierkant, 3/8" (10 mm) buitenvierkant 6.3 bar

Aerotec 25/GR 80 PRO Pneumatische bandenspanningsmeter 1/4" (6.3 mm) 12 bar





Einhell TC-PA 50 Pneumatic Pneumatische haakse slijper 6.3 bar Incl. accessoires



KS Tools Pneumatische omschakelratel 1/4" (6.3 mm) buitenvierkant 6.3 bar


Hazet 9033N-9 Pneumatische polijstmachine 6.3 bar Incl. accessoires




Metabo DRS 95-1/2" Pneumatische ratelschroevendraaier 6.2 bar

PFERD TOOLS PWA 1/9 V-HV HEX 3mm Pneumatische haakse slijper 6.3 bar
Advies
Verhoog de productiviteit van uw bedrijf met pneumatische apparatuur
Met pneumatische apparatuur zorgt u ervoor dat uw werkplek een efficiënte en goed draaiende machine wordt. Pneumatische apparatuur werkt met een aandrijving van geperste lucht. Zodoende kunt u bijvoorbeeld banden oppompen, moeren losdraaien of gevels reinigen, enkel en alleen door gebruik te maken van de kracht van lucht.
Wat is de meest verkochte pneumatische apparatuur?
Pneumatische apparatuur is een breed begrip bij Conrad. Zo hebben we een groot aantal slagmoersleutels, boormachines en schoonmaakmachines in ons assortiment, net zoals compressoren en luchtdrukfilters. Dit zijn de meest gezochte toestellen bij Conrad:
· blaaspistool
· beitelhamer met perslucht
· bandenpomp met perslucht
· perslucht excentrische schuurmachine
· perslucht reinigingspistool
· perslucht tacker
· spijkerapparaat met perslucht
· pneumatische slijpmachine
· verfspuitpistool
· zandstraalpistool
· stick schuurmachine
De belangrijkste pneumatische apparatuur vindt u hieronder:
- Pneumatische slagmoersleutels gebruikt u voor het aandraaien en losdraaien van schroefverbindingen, voor montagewerkzaamheden en reparaties. Het aanhaalmoment kunt u in verschillende fasen of met een verschillend koppel instellen. Dankzij de vierkante of zeshoekige bus verwisselt u opzetstukken en bits vlot en snel. Een rechts/links schakelaar en een softgrip handvat maken het werktuig compleet.
- Met hun lange en slanke behuizing zijn pneumatische ratelschroevendraaiers het juiste gereedschap om snel schroeven vast te draaien en los te draaien op moeilijk bereikbare plaatsen en in krappe ruimtes. Net als bij slagmoersleutels bevindt zich op de kop van de ratelschroevendraaier een links/rechts schakelaar waarmee u de draairichting instelt. Let op de voorgeschreven aandrijfgrootte en het voorgeschreven aandraaimoment. Met een snelheidsregelaar past u de werksnelheid aan.
- Pneumatische schroevendraaiers in pistoolvorm zijn de pneumatische tegenhanger van snoerloze schroevendraaiers. Ze zijn uitgerust met een bithouder om verschillende types van schroeven vast of los te kunnen draaien.
- Pneumatische boren gebruiken pneumatische energie om de in de boorhouder geklemde boor aan te drijven. Let op de aangegeven spanwijdte van de boorhouder, een ergonomische rechts-links schakelaar en het maximum toerental. Een hoge snelheid staat voor een snelle progressie van uw werk.
- Voor het slijpen, snijden, schuren, frezen, ontbramen en polijsten van de meest uiteenlopende materialen hebt u de keuze uit perslucht haakse slijpmachines, perslucht excentrische schuurmachines, perslucht rechte slijpmachines, perslucht vijlen en pneumatische zandstraalpistolen.
- Persluchtnagelapparaten of zogenaamde tackers slaan met hoge frequentie nietjes en spijkers in hout en andere werkstukken. Ze zijn ideaal om houten raam- en deurkozijnen te plaatsen.
- Pneumatische beitelhamers met zeskantige schacht zijn geschikt voor beitel- en sloopwerkzaamheden in metselwerk, baksteen en gasbeton, voor het verwijderen van pleisterwerk en tegels en voor het bewerken van steen. In de carrosseriesector ondersteunt een pneumatische beitelhamer u bij het bewerken van plaatwerk.
Wat zijn de belangrijkste merken van pneumatische apparatuur?
Vooraanstaande merken waarvan u pneumatische apparatuur kopen kunt, zijn:
· Fischer
· Aerotec
· Ferm
· Einhell
· Metabo
· PFERD
· Hazet
Gekalibreerd met een ISO of een DAkkS certificaat of met de fabrieksstandaard zonder extern certificaat: het kan allemaal als u pneumatische apparatuur koopt bij Conrad.
Welke aansluitingen zijn het meest gangbaar voor pneumatische apparatuur?
Afhankelijk van het apparaat waarmee u werkt en het type ervan heeft u de keuze tussen verschillende aansluitingen:
· aansluiting ¼” (3,6 mm)
· aansluiting ⅜” (10 mm)
Conrad, de expert in pneumatische apparatuur
Conrad is de expert in alle pneumatische gereedschap en pneumatische accessoires. Met kennis van zaken en met de nuttige expertise op het vlak van pneumatische werktuigen helpen we u bij de keuze van al uw pneumatische apparatuur. Bent u werkzaam in onderhoud en herstel, dan vindt u zeker de geschikte pneumatische apparatuur op onze website. In onze magazijnen hebben we maar liefst meer dan 450.000 verschillende artikelen. Daarom vindt u zeker wat u zoekt. En zelfs al is dat niet het geval, dan nog kunt u contact met ons opnemen en kijken we samen naar een gepaste oplossing. Conrad is immers niet gewoon een online winkel, we zijn een echt sourcingplatform waar u 24 uur per dag op zoek gaat naar oplossingen voor uw project. U kunt bij ons terecht voor losse bestellingen voor een hobbyproject, maar ook voor bestellingen in bulk van pneumatische accessoires of reserveonderdelen. Onze sterkte is immers onze transparante structuur gecombineerd met onze snelheid en duidelijkheid. We wensen u veel succes met de aankoop van uw pneumatische apparatuur.