Directe link
  • Conrad
  • Mijn account

    Inloggen / Registreren

  • Winkelwagen

  • Aanbiedingen › Aanbiedingen ›
  • Conrad Wereld
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Aanbiedingen
    Nieuws en inspiratie
    Nieuwe producten
    Verkoper worden

    Eigen merken

    Toolcraft
    Voltcraft
    Tru components
    Renkforce
    Speaka professional
    Sygonix
  • Service

    Voor u uitgekozen services

    Status bestelling
    eProcurement
    Nieuwsbrief
    Garantie
    Cadeaukaart
    Onderwijsvoordeel
    Klantenservice

  • Inkoop

    Alles voor uw inkoop

    eProcurement
    Offertetool
    Orders op afroep
    Direct bestellen
    Product op aanvraag
  • Onze producten
  • Mijn account
  • Verlanglijst
  • Uitloggen
Conrad

Populaire categorieën:
  • Alle producten
  • Meest gekocht
  • Best beoordeelde producten
  • Advies

Alle producten

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Soort product
Laselektrode28
Lashoek9
Spoel met lasdraad6
WIG-lasbrander6
Haakse magneet4
Lasdraad4
Accessoireset3
Penetratiemiddel3
Vergrotende lens3
Aardesnelaansluiting2
Anti-spatmiddel2
Elektrodes2
Filter2
Hoofdband2
Lastafel2
Magnetische houder voor lasaarding2
Reduceerventiel2
Reservebatterij2
Staalborstel2
Borgveren1
Draagtas1
Filterafdekking1
Gezichtsafdekking1
Hoofd- en nekbescherming1
Houder voor MIG-lasbrander1
Houder voor WIG-lasbrander1
Lasband (achterhoofd)1
Lasband (voorhoofd)1
Lasfilter1
Lashelmschaal1
Magnetisch testjuk1
Metalen vonkenvanger1
Reservelader1
Reserveriem1
Reserveslang1
Schouderondersteuning1
Schuurvizier1
Sjabloon-etiketteringstape1
Slakkenhamer1
Vergrendeling voor voorzetscherm1
Voorfilter met actieve kool1
Voorfilter1
Voorzetscherm (binnen)1
Voorzetscherm (buiten)1
Verzender
nieuwUpdate over de Conrad Marketplace
Alle facturen van ConradRetourverwerking via Conrad(retourrecht tot 14 dagen)
Meer tonen
Prijs
€ - €
Merk
Lorch89
Toparc63
GYS26
Magswitch10
Weller9
Lincoln6
CRC5
Steinel5
Holzmann Maschinen4
Rothenberger4
Bosch Accessories3
Bosch3
Fartools3
IVANA3
Peddinghaus3
Vigor3
Dedra2
ESAB2
Gedore2
Schmico Schweißtechnik2
STANLEY2
Brüder Mannesmann1
Griffon1
Hazet1
HellermannTyton1
PAVO1
Rothenberger Industrial1
Satra1
Wera1
Inhoud
1 stuk(s)17
1 set(s)4
8 stuk(s)1
9 stuk(s)1
10 stuk(s)3
12 stuk(s)2
28 stuk(s)1
47 stuk(s)1
50 stuk(s)5
54 stuk(s)2
60 stuk(s)1
70 stuk(s)1
75 stuk(s)1
110 stuk(s)1
117 stuk(s)1
125 stuk(s)1
155 stuk(s)1
175 stuk(s)1
200 stuk(s)1
210 stuk(s)1
252 stuk(s)1
Lengte
mm - mm
150 cm1
400 cm3
300 mm7
330 mm1
350 mm17
Diameter
mm - mm
1.6 mm3
2 mm3
2.5 mm8
3.2 mm7
3.25 mm1
4 mm3
Veel gezochte categorieën:
Aanbiedingen & overig

Holzmann Maschinen ST2GO Lastafel

Holzmann Maschinen ST2GO Lastafel

58 Stuks op voorraad
Leverbaar do. 1 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 90,90
excl. btw,
PP kunststof lasdraad   100 g Steinel 073411

PP kunststof lasdraad 100 g Steinel 073411

24 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,12
excl. btw,
1kg = € 41,20
-11 %
GYS Edelstahl Laselektrode 12 stuk(s) (Ø x l) 2 mm x 350 mm

GYS Edelstahl Laselektrode 12 stuk(s) (Ø x l) 2 mm x 350 mm

78 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,43€ 6,60
excl. btw,
1kg = € 41,25
GYS Rutil E6013 - Ø 3,25 mm Laselektrode 175 stuk(s) (Ø x l) 3.2 mm x 350 mm 80 - 130 A

GYS Rutil E6013 - Ø 3,25 mm Laselektrode 175 stuk(s) (Ø x l) 3.2 mm x 350 mm 80 - 130 A

2 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 32,22
excl. btw,
1kg = € 6,44
GYS  Laselektrode 110 stuk(s) (Ø x l) 2.5 mm x 350 mm 80 A (max.)

GYS Laselektrode 110 stuk(s) (Ø x l) 2.5 mm x 350 mm 80 A (max.)

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 13,21
excl. btw,
1kg = € 6,26
GYS 068674  Lashelm LCD ERGOTECH+ 5/9 - 9/13

GYS 068674 Lashelm LCD ERGOTECH+ 5/9 - 9/13

12 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 95,03
excl. btw,
GYS Rutil E6013 - Ø 2,5 mm Laselektrode 75 stuk(s) (Ø x l) 2.5 mm x 350 mm 60 - 100 A

GYS Rutil E6013 - Ø 2,5 mm Laselektrode 75 stuk(s) (Ø x l) 2.5 mm x 350 mm 60 - 100 A

22 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 13,21
excl. btw,
1kg = € 9,44
CRC 30205-AA Scheurtestmiddel CRICK 120 500 ml

CRC 30205-AA Scheurtestmiddel CRICK 120 500 ml

5 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 20,65
excl. btw,
1l = € 41,30
CRC 30723-AH Scheurtestmiddel CRICK 110 500 ml

CRC 30723-AH Scheurtestmiddel CRICK 110 500 ml

73 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1l = € 34,70
Brüder Mannesmann M 1278  Hoekmagneet (30 / 45 / 60 / 75 / 90º)

Brüder Mannesmann M 1278 Hoekmagneet (30 / 45 / 60 / 75 / 90º)

56 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 15,69
excl. btw,
  • vorige
  • 1
  • 2
  • ...
  • 26
  • volgende

Meest gekocht

Meest gekocht

Best beoordeelde producten

Best beoordeelde producten

Advies

Las-accessoires voor al uw klussen en projecten

Bent u regelmatig in de weer met een Lasapparaat en heeft u regelmatig las-accessoires nodig om uw lasapparaat op de juiste manier te laten werken? Dan kunt u deze accessoires eenvoudig online bestellen bij Conrad. Een groot voordeel van het online bestellen van accessoires bij Conrad is dat u op deze manier niet de deur uit hoeft om accessoires voor uw lasapparaat aan te schaffen, maar eenvoudig en snel de juiste producten bestelt vanuit uw luie stoel.

De lasapparaat accessoires van Conrad

Ten eerste vindt u in het aanbod van Conrad diverse accessoires voor uw lasapparaat. Hierbij kunt u denken aan kwalitatief hoogwaardige scheidingsspray, hoekmagneten, elektrode houders, lasschermen en staalborstels. Wat u ook nodig heeft om uw lasapparaat op de juiste manier te laten functioneren: u kunt het online bestellen bij Conrad. Zo vindt u in totaal tientallen verschillende las-accessoires voor uw lasapparaat in het aanbod van Conrad, waardoor u in een mum van tijd al uw noodzakelijke producten gevonden heeft in onze webwinkel. 

De lasdraden van Conrad

Naast diverse producten om uw lasapparaat op de juiste manier te laten functioneren, kunt u bij Conrad ook terecht voor lasdraden. De lasdraden die u in het aanbod van Conrad vindt zijn van diverse gerenommeerde merken, zoals Lorch, Bosch, Steinel en Einhell. Deze merken produceren alleen de beste lasdraden, die u bij Conrad eenvoudig online aan kunt schaffen.

De laselektrodes van Conrad

Tot slot vindt u bij Conrad tevens laselektrodes. Deze elektrodes zijn van de merken Ferm en Einhell en worden verkocht in diverse afmetingen, zoals:

  • 2 millimeter
  • 2,6 millimeter
  • 3,2 millimeter 

Naast diverse afmetingen van laselektrodes, zijn er ook diverse verpakkingen met laselektrodes beschikbaar. Deze verpakkingen hebben allemaal een andere inhoud, zodat u zelf kunt kiezen of u veel of weinig laselektrodes aan wilt schaffen. Heeft u bijvoorbeeld slechts weinig elektrodes nodig, dan koopt u een pakket met een inhoud van 12 of 25 stuks. Heeft u veel meer laselektrodes nodig, dan kunt u bij Conrad ook een pakket met een inhoud van 100 of zelfs 115 stuks bestellen. Hoe vaak u uw lasapparaat ook gebruikt en hoe vaak u ook nieuwe laselektrodes nodig heeft: u kunt bij Conrad terecht om de beste laselektrodes te kopen.

%seoprefootercolumns%
  • +3500 merken

  • +1.200.000 producten

  • +85.000 zakelijke klanten

  • Gratis inkoopoplossingen

  • Scherpe offertes op maat

  • Klantenservice

  • Bestellen

  • Betalen

  • Garantie & retour

  • Alle onderwerpen

  • * Voorwaarden gratis levering

  • Over Conrad

  • Conrad Your Sourcing Platform

  • Nieuws & Inspiratie

  • Milieubewust ondernemen

  • ISO-certificering

  • Vulnerability Disclosure Program

  • REACH documenten

  • Informatie over toegankelijkheid

  • Bestelling annuleren

  • Conrad Diensten

  • Offerte aanvragen

  • e-Procurement

  • Gekalibreerd assortiment

  • Conrad PRO

  • Snel vinden

  • Merken A-Z

  • Categorieën A-Z

  • Actuele aanbiedingen 🛒

  • Download Center

  • Vacatures

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Bosch Brand Weeks
* 10% korting op artikelen van de merken Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories en Dremel mét voorraad. Geldig t/m 4-10-2026. Daarnaast gelden de Voorwaarden actiecodes.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* 10% korting op geselecteerde Schneider Electric producten en alle Shelly producten. 15% korting met Conrad PRO abonnement op geselecteerde Schneider Electric producten. Geldig t/m 25-10-2026 en indien de genoemde producten uit voorraad leverbaar zijn. Verder gelden de Voorwaarden actiecodes.

Betaalmethoden
  • iDeal
  • Creditcard
  • Automatische incasso
  • Op rekening
Alle betaalmethoden
Social Media

Weergave van alle prijzen excl. btw en excl. verzendkosten.

Weergave van alle prijzen incl. btw en excl. verzendkosten.

  • Gegevensbescherming

  • Veilige betaalmiddelen

  • SSL-versleuteling

  • Geverifieerde Visa & Mastercard veilige code

  • Algemene voorwaarden

  • Impressum

  • Privacy policy

  • Herroepingsrecht

  • Conrad PRO opzeggen

Productvergelijking
Verlanglijst