Directe link
  • Conrad
  • Mijn account

    Inloggen / Registreren

  • Winkelwagen

  • Aanbiedingen › Aanbiedingen ›
  • Conrad Wereld
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Aanbiedingen
    Nieuws en inspiratie
    Nieuwe producten
    Verkoper worden

    Eigen merken

    Toolcraft
    Voltcraft
    Tru components
    Renkforce
    Speaka professional
    Sygonix
  • Service

    Voor u uitgekozen services

    Status bestelling
    eProcurement
    Nieuwsbrief
    Garantie
    Cadeaukaart
    Onderwijsvoordeel
    Klantenservice

  • Inkoop

    Alles voor uw inkoop

    eProcurement
    Offertetool
    Orders op afroep
    Direct bestellen
    Product op aanvraag
  • Onze producten
  • Mijn account
  • Verlanglijst
  • Uitloggen
Conrad

%categorydescription%

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Soort product
Lijmstick51
Verzender
nieuwUpdate over de Conrad Marketplace
Alle facturen van ConradRetourverwerking via Conrad(retourrecht tot 14 dagen)
Meer tonen
Prijs
€ - €
Merk
Bosch20
Bosch Accessories17
Steinel16
Metabo5
Henkel4
Pattex4
C.K3
Dremel3
UHU2
Bison1
LogiLink1
Star Tec1
Kleur
Transparant26
Meerkleurig6
Geel4
Zwart3
Blauw3
Groen3
Grijs3
Rood3
Goud2
Bruin1
Wit1
Inhoud
1 stuk(s)6
1 set(s)2
5 stuk(s)1
6 stuk(s)1
10 stuk(s)10
11 stuk(s)1
12 stuk(s)3
16 stuk(s)3
20 stuk(s)3
25 stuk(s)2
26 stuk(s)1
28 stuk(s)2
30 stuk(s)1
40 stuk(s)4
50 stuk(s)2
70 stuk(s)4
125 stuk(s)1
200 g1
500 g5
Diameter
mm - mm
7 mm18
11 mm29
11.3 mm1
18 mm1
Lengte
Aanbiedingen & overig

Lijmsticks

53 resultaten

-5 %
Bosch Accessories  Lijmstick 11 mm 200 mm   500 g

Bosch Accessories Lijmstick 11 mm 200 mm 500 g

100 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 16,52€ 15,69
excl. btw,
1kg = € 31,38
Pattex PTK1 Lijmstick 11 mm 200 mm Transparant 1000 g 50 stuk(s)

Pattex PTK1 Lijmstick 11 mm 200 mm Transparant 1000 g 50 stuk(s)

187 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,04
excl. btw,
1kg = € 14,04
Steinel 087623 Lijmstick 11 mm 250 mm Zwart 1 kg 40 stuk(s)

Steinel 087623 Lijmstick 11 mm 250 mm Zwart 1 kg 40 stuk(s)

70 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,00
excl. btw,
1kg = € 19,00
Steinel 087319 Lijmstick 11 mm 150 mm Transparant 800 g 50 stuk(s)

Steinel 087319 Lijmstick 11 mm 150 mm Transparant 800 g 50 stuk(s)

92 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 10,74
excl. btw,
1kg = € 13,43
Steinel KLEBESTICKS 250 MM ULTRA POWER 1000G Lijmstick 11 mm 250 mm  1.009 kg 40 stuk(s)

Steinel KLEBESTICKS 250 MM ULTRA POWER 1000G Lijmstick 11 mm 250 mm 1.009 kg 40 stuk(s)

114 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 16,52
excl. btw,
1kg = € 16,52
Steinel 006730 Lijmstick 7 mm 150 mm Transparant 240 g 40 stuk(s)

Steinel 006730 Lijmstick 7 mm 150 mm Transparant 240 g 40 stuk(s)

63 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,02
excl. btw,
1kg = € 29,25
C.K T6219 125 Lijmstick 11 mm 200 mm Transparant 2.5 kg 125 stuk(s)

C.K T6219 125 Lijmstick 11 mm 200 mm Transparant 2.5 kg 125 stuk(s)

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 40,49
excl. btw,
1kg = € 16,20
Dremel GG01 Lijmstick 7 mm 100 mm Transparant 65 g 12 stuk(s)

Dremel GG01 Lijmstick 7 mm 100 mm Transparant 65 g 12 stuk(s)

90 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,96
excl. btw,
1kg = € 60,92
Pattex Made at Home Lijmstick 11.3 mm 202 mm Transparant  200 g

Pattex Made at Home Lijmstick 11.3 mm 202 mm Transparant 200 g

24 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 6,60
excl. btw,
1kg = € 33,00
Metabo  Lijmstick 11 mm 200 mm  0.5 kg 1 stuk(s)

Metabo Lijmstick 11 mm 200 mm 0.5 kg 1 stuk(s)

1 Stuk op voorraad
Leverbaar wo. 7 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,96
excl. btw,
1kg = € 47,92
Steinel 006747 Lijmstick 7 mm 150 mm Transparant 96 g 16 stuk(s)

Steinel 006747 Lijmstick 7 mm 150 mm Transparant 96 g 16 stuk(s)

7 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,71
excl. btw,
1kg = € 38,65
Steinel 006754 Lijmstick 11 mm 250 mm Transparant 250 g 10 stuk(s)

Steinel 006754 Lijmstick 11 mm 250 mm Transparant 250 g 10 stuk(s)

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 6,60
excl. btw,
1kg = € 26,40
Steinel 006594 Lijmstick 7 mm 150 mm Transparant 240 g 40 stuk(s)

Steinel 006594 Lijmstick 7 mm 150 mm Transparant 240 g 40 stuk(s)

29 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 6,19
excl. btw,
1kg = € 25,79
Bosch Accessories 2607001178 Lijmstick 11 mm 200 mm Zwart 500 g 500 g

Bosch Accessories 2607001178 Lijmstick 11 mm 200 mm Zwart 500 g 500 g

115 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,87
excl. btw,
1kg = € 29,74
Steinel 006969 Lijmstick 7 mm 150 mm Veelkleurig gesorteerd 96 g 16 stuk(s)

Steinel 006969 Lijmstick 7 mm 150 mm Veelkleurig gesorteerd 96 g 16 stuk(s)

1 Set op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,54
excl. btw,
1kg = € 47,29
Dremel GG03 Lijmstick 7 mm 100 mm Transparant geel 65 g 12 stuk(s)

Dremel GG03 Lijmstick 7 mm 100 mm Transparant geel 65 g 12 stuk(s)

48 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,12
excl. btw,
1kg = € 63,38
Bosch Accessories 2607001176 Lijmstick 11 mm 200 mm Geel 500 g 500 g

Bosch Accessories 2607001176 Lijmstick 11 mm 200 mm Geel 500 g 500 g

187 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,87
excl. btw,
1kg = € 29,74
Steinel ULTRA Power Lijmstick 11 mm 250 mm Transparant 250 g 10 stuk(s)

Steinel ULTRA Power Lijmstick 11 mm 250 mm Transparant 250 g 10 stuk(s)

39 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 6,19
excl. btw,
1kg = € 24,76
Bosch Accessories 1609201219 Lijmstick 11 mm 45 mm Transparant 125 g 28 stuk(s)

Bosch Accessories 1609201219 Lijmstick 11 mm 45 mm Transparant 125 g 28 stuk(s)

100 Sets op voorraad
Leverbaar wo. 7 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 6,19
excl. btw,
1kg = € 49,52
Bosch Accessories 2609256A03 Lijmstick 7 mm 150 mm Transparant (melk) 60 g 10 stuk(s)

Bosch Accessories 2609256A03 Lijmstick 7 mm 150 mm Transparant (melk) 60 g 10 stuk(s)

68 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 5,36
excl. btw,
1kg = € 89,33
Bosch Accessories 2608000807 Lijmstick 11 mm 200 mm Transparant 500 g 1 set(s)

Bosch Accessories 2608000807 Lijmstick 11 mm 200 mm Transparant 500 g 1 set(s)

100 Stuks op voorraad
Leverbaar wo. 7 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 18,17
excl. btw,
1kg = € 36,34
Steinel ULTRA POWER Lijmstick 18 mm 300 mm   28 stuk(s)

Steinel ULTRA POWER Lijmstick 18 mm 300 mm 28 stuk(s)

6 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 28,09
excl. btw,
1kg = € 14,05
-8 %
Pattex PTK6 Pattex lijmstick, hoogvast, transparant Transparant 11 mm

Pattex PTK6 Pattex lijmstick, hoogvast, transparant Transparant 11 mm

143 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,95€ 4,54
excl. btw,
1kg = € 22,70
Bosch Accessories  Lijmstick 7 mm 20 mm Bont 50 g 70 stuk(s)

Bosch Accessories Lijmstick 7 mm 20 mm Bont 50 g 70 stuk(s)

12 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,04
excl. btw,
1kg = € 280,80
UHU 47865 Lijmstick 11 mm 200 mm Transparant 200 g 11 stuk(s)

UHU 47865 Lijmstick 11 mm 200 mm Transparant 200 g 11 stuk(s)

76 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 6,19
excl. btw,
1kg = € 30,95
Bosch Accessories Gluey Lijmstick 7 mm 20 mm Transparant 55 g 70 stuk(s)

Bosch Accessories Gluey Lijmstick 7 mm 20 mm Transparant 55 g 70 stuk(s)

207 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 6,60
excl. btw,
1kg = € 132,00
Steinel 110054639 Lijmstick 11 mm 300 mm Transparant 0.6 kg 20 stuk(s)

Steinel 110054639 Lijmstick 11 mm 300 mm Transparant 0.6 kg 20 stuk(s)

19 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 16,52
excl. btw,
1kg = € 27,53
Metabo  Lijmstick 11 mm 200 mm  0.5 kg 1 stuk(s)

Metabo Lijmstick 11 mm 200 mm 0.5 kg 1 stuk(s)

1 Stuk op voorraad
Leverbaar wo. 7 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 27,26
excl. btw,
1kg = € 54,52
Metabo  Lijmstick 11 mm 200 mm  20 kg 1 stuk(s)

Metabo Lijmstick 11 mm 200 mm 20 kg 1 stuk(s)

1 Stuk op voorraad
Leverbaar wo. 7 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 569,42
excl. btw,
1kg = € 28,47
Steinel 110054643 Lijmstick 11 mm 300 mm Bruin 0.6 kg 20 stuk(s)

Steinel 110054643 Lijmstick 11 mm 300 mm Bruin 0.6 kg 20 stuk(s)

8 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 35,80
Bosch Accessories Gluey Lijmstick 7 mm 20 mm Glittereffect 58 g 70 stuk(s)

Bosch Accessories Gluey Lijmstick 7 mm 20 mm Glittereffect 58 g 70 stuk(s)

11 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 10,74
excl. btw,
1kg = € 214,80
Steinel KLEBESTICKS 200MM GLITZER 200GR Lijmstick 11 mm  Goud, Zilver, Groen, Blauw, Rood 0.2 kg 10 stuk(s)

Steinel KLEBESTICKS 200MM GLITZER 200GR Lijmstick 11 mm Goud, Zilver, Groen, Blauw, Rood 0.2 kg 10 stuk(s)

9 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 10,74
excl. btw,
1kg = € 53,70
Steinel KLEBESTICKS 7MM GLITZER 96GR Lijmstick 7 mm  Goud, Zilver, Groen, Blauw, Rood 0.097 kg 16 stuk(s)

Steinel KLEBESTICKS 7MM GLITZER 96GR Lijmstick 7 mm Goud, Zilver, Groen, Blauw, Rood 0.097 kg 16 stuk(s)

9 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 5,36
excl. btw,
1kg = € 55,83
Bosch Accessories 2607001177 Lijmstick 11 mm 200 mm Grijs 500 g 500 g

Bosch Accessories 2607001177 Lijmstick 11 mm 200 mm Grijs 500 g 500 g

46 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 15,69
excl. btw,
1kg = € 31,38
Bosch Accessories  Lijmstick 11 mm 45 mm   500 g

Bosch Accessories Lijmstick 11 mm 45 mm 500 g

100 Stuks op voorraad
Leverbaar wo. 7 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 15,69
excl. btw,
1kg = € 31,38
Bosch Accessories 2609256D30 Lijmstick 7 mm 150 mm Veelkleurig gesorteerd 60 g 10 stuk(s)

Bosch Accessories 2609256D30 Lijmstick 7 mm 150 mm Veelkleurig gesorteerd 60 g 10 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,71
excl. btw,
1kg = € 61,83
Bosch Accessories  Lijmstick 7 mm 150 mm Transparant (melk) 180 g 30 stuk(s)

Bosch Accessories Lijmstick 7 mm 150 mm Transparant (melk) 180 g 30 stuk(s)

135 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 8,26
excl. btw,
1kg = € 45,89
Bosch Accessories Gluey Lijmstick 7 mm 20 mm Rood, Geel, Blauw, Zwart, Groen 55 g 70 stuk(s)

Bosch Accessories Gluey Lijmstick 7 mm 20 mm Rood, Geel, Blauw, Zwart, Groen 55 g 70 stuk(s)

18 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 6,60
excl. btw,
1kg = € 132,00
Metabo  Lijmstick 11 mm 200 mm Wit 560 g 26 stuk(s)

Metabo Lijmstick 11 mm 200 mm Wit 560 g 26 stuk(s)

Leverbaar vr. 6 nov.
Verzending door Conrad Electronic
€ 26,44
excl. btw,
1kg = € 47,21
C.K T6218 06 Lijmstick 11 mm 100 mm Transparant 60 g 6 stuk(s)

C.K T6218 06 Lijmstick 11 mm 100 mm Transparant 60 g 6 stuk(s)

17 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 2,31
excl. btw,
1kg = € 38,50
Bosch Accessories 2609256D31 Lijmstick 7 mm 150 mm Veelkleurig gesorteerd (glitter) 60 g 10 stuk(s)

Bosch Accessories 2609256D31 Lijmstick 7 mm 150 mm Veelkleurig gesorteerd (glitter) 60 g 10 stuk(s)

3 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,43
excl. btw,
1kg = € 123,83
Dremel GG13 Lijmstick 11 mm 100 mm Transparant geel 125 g 12 stuk(s)

Dremel GG13 Lijmstick 11 mm 100 mm Transparant geel 125 g 12 stuk(s)

8 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 5,36
excl. btw,
1kg = € 42,88
Pattex PTK56 Pattex lijmstick Transparant 11 mm

Pattex PTK56 Pattex lijmstick Transparant 11 mm

129 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,91
excl. btw,
1kg = € 19,82
Metabo  Lijmstick 11 mm 200 mm  20 kg 1 stuk(s)

Metabo Lijmstick 11 mm 200 mm 20 kg 1 stuk(s)

1 Stuk op voorraad
Leverbaar wo. 7 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 569,42
excl. btw,
1kg = € 28,47
Steinel 110054642 Lijmstick 11 mm 300 mm Transparant 0.6 kg 20 stuk(s)

Steinel 110054642 Lijmstick 11 mm 300 mm Transparant 0.6 kg 20 stuk(s)

47 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 35,80
UHU 48630 Lijmstick  170 mm Transparant 200 g 10 stuk(s)

UHU 48630 Lijmstick 170 mm Transparant 200 g 10 stuk(s)

39 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 8,26
excl. btw,
1kg = € 41,30
Bosch Accessories Plastics Lijmstick 7 mm 150 mm Transparant 60 g 10 stuk(s)

Bosch Accessories Plastics Lijmstick 7 mm 150 mm Transparant 60 g 10 stuk(s)

12 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,95
excl. btw,
1kg = € 82,50
C.K T6218 25 Lijmstick 11 mm 100 mm Transparant 250 g 25 stuk(s)

C.K T6218 25 Lijmstick 11 mm 100 mm Transparant 250 g 25 stuk(s)

7 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 10,74
excl. btw,
1kg = € 42,96
Star Tec ST 10642 Smeltlijmsticks 7 mm Transparant wit

Star Tec ST 10642 Smeltlijmsticks 7 mm Transparant wit

119 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 2,06
excl. btw,
1kg = € 93,64
Bosch Accessories 2609256A04 Lijmstick 7 mm 150 mm Transparant 60 g 10 stuk(s)

Bosch Accessories 2609256A04 Lijmstick 7 mm 150 mm Transparant 60 g 10 stuk(s)

53 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 8,26
excl. btw,
1kg = € 137,67
Lijm Patronen V/Lijmpistool Rond 11Mm Bison  6 Stuks

Lijm Patronen V/Lijmpistool Rond 11Mm Bison 6 Stuks

1 Stuk op voorraad
Leverbaar wo. 30 sep.
Verzending door IJzerhandel Raadsma
€ 10,08
excl. btw,
Logilink lijmpatronen diameter 11,2 mm x 100 mm, 12 stuks

Logilink lijmpatronen diameter 11,2 mm x 100 mm, 12 stuks

27 Stuks op voorraad
Leverbaar do. 1 okt.
Verzending door Erksononline1
€ 19,58
excl. btw,
Steinel Klebesticks  11 mm Fast 052430

Steinel Klebesticks 11 mm Fast 052430

8 Sets op voorraad
Leverbaar do. 8 okt.
Verzending door Shopyourproduct
€ 59,76
excl. btw,
%seoprefootercolumns%
  • +3500 merken

  • +1.200.000 producten

  • +85.000 zakelijke klanten

  • Gratis inkoopoplossingen

  • Scherpe offertes op maat

  • Klantenservice

  • Bestellen

  • Betalen

  • Garantie & retour

  • Alle onderwerpen

  • * Voorwaarden gratis levering

  • Over Conrad

  • Conrad Your Sourcing Platform

  • Nieuws & Inspiratie

  • Milieubewust ondernemen

  • ISO-certificering

  • Vulnerability Disclosure Program

  • REACH documenten

  • Informatie over toegankelijkheid

  • Bestelling annuleren

  • Conrad Diensten

  • Offerte aanvragen

  • e-Procurement

  • Gekalibreerd assortiment

  • Conrad PRO

  • Snel vinden

  • Merken A-Z

  • Categorieën A-Z

  • Actuele aanbiedingen 🛒

  • Download Center

  • Vacatures

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Bosch Brand Weeks
* 10% korting op artikelen van de merken Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories en Dremel mét voorraad. Geldig t/m 4-10-2026. Daarnaast gelden de Voorwaarden actiecodes.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* 10% korting op geselecteerde Schneider Electric producten en alle Shelly producten. 15% korting met Conrad PRO abonnement op geselecteerde Schneider Electric producten. Geldig t/m 25-10-2026 en indien de genoemde producten uit voorraad leverbaar zijn. Verder gelden de Voorwaarden actiecodes.

Betaalmethoden
  • iDeal
  • Creditcard
  • Automatische incasso
  • Op rekening
Alle betaalmethoden
Social Media

Weergave van alle prijzen excl. btw en excl. verzendkosten.

Weergave van alle prijzen incl. btw en excl. verzendkosten.

  • Gegevensbescherming

  • Veilige betaalmiddelen

  • SSL-versleuteling

  • Geverifieerde Visa & Mastercard veilige code

  • Algemene voorwaarden

  • Impressum

  • Privacy policy

  • Herroepingsrecht

  • Conrad PRO opzeggen

Productvergelijking
Verlanglijst