Directe link
  • Conrad
  • Mijn account

    Inloggen / Registreren

  • Winkelwagen

  • Aanbiedingen › Aanbiedingen ›
  • Conrad Wereld
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Aanbiedingen
    Nieuws en inspiratie
    Nieuwe producten
    Verkoper worden

    Eigen merken

    Toolcraft
    Voltcraft
    Tru components
    Renkforce
    Speaka professional
    Sygonix
  • Service

    Voor u uitgekozen services

    Status bestelling
    eProcurement
    Nieuwsbrief
    Garantie
    Cadeaukaart
    Onderwijsvoordeel
    Klantenservice

  • Inkoop

    Alles voor uw inkoop

    eProcurement
    Offertetool
    Orders op afroep
    Direct bestellen
    Product op aanvraag
  • Onze producten
  • Mijn account
  • Verlanglijst
  • Uitloggen
Conrad

%categorydescription%

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Soort product
Spoel met lasdraad6
Lasdraad4
Verzender
nieuwUpdate over de Conrad Marketplace
Alle facturen van ConradRetourverwerking via Conrad(retourrecht tot 14 dagen)
Meer tonen
Prijs
€ - €
Merk
Lorch6
Steinel5
Toparc5
Bosch Accessories3
Bosch3
STANLEY2
Aanbiedingen & overig
Afgeprijsd1

Lasdraden

21 resultaten

PP kunststof lasdraad   100 g Steinel 073411

PP kunststof lasdraad 100 g Steinel 073411

24 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,12
excl. btw,
1kg = € 41,20
HDPE kunststof lasdraad   100 g Steinel 071219

HDPE kunststof lasdraad 100 g Steinel 071219

7 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,12
excl. btw,
1kg = € 41,20
Draadspoel Ø 200 mm - staal Ø 0,8 mm   5 kg Toparc 086128

Draadspoel Ø 200 mm - staal Ø 0,8 mm 5 kg Toparc 086128

6 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 4,30
Hard-PVC kunststof lasdraad   100 g Steinel 073114

Hard-PVC kunststof lasdraad 100 g Steinel 073114

19 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,04
excl. btw,
1kg = € 140,40
ABS kunststof lasdraad   100 g Steinel 074210

ABS kunststof lasdraad 100 g Steinel 074210

31 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 6,19
excl. btw,
1kg = € 61,90
Lorch D 200 Draadspoel

Lorch D 200 Draadspoel

3 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 49,58
excl. btw,
1kg = € 9,92
Lorch 590.0208.1 Lasdraad

Lorch 590.0208.1 Lasdraad

3 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 219,01
excl. btw,
1kg = € 43,80
Draadrol staal Ø 0,8 mm - S300   15 kg Toparc 086227

Draadrol staal Ø 0,8 mm - S300 15 kg Toparc 086227

6 Stuks op voorraad
Leverbaar do. 1 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 74,37
excl. btw,
1kg = € 4,96
Lorch 590.0412.0 Lasdraad

Lorch 590.0412.0 Lasdraad

1 Stuk op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 54,54
excl. btw,
1kg = € 27,27
Kunststof lasdraad, 225 mm, 4 mm, harde PVC   100 g Bosch Accessories 1609201808

Kunststof lasdraad, 225 mm, 4 mm, harde PVC 100 g Bosch Accessories 1609201808

8 Sets op voorraad
Leverbaar wo. 7 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 12,39
excl. btw,
1kg = € 123,90
Draadrol aluminium Ø 100 mm - Ø 0,8 mm   0.5 kg Toparc 086685

Draadrol aluminium Ø 100 mm - Ø 0,8 mm 0.5 kg Toparc 086685

10 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,83
excl. btw,
1kg = € 39,66
Draadrol staal Ø 1,0 mm - S300   15 kg Toparc 086234

Draadrol staal Ø 1,0 mm - S300 15 kg Toparc 086234

2 Stuks op voorraad
Leverbaar do. 1 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 61,15
excl. btw,
1kg = € 4,08
Bosch 1609201810 Lasdraad

Bosch 1609201810 Lasdraad

56 Sets op voorraad
Leverbaar wo. 7 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 13,21
excl. btw,
1kg = € 132,10
-6 %
Bosch 1609201807 Lasdraad

Bosch 1609201807 Lasdraad

60 Sets op voorraad
Leverbaar wo. 7 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 13,21€ 12,39
excl. btw,
1kg = € 123,90
Lorch 590.0010.4 Lasdraad

Lorch 590.0010.4 Lasdraad

5 Stuks op voorraad
Leverbaar do. 1 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 99,17
excl. btw,
Lasdraad Multi-Thermoflexx   78 g Steinel 076467

Lasdraad Multi-Thermoflexx 78 g Steinel 076467

21 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,96
excl. btw,
1kg = € 307,18
Lorch 590.0008.6 Lasdraad

Lorch 590.0008.6 Lasdraad

2 Stuks op voorraad
Leverbaar do. 1 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 86,77
excl. btw,
1kg = € 5,78
Draadspoel Ø 100 mm - staal Ø 0,6 mm   0.9 kg Toparc 086593

Draadspoel Ø 100 mm - staal Ø 0,6 mm 0.9 kg Toparc 086593

12 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 10,74
excl. btw,
1kg = € 11,93
Korfspoeladapter K300    Lorch 551.9096.0

Korfspoeladapter K300 Lorch 551.9096.0

6 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 20,65
excl. btw,
STANLEY 460628 MIG / MAG-staaldraadspoel zonder gas - Ø 0,9 mm - 0,9 kg

STANLEY 460628 MIG / MAG-staaldraadspoel zonder gas - Ø 0,9 mm - 0,9 kg

12 Stuks op voorraad
Leverbaar do. 1 okt.
Verzending door TradinQ
€ 35,12
excl. btw,
STANLEY Stalen Draadspoel voor MIG/MAG Lassen - Ø0,9 mm - 0,9 kg

STANLEY Stalen Draadspoel voor MIG/MAG Lassen - Ø0,9 mm - 0,9 kg

10 Sets op voorraad
Leverbaar do. 8 okt.
Verzending door Shopyourproduct
€ 53,59
excl. btw,
%seoprefootercolumns%
  • +3500 merken

  • +1.200.000 producten

  • +85.000 zakelijke klanten

  • Gratis inkoopoplossingen

  • Scherpe offertes op maat

  • Klantenservice

  • Bestellen

  • Betalen

  • Garantie & retour

  • Alle onderwerpen

  • * Voorwaarden gratis levering

  • Over Conrad

  • Conrad Your Sourcing Platform

  • Nieuws & Inspiratie

  • Milieubewust ondernemen

  • ISO-certificering

  • Vulnerability Disclosure Program

  • REACH documenten

  • Informatie over toegankelijkheid

  • Bestelling annuleren

  • Conrad Diensten

  • Offerte aanvragen

  • e-Procurement

  • Gekalibreerd assortiment

  • Conrad PRO

  • Snel vinden

  • Merken A-Z

  • Categorieën A-Z

  • Actuele aanbiedingen 🛒

  • Download Center

  • Vacatures

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Bosch Brand Weeks
* 10% korting op artikelen van de merken Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories en Dremel mét voorraad. Geldig t/m 4-10-2026. Daarnaast gelden de Voorwaarden actiecodes.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* 10% korting op geselecteerde Schneider Electric producten en alle Shelly producten. 15% korting met Conrad PRO abonnement op geselecteerde Schneider Electric producten. Geldig t/m 25-10-2026 en indien de genoemde producten uit voorraad leverbaar zijn. Verder gelden de Voorwaarden actiecodes.

Betaalmethoden
  • iDeal
  • Creditcard
  • Automatische incasso
  • Op rekening
Alle betaalmethoden
Social Media

Weergave van alle prijzen excl. btw en excl. verzendkosten.

Weergave van alle prijzen incl. btw en excl. verzendkosten.

  • Gegevensbescherming

  • Veilige betaalmiddelen

  • SSL-versleuteling

  • Geverifieerde Visa & Mastercard veilige code

  • Algemene voorwaarden

  • Impressum

  • Privacy policy

  • Herroepingsrecht

  • Conrad PRO opzeggen

Productvergelijking
Verlanglijst