Hongfa HFD2/024-S-L2-D Printrelais 24 V/DC 3 A 2x wisselcontact 1 stuk(s)
EAN:
Gekopieerd
Fabrikantnummer:
HFD2/024-S-L2-D
Gekopieerd
Artikelnummer:
629514
Afbeelding vergelijkbaar
Varianten
Meer varianten van dit product
Soortnaam
Printrelais
Nominale spanning spoel
24 V/DC
Soort besturing
Bistabiel, 2 spoelen
Contactsoort
2x wisselcontact
Schakelspanning (max.)
220 V/DC
250 V/AC