Directe link
  • Conrad
  • Mijn account

    Inloggen / Registreren

  • Winkelwagen

  • Aanbiedingen › Aanbiedingen ›
  • Conrad Wereld
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Aanbiedingen
    Nieuws en inspiratie
    Nieuwe producten
    Verkoper worden

    Eigen merken

    Toolcraft
    Voltcraft
    Tru components
    Renkforce
    Speaka professional
    Sygonix
  • Service

    Voor u uitgekozen services

    Status bestelling
    eProcurement
    Nieuwsbrief
    Garantie
    Cadeaukaart
    Onderwijsvoordeel
    Klantenservice

  • Inkoop

    Alles voor uw inkoop

    eProcurement
    Offertetool
    Orders op afroep
    Direct bestellen
    Product op aanvraag
  • Onze producten
  • Mijn account
  • Verlanglijst
  • Uitloggen
Conrad

Populaire categorieën:
  • Alle producten
  • Meest gekocht
  • Best beoordeelde producten
  • Advies

Alle producten

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Soort product
Lijmstick51
Lijmpistool34
Kitpistool30
Houtlijm18
Kitspuit17
Accu-lijmpistool16
Lijmstift13
Statische menger13
Secondelijm12
Lijmroller11
Schroefdraadafdichting9
Siliconenkit9
Accu-hetelijmpen8
Alleslijm8
Contactlijm7
Montagelijm7
Spuitlijm7
Doseerpunt6
Navulling voor lijmroller6
Elektrisch kitpistool5
Extrusiemondstuk5
Mengtuit4
Oppervlak afdichting4
Speciale lijm4
Voegenvuller4
Constructielijm3
EVA-lijm3
Kunststoflijm3
Lege flessen3
Lijmmondstuk3
Acryl2
Handpomp2
Kleef- en afdichtingmiddelen2
Modelbouwlijm2
Plakband2
Plasticlijm2
Schroefdraadafdichtingsproduct2
Schuimpistool2
Activator lijm1
Adapter1
Bandenlijm1
Combinatieplamuur1
Dubbelpatroonpistool1
Epoxy1
Extrusiebuis1
Hecht- en fixeerspray1
Katoenvlokken1
Knutsellijm1
LaserCut-lijm1
Latexlijm1
Lijmmat1
Lijm1
Mixbeker1
Penseel1
Repair Stick titanium1
Stoterstang1
Styropor-lijm1
Tweecomponenten-lijm1
Uitlaat-kit1
Uitlaat-montagepasta1
Vloeibare universele lijm1
Voegenverbinding1
Zegellak1
Verzender
nieuwUpdate over de Conrad Marketplace
Alle facturen van ConradRetourverwerking via Conrad(retourrecht tot 14 dagen)
Meer tonen
Prijs
€ - €
Merk
Henkel138
OEM101
Pattex55
LOCTITE®49
Steinel45
Bosch38
Metcal37
Soudal30
IVANA27
Fischer26
tesa23
Ponal19
UHU19
Leitz18
Rapid18
Zwaluw18
Bosch Accessories17
TOOLCRAFT17
Bostik16
Griffon15
Pritt14
3M11
Metabo11
Womi11
Ideal Tek10
Lokithor10
Bosch Home and Garden9
Wolfcraft9
Einhell7
Illbruck7
NOCH7
Scotch7
C.K6
Dremel6
EUROSTAT6
Liqui Moly6
Makita6
DEWALT5
Klika5
STANLEY5
Bison4
Brüder Mannesmann4
Techcon4
WorkPro4
ZUSEX4
Black & Decker3
CRC3
Faller3
Festool3
Goobay3
Ryobi3
Sika3
SPIT3
WEICON3
Zettex3
APLI2
Bosch Professional2
Cimco2
Deante2
Elmers2
Flex2
Herma2
Isaberg2
JBC Tools2
Kunzer2
Meguiars2
Motip2
NEO Tools2
OBO Bettermann2
Star Tec2
Swiffer2
Weyer2
5in11
ANTICOR1
Antistat1
AVIT1
Beral1
Brunox1
Canon1
CarPoint1
CellPack1
Cyanolit1
Dedra1
Ellen1
FLAMRO Brandschutz Systeme1
GB1
Gedore RED1
Gedore1
GEFU1
GRAPHITE1
HiKOKI1
HOTO1
HP1
Kelfort1
KS Tools1
LogiLink1
Mega1
Nordwest1
Novatech1
Nullifire1
Paslode1
PAVO1
Pelikan1
plus61
Promat1
R & G1
Ratyl1
Repair Care1
Rittal1
Rodac1
Royal Talens1
Rubson1
Simson1
Slime1
STABILO1
Tamiya1
TEC71
Wacker1
Wynn's1
Inhoud
25 ml1
40 ml3
50 ml9
80 ml1
85 ml1
100 ml3
200 ml3
300 ml1
310 ml2
500 ml5
1 stuk(s)438
1 set(s)24
2 stuk(s)8
3 stuk(s)13
4 stuk(s)7
4.5 g1
5 stuk(s)12
6 stuk(s)2
8 g1
10 stuk(s)46
11 stuk(s)1
12 stuk(s)5
16 stuk(s)3
20 stuk(s)4
20 g3
25 stuk(s)2
26 stuk(s)1
28 stuk(s)2
30 stuk(s)2
30 g1
40 stuk(s)4
48 stuk(s)3
50 stuk(s)5
50 m1
65 g1
70 stuk(s)4
100 g1
120 g2
125 stuk(s)1
200 g2
225 g3
280 g4
310 stuk(s)2
410 g1
500 g6
550 g2
760 g1
1 kg2
Materiaal geschiktheid
Hout32
Papier24
Karton (dun)19
Foto's16
Kunststof13
Metaal13
Glas12
Steen8
Keramiek7
Leer6
Stof6
Kurk4
Vilt4
Rubber3
Textiel3
Aluminium-grijs2
Katoen2
Styropor2
Beton1
Karton (dik)1
Plastic1
Polystereen (EPS)1
Polyurethaan1
Schuimstof1
Kleur
Transparant42
Grijs12
Zwart10
Wit10
Geel9
Bruin8
Meerkleurig7
Groen6
Blauw5
Rood4
Goud2
Lijmstick-Ø
Diameter
Lengte
Spanning
Bijzonderheden
Lijm
Navulbaar
Vulhoeveelheid
Veel gezochte categorieën:
Aanbiedingen & overig

LOCTITE® SF 7400 BC Zegellak 1151333  20 ml

LOCTITE® SF 7400 BC Zegellak 1151333 20 ml

62 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 36,36
excl. btw,
1l = € 1.818,00
Bosch Home and Garden PKP 18 E Lijmpistool   11 mm 200 W  1 stuk(s)

Bosch Home and Garden PKP 18 E Lijmpistool 11 mm 200 W 1 stuk(s)

415 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 26,44
excl. btw,
Liqui Moly  Epoxy 6183 25 ml

Liqui Moly Epoxy 6183 25 ml

53 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 10,74
excl. btw,
1l = € 429,60
LOCTITE® 4850 Secondelijm 373353 20 g

LOCTITE® 4850 Secondelijm 373353 20 g

84 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 31,40
excl. btw,
1kg = € 1.570,00
Pattex PTK1 Lijmstick 11 mm 200 mm Transparant 1000 g 50 stuk(s)

Pattex PTK1 Lijmstick 11 mm 200 mm Transparant 1000 g 50 stuk(s)

153 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,04
excl. btw,
1kg = € 14,04
Bosch Home and Garden AdvancedGlue 18V Accu-lijmpistool  Zonder accu, Zonder lader 11 mm  18 V 1 stuk(s)

Bosch Home and Garden AdvancedGlue 18V Accu-lijmpistool Zonder accu, Zonder lader 11 mm 18 V 1 stuk(s)

26 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 44,62
excl. btw,
Steinel 087623 Lijmstick 11 mm 250 mm Zwart 1 kg 40 stuk(s)

Steinel 087623 Lijmstick 11 mm 250 mm Zwart 1 kg 40 stuk(s)

54 Sets op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,00
excl. btw,
1kg = € 19,00
Steinel 087319 Lijmstick 11 mm 150 mm Transparant 800 g 50 stuk(s)

Steinel 087319 Lijmstick 11 mm 150 mm Transparant 800 g 50 stuk(s)

87 Sets op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,08
excl. btw,
1kg = € 11,35
LOCTITE® 577 Schroefdraadafdichting Kleur (specifiek): Geel 50 ml

LOCTITE® 577 Schroefdraadafdichting Kleur (specifiek): Geel 50 ml

145 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 28,92
excl. btw,
1l = € 578,40
-5 %
Bosch Accessories  Lijmstick 11 mm 200 mm   500 g

Bosch Accessories Lijmstick 11 mm 200 mm 500 g

91 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 16,52€ 15,69
excl. btw,
1kg = € 31,38
  • vorige
  • 1
  • 2
  • ...
  • 84
  • volgende

Meest gekocht

Meest gekocht

Best beoordeelde producten

Best beoordeelde producten

Advies

Natuurlijk kunt u bij Conrad lijm kopen! Lijmen is een van de oudste en meest gebruikte verbindingstechnieken om verschillende materialen aan elkaar te hechten. In tegenstelling tot lassen en solderen, vereist lijmen geen verhitting van de te verbinden materialen. Daardoor is lijmen een laagdrempelige techniek. Als de juiste lijm is gekozen dan is een lijmverbinding sterk en duurzaam. Dat maakt dat over de hele wereld lijm wordt gebruikt. 

Lijm & toebehoren

Denkt u bij lijm nog altijd aan de knutsellijm die u op de kleuterschool gebruikte? Lijm wordt al lang niet meer alleen gebruikt om papier aan elkaar te plakken. Lijmen is hightech en sommige lijmen zijn het resultaat van jarenlang, wetenschappelijk onderzoek door topwetenschappers. Lijm is geavanceerde techniek geworden. Lijm wordt gebruikt bij de bouw van vliegtuigen vanwege het lage gewicht, geluidsisolerende eigenschappen, duurzaamheid en gasdichtheid van de verbindingen. Maar uiteraard ook bij klussen in en om het huis. 

Keuze van de lijmsoort

Belangrijk is hierbij een goede lijmkeuze, een lijmsoort die past bij de te verbinden materialen. Bij Conrad vindt u onder meer:

  • houtlijm
  • PU-lijm
  • acrylaatlijm
  • cyanoacrylaat lijm
  • epoxylijm
  • modelbouw lijm

Conrad helpt

Wilt u weten welke lijm bij uw klus past? Lees dan de beschrijvingen bij elke lijm. Daarin wordt voor elke lijm beknopt, maar helder, uitgelegd welke toepassingen en specificaties deze heeft. Daarnaast zijn ook veiligheidsvoorschriften beschikbaar in de vorm van een te downloaden PDF-bestand. Zo helpt Conrad u om uw klus ook veilig uit te voeren.

Conrad heeft ook allerlei producten die met lijm te maken hebben, zoals lijmpistolen, sticks voor lijmpistolen, siliconen opvulmateriaal en plamuur opvulmateriaal. Bekijk het snel.

%seoprefootercolumns%
  • +3500 merken

  • +1.200.000 producten

  • +85.000 zakelijke klanten

  • Gratis inkoopoplossingen

  • Scherpe offertes op maat

  • Klantenservice

  • Bestellen

  • Betalen

  • Garantie & retour

  • Alle onderwerpen

  • * Voorwaarden gratis levering

  • Over Conrad

  • Conrad Your Sourcing Platform

  • Nieuws & Inspiratie

  • Milieubewust ondernemen

  • ISO-certificering

  • Vulnerability Disclosure Program

  • REACH documenten

  • Informatie over toegankelijkheid

  • Bestelling annuleren

  • Conrad Diensten

  • Offerte aanvragen

  • e-Procurement

  • Gekalibreerd assortiment

  • Conrad PRO

  • Snel vinden

  • Merken A-Z

  • Categorieën A-Z

  • Actuele aanbiedingen 🛒

  • Download Center

  • Vacatures

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Bosch Brand Weeks
* 10% korting op artikelen van de merken Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories en Dremel mét voorraad. Geldig t/m 4-10-2026. Daarnaast gelden de Voorwaarden actiecodes.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* 10% korting op geselecteerde Schneider Electric producten en alle Shelly producten. 15% korting met Conrad PRO abonnement op geselecteerde Schneider Electric producten. Geldig t/m 25-10-2026 en indien de genoemde producten uit voorraad leverbaar zijn. Verder gelden de Voorwaarden actiecodes.

Betaalmethoden
  • iDeal
  • Creditcard
  • Automatische incasso
  • Op rekening
Alle betaalmethoden
Social Media

Weergave van alle prijzen excl. btw en excl. verzendkosten.

Weergave van alle prijzen incl. btw en excl. verzendkosten.

  • Gegevensbescherming

  • Veilige betaalmiddelen

  • SSL-versleuteling

  • Geverifieerde Visa & Mastercard veilige code

  • Algemene voorwaarden

  • Impressum

  • Privacy policy

  • Herroepingsrecht

  • Conrad PRO opzeggen

Productvergelijking
Verlanglijst