Metz Connect 151P1EAJA10E Glasvezel Aansluitkabel [2x SC APC-stekker - 2x LC-stekker] 9/125 µ Singlemode OS2 1 m

  • Artikelnummer: 1694642
  • Fabrikantnummer: 151P1EAJA10E
  • EAN: 4251122191725
Varianten

Optische kabel voor gebruik van koperen kabels, ook in de zwaarste omstandigheden. De glasvezelkabel beïnvloed geen elektronica. Door de geringe demping kan de optische kabel verre afstanden overbruggen.

  • Gratis levering vanaf €35,- (incl. btw)
  • Gratis retourneren
  • 30 dagen bedenktijd
  • Minimaal 2 jaar garantie
  • Thuiswinkel waarborg
Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 2 x
Aansluiting A SC APC-stekker
Aantal aansluitingen B 2 x
Aansluiting B LC-stekker
Vezelsoort 9/125 µ
Vezelkwaliteit Singlemode OS2
Jumper-soort Duplex
Halogeenvrij Ja
Kabellengte 1 m
Kleur Geel
Inhoud 1 stuks
Stekkeruitvoering Recht
Bijzonderheden Duplex , Vlambestendig , Halogeenvrij
Kabeltoepassing Glasvezel
Uitvoering Aansluitkabel
Model Rond
Materiaal (binnenkabel) Glasvezel
Soortnaam Glasvezel Aansluitkabel

Technische specificaties

Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 2 x
Aansluiting A SC APC-stekker
Aantal aansluitingen B 2 x
Aansluiting B LC-stekker
Vezelsoort 9/125 µ
Vezelkwaliteit Singlemode OS2
Jumper-soort Duplex
Halogeenvrij Ja
Kabellengte 1 m

Vergelijkbare artikelen

Ontdek andere items uit de categorie Glasvezelkabels met connector