Directe link
  • Conrad
  • Mijn account

    Inloggen / Registreren

  • Winkelwagen

  • Aanbiedingen › Aanbiedingen ›
  • Conrad Wereld
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Aanbiedingen
    Nieuws en inspiratie
    Nieuwe producten
    Verkoper worden

    Eigen merken

    Toolcraft
    Voltcraft
    Tru components
    Renkforce
    Speaka professional
    Sygonix
  • Service

    Voor u uitgekozen services

    Status bestelling
    eProcurement
    Nieuwsbrief
    Garantie
    Cadeaukaart
    Onderwijsvoordeel
    Klantenservice

  • Inkoop

    Alles voor uw inkoop

    eProcurement
    Offertetool
    Orders op afroep
    Direct bestellen
    Product op aanvraag
  • Onze producten
  • Mijn account
  • Verlanglijst
  • Uitloggen
Conrad

%categorydescription%

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Soort product
Filament556
Verzender
nieuwUpdate over de Conrad Marketplace
Alle facturen van ConradRetourverwerking via Conrad(retourrecht tot 14 dagen)
Meer tonen
Prijs
€ - €
Merk
Polymaker246
Spectrum Filaments180
BEDROCK 3D45
Renkforce19
Anycubic13
RAISE3D12
Verbatim12
UltiMaker11
Maertz7
ESUN5
Gembird4
3D Xtech2
XYZprinting2
3Doodler1
Creality1
Proto-Pasta1
Filamentkleur
Blauw60
Rood51
Groen50
Wit44
Zwart43
Grijs40
Geel29
Oranje29
Zilver15
Goud13
Bruin12
Pink12
Magenta11
Pastel11
Blue9
Paars8
Beige7
Deep black7
Doorschijnend7
Green7
Lila7
Lime Green7
Natuur7
Brons6
Dark grey6
Polar White6
Lichtblauw5
Marmer5
Metallic5
Regenboog5
Violet5
Yellow5
Arctic White4
Baby Blue4
Black4
Blauw-groen4
Navy Blue4
Signal White4
Silver Star4
Lion Orange3
Pink Panther3
Polymaker Teal3
Roze3
Signaalwit3
Anthracite Grey2
Antraciet-grijs2
Army Green2
Azuurblauw2
Bahama Yellow2
Bloody Red2
Cappuccino2
Cotton White2
Crimson Red2
Cyaan2
Dark Blue2
Donkergrijs2
Donkerrood2
Flamingo2
Fluorescerend2
Foggy Orange2
Forest Green2
Fossil Grey2
Glow Blue2
Granite Grey2
Grass Green2
Iceland Blue2
Industrial Grey2
Ivory Beige2
Kameleon2
Koud-wit2
Latte Beige2
Leaf Green2
Lichtgrijs2
Light Blue2
Light Grey2
Lime2
Limoengroen2
Naturel2
Neo Red2
Neon Green UV2
Neon Orange UV2
Neon Transparent UV2
Neon-groen2
Neon-oranje2
Pacific Blue2
Parels2
Sakura Pink2
Spring2
Steen2
Sunrise2
Telegrey2
Traffic Black2
Traffic Red2
True Red2
True Yellow2
Walnut Brown2
Zilver (metallic)2
Aarde (mat)1
Aluminium1
Apricot Orange1
Aqua Blue1
Aqua-blauw1
Arctic Teal1
Army Beige1
Army Blue1
Army Brown1
Army Dark Green1
Army Light Green1
Army Purple1
Army Red1
Ash Grey1
Atmospheric Blue1
Aubergine1
Azure Blue1
Babyblauw1
Banaangeel1
Banquet1
Basaltgrijs1
Beluga1
Bladgoud (glanzend)1
Bloedrood1
Blue Horizon1
Blue Lagoon1
Bonbon Rose1
Brass1
Camouflage1
Carbon1
Caribbean1
Caribsch blauw1
Carrot Orange1
Charcoal Black1
Cherry Red1
Chocolade-bruin1
Chocolate Brown1
Chrome1
Chroom1
Chrysocolla Green1
Coctail Green1
Cold White1
Cosmetic Mauve1
Cream1
Crimson1
Crown1
Crème1
Dahlia Yellow1
Dark Green1
Dark Olive Drab1
Donkerblauw1
Donkerblauw (fonkelend)1
Donkergrijs-groen1
Donkergroen1
Dragon Red1
Earth Brown1
Electric Indigo1
Electric Yellow1
Fall1
Felblauw1
Felgeel1
Feloranje1
Flamingo Red1
Flipflop Green1
Fluo Green1
Fluo Orange1
Fluo Yellow1
Foggy Purple1
Fox Orange1
Frozen Berry1
Galaxy Black1
Galaxy Dark Blue1
Galaxy Dark Red1
Geel (mat)1
Geel-oranje1
Glacier1
Glow1
Glow Green1
Golden Line1
Gradient Fire1
Gradient Ice1
Gradient Rainbow1
Gradient Tropical1
Gray1
Grijs (mat)1
Grijs-groen1
Groen (lang nagloeiend)1
Groenblijvend1
Gunmetal Grey1
Holland Red1
Hout-bruin (zijdemat)1
IJsblauw1
Ice1
Indigo1
Ivoor1
Jadeite1
Jungle Green1
Kaki1
Koningsblauw1
Koper1
Koper (metallic)1
Lava Red1
Lavender Purple1
Lavender Violett1
Lemon Cream1
Lemon Yellow1
Lila (mat)1
Limoen-geel1
Lotus Pink1
Marble Brick1
Marble Limestone1
Marble Sandstone1
Marine-blauw1
Marmer-beige1
Marmer-grijs1
Mat1
Messing1
Mint1
Mixed Berries1
Muted Blue1
Muted Green1
Muted Purple1
Muted Red1
Muted White1
Natuurlijk oranje UV1
Neon-geel (fluorescerend)1
Neon-groen (fluorescerend)1
Neon-magenta (fluorescerend)1
Neon-oranje (fluorescerend)1
Neon-rood1
Notenbruin1
Oerwoudgroen1
Old Gold1
Olijf-groen1
Olive Green1
Oregano Green1
Pacific-blauw1
Pale Salmon1
Parelgrijs1
Pastel Banana1
Pastel Candy1
Pastel Ice1
Pastel Mint1
Pastel Peach1
Pastel Peanut1
Pastel Periwinkle1
Pastel Rainbow1
Pastel Turquoise1
Pastel Watermelon1
Pastelgeel (mat)1
Pastelroze1
Pastelturkoois1
Pearl Bronze1
Pearl Gold1
Pearl Grey1
Pearl White1
Performance Blue1
Peridot Green1
Perzik1
Pigeon Blue1
Pindabruin1
Pink Pastel1
Polair-wit1
Quartz Pink1
Rood (mat)1
Rose Gold1
Royal Blue1
Rust Copper1
Saffier-blauw1
Sapphire Blue1
Satijn-blauw1
Savannah Yellow1
Shadow Black1
Shadow Orange1
Shadow Red1
Signaalblauw1
Signaalrood1
Signal Violet1
Silver1
Sky Blue1
Sovereign1
Staalgrijs1
Starlight Aurora1
Starlight Comet1
Starlight Jupiter1
Starlight Mars1
Starlight Mercury1
Starlight Meteor1
Starlight Nebula1
Starlight Neptune1
Starlight Twilight1
Steel Grey1
Steen-blauw1
Stone Age Dark1
Stone Age Light1
Stone Blue1
Summer1
Sunrise Orange1
Sunset1
Tan1
Teal1
Technical Red1
Transparant1
Turquoise1
Walnoot1
Water Blue1
Wijnrood1
Wine Red1
Winter1
Wit (mat)1
Wizard Charcoal1
Wizard Green1
Wizard Indigo1
Wood1
Wood Brown1
Yin-Yang1
Zalmrood1
Zandsteen1
Zilver (glanzend)1
Zilver-grijs1
Zwart (fonkelend)1
Zwart (mat)1
Zwart/wit1
Eigenschappen filament
Highspeed filament117
Hoge treksterkte106
Hoge stijfheid93
Mat74
Gering kunststofgehalte69
Meerkleurig61
Zijdeglans33
Kleurverandering20
Hittebestendig17
Verhoogde extrusionsrate17
Gerecycled PLA16
Nalichtend15
Geurarm13
Warmtebestendig13
Antibacterieel11
Gesatineerd11
Slagvast8
Vlamvertragend8
Fluorescerend7
Marmerachtig uiterlijk5
Hoogglans4
Flexibel3
Niet-trekkend3
Goede verfhechting2
Lage dichtheid2
Makkelijk te schuren2
Wateroplosbaar1
Filamentmateriaal
PLA kunststof561
HT-PLA14
PLA Glitter8
PLA mat2
PLA Compound1
Supportmateriaal1
Tough PLA1
Filament-Ø
Gewicht
Aanbiedingen & overig

Pla Filamenten

561 resultaten

Polymaker 70820 PolyTerra PLA Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Zwart (mat)  1 stuk(s)

Polymaker 70820 PolyTerra PLA Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Zwart (mat) 1 stuk(s)

378 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 18,17
excl. btw,
1kg = € 18,17
Polymaker CA05011 Panchroma™ Satin Filament PLA kunststof Gesatineerd, Hoge stijfheid 1.75 mm 1000 g Zwart  1 stuk(s)

Polymaker CA05011 Panchroma™ Satin Filament PLA kunststof Gesatineerd, Hoge stijfheid 1.75 mm 1000 g Zwart 1 stuk(s)

109 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,83
excl. btw,
1kg = € 19,83
Polymaker CA05001 Panchroma™ Gradient Satin Filament PLA kunststof Meerkleurig, Gesatineerd 1.75 mm 1000 g Regenboog  1 stuk(s)

Polymaker CA05001 Panchroma™ Gradient Satin Filament PLA kunststof Meerkleurig, Gesatineerd 1.75 mm 1000 g Regenboog 1 s

18 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 25,61
excl. btw,
1kg = € 25,61
UltiMaker 1617  Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Magenta  1 stuk(s)

UltiMaker 1617 Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Magenta 1 stuk(s)

15 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 38,83
excl. btw,
1kg = € 51,77
UltiMaker PLA - M0751 White 750 - 211399  Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Wit  1 stuk(s)

UltiMaker PLA - M0751 White 750 - 211399 Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Wit 1 stuk(s)

28 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 37,18
excl. btw,
1kg = € 49,57
ESUN ePLA-Silk Copper  Filament PLA kunststof  1.75 mm 1 kg Koper (metallic)  1 kg

ESUN ePLA-Silk Copper Filament PLA kunststof 1.75 mm 1 kg Koper (metallic) 1 kg

196 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 22,31
excl. btw,
1kg = € 22,31
UltiMaker 1615  Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Oranje  1 stuk(s)

UltiMaker 1615 Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Oranje 1 stuk(s)

5 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 38,83
excl. btw,
1kg = € 51,77
ESUN ePLA-Silk Gold  Filament PLA kunststof  1.75 mm 1 kg Bladgoud (glanzend)  1 kg

ESUN ePLA-Silk Gold Filament PLA kunststof 1.75 mm 1 kg Bladgoud (glanzend) 1 kg

247 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 21,48
Verbatim 55329 PLA 3D Filament. Silver/Metal 2.85 mm Diameter. 1kg Reel Filament PLA kunststof  2.85 mm 1000 g Grijs  1 stuk(s)

Verbatim 55329 PLA 3D Filament. Silver/Metal 2.85 mm Diameter. 1kg Reel Filament PLA kunststof 2.85 mm 1000 g Grijs 1 st

2 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 25,61
excl. btw,
1kg = € 25,61
Maertz PMMA-1013-005 PMMA-1013-005 Filament PLA kunststof Gerecycled PLA 1.75 mm 1000 g Rood  1 stuk(s)

Maertz PMMA-1013-005 PMMA-1013-005 Filament PLA kunststof Gerecycled PLA 1.75 mm 1000 g Rood 1 stuk(s)

11 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,87
excl. btw,
1kg = € 14,87
Polymaker PA02001 PolyLite Filament PLA kunststof  1.75 mm 1000 g Zwart PolyLite™ PLA 1 stuk(s)

Polymaker PA02001 PolyLite Filament PLA kunststof 1.75 mm 1000 g Zwart PolyLite™ PLA 1 stuk(s)

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 28,09
excl. btw,
1kg = € 28,09
Polymaker PA02004 PolyLite Filament PLA kunststof  1.75 mm 1000 g Rood PolyLite™ PLA 1 stuk(s)

Polymaker PA02004 PolyLite Filament PLA kunststof 1.75 mm 1000 g Rood PolyLite™ PLA 1 stuk(s)

1 Stuk op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,13
excl. btw,
1kg = € 23,13
UltiMaker PLA - M0751 Black 750 - 211399  Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Zwart  1 stuk(s)

UltiMaker PLA - M0751 Black 750 - 211399 Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Zwart 1 stuk(s)

126 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 36,36
excl. btw,
1kg = € 48,48
Polymaker PA02002 PolyLite Filament PLA kunststof  1.75 mm 1000 g Wit PolyLite™ PLA 1 stuk(s)

Polymaker PA02002 PolyLite Filament PLA kunststof 1.75 mm 1000 g Wit PolyLite™ PLA 1 stuk(s)

43 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 29,74
excl. btw,
1kg = € 29,74
Polymaker PA11001 6938936713043 Filament PLA kunststof, PLA mat Mat, Gerecycled PLA 1.75 mm 1000 g Zwart PolyTerra™ Edition-R 1 stuk(s)

Polymaker PA11001 6938936713043 Filament PLA kunststof, PLA mat Mat, Gerecycled PLA 1.75 mm 1000 g Zwart PolyTerra™ Edit

78 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 20,65
excl. btw,
1kg = € 20,65
Polymaker 70909 PolyTerra Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Notenbruin  1 stuk(s)

Polymaker 70909 PolyTerra Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Notenbruin 1 stuk(s)

23 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,13
excl. btw,
1kg = € 23,13
UltiMaker PLA - M0751 Red 750 - 211399  Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Rood  1 stuk(s)

UltiMaker PLA - M0751 Red 750 - 211399 Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Rood 1 stuk(s)

25 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 36,36
excl. btw,
1kg = € 48,48
Polymaker CA05004 Panchroma™ Satin Filament PLA kunststof Gesatineerd, Hoge stijfheid 1.75 mm 1000 g Grijs  1 stuk(s)

Polymaker CA05004 Panchroma™ Satin Filament PLA kunststof Gesatineerd, Hoge stijfheid 1.75 mm 1000 g Grijs 1 stuk(s)

9 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 17,35
Renkforce RF-6838890  Filament PLA kunststof Highspeed filament 1.75 mm 1 kg Regenboog  1 stuk(s)

Renkforce RF-6838890 Filament PLA kunststof Highspeed filament 1.75 mm 1 kg Regenboog 1 stuk(s)

301 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 20,65
excl. btw,
1kg = € 20,65
Polymaker PA04009 Regular Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte, Mat 1.75 mm 3000 g Fossil Grey PolyTerra™ 1 stuk(s)

Polymaker PA04009 Regular Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte, Mat 1.75 mm 3000 g Fossil Grey PolyTerra™ 1 st

1 Stuk op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 52,88
excl. btw,
1kg = € 17,63
Polymaker PA02005 PolyLite Filament PLA kunststof  1.75 mm 1000 g Blauw PolyLite™ PLA 1 stuk(s)

Polymaker PA02005 PolyLite Filament PLA kunststof 1.75 mm 1000 g Blauw PolyLite™ PLA 1 stuk(s)

38 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 28,92
excl. btw,
1kg = € 28,92
Maertz PMMA-1013-001 PMMA-1013-001 Filament PLA kunststof Gerecycled PLA 1.75 mm 1000 g Zwart  1 stuk(s)

Maertz PMMA-1013-001 PMMA-1013-001 Filament PLA kunststof Gerecycled PLA 1.75 mm 1000 g Zwart 1 stuk(s)

20 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,87
excl. btw,
1kg = € 14,87
UltiMaker PLA - M0751 Blue 750 - 211399  Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Blauw  1 stuk(s)

UltiMaker PLA - M0751 Blue 750 - 211399 Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Blauw 1 stuk(s)

18 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 36,36
excl. btw,
1kg = € 48,48
ESUN PLA Luminous Green  Filament PLA kunststof Nalichtend 1.75 mm 1 kg Groen (lang nagloeiend)  1 kg

ESUN PLA Luminous Green Filament PLA kunststof Nalichtend 1.75 mm 1 kg Groen (lang nagloeiend) 1 kg

62 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 18,17
excl. btw,
1kg = € 18,17
Polymaker PA02036 6938936712466 Filament PLA kunststof Hoge stijfheid, Hoge treksterkte 1.75 mm 3000 g Wit PolyLite™ 1 stuk(s)

Polymaker PA02036 6938936712466 Filament PLA kunststof Hoge stijfheid, Hoge treksterkte 1.75 mm 3000 g Wit PolyLite™ 1 s

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 69,41
excl. btw,
1kg = € 23,14
BEDROCK 3D PLA-0014b075 PLA Gold 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Goud  1 stuk(s)

BEDROCK 3D PLA-0014b075 PLA Gold 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Goud 1 stuk(s)

Leverbaar do. 8 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 23,13
Polymaker 70828 PolyTerra PLA Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Saffier-blauw  1 stuk(s)

Polymaker 70828 PolyTerra PLA Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Saffier-blauw 1 stuk(s)

19 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 17,35
Polymaker PA02007 PolyLite Filament PLA kunststof  1.75 mm 1000 g Geel PolyLite™ PLA 1 stuk(s)

Polymaker PA02007 PolyLite Filament PLA kunststof 1.75 mm 1000 g Geel PolyLite™ PLA 1 stuk(s)

40 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 28,09
excl. btw,
1kg = € 28,09
Polymaker 70822 PolyTerra PLA Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Wit (mat)  1 stuk(s)

Polymaker 70822 PolyTerra PLA Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Wit (mat) 1 stuk(s)

256 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 18,17
excl. btw,
1kg = € 18,17
Polymaker PA02008 PolyLite Filament PLA kunststof  1.75 mm 1000 g Oranje PolyLite™ PLA 1 stuk(s)

Polymaker PA02008 PolyLite Filament PLA kunststof 1.75 mm 1000 g Oranje PolyLite™ PLA 1 stuk(s)

37 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 32,22
excl. btw,
1kg = € 32,22
UltiMaker PLA - M0751 Silver Metallic 750 - 211399  Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Zilver (metallic)  1 stuk(s)

UltiMaker PLA - M0751 Silver Metallic 750 - 211399 Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Zilver (metallic) 1 stuk(s)

72 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 36,36
excl. btw,
1kg = € 48,48
UltiMaker PLA - M0751 Green 750 - 211399  Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Groen  1 stuk(s)

UltiMaker PLA - M0751 Green 750 - 211399 Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Groen 1 stuk(s)

10 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 36,36
excl. btw,
1kg = € 48,48
UltiMaker PLA - M0751 Yellow 750 - 211399  Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Geel  1 stuk(s)

UltiMaker PLA - M0751 Yellow 750 - 211399 Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Geel 1 stuk(s)

8 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 36,36
excl. btw,
1kg = € 48,48
BEDROCK 3D PLA-0002a450 PLA Black 1.75 mm 4.500 g Filament PLA kunststof  1.75 mm 4500 g Zwart  1 stuk(s)

BEDROCK 3D PLA-0002a450 PLA Black 1.75 mm 4.500 g Filament PLA kunststof 1.75 mm 4500 g Zwart 1 stuk(s)

6 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 99,17
excl. btw,
1kg = € 22,04
Polymaker PA17004 HT-PLA Filament PLA kunststof, HT-PLA Warmtebestendig, Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Blue, Blauw  1 stuk(s)

Polymaker PA17004 HT-PLA Filament PLA kunststof, HT-PLA Warmtebestendig, Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Blue, Blauw 1

2 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 21,48
Polymaker PA17008 HT-PLA Filament PLA kunststof, HT-PLA Hittebestendig, Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Geel, Yellow  1 stuk(s)

Polymaker PA17008 HT-PLA Filament PLA kunststof, HT-PLA Hittebestendig, Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Geel, Yellow 1

5 Stuks op voorraad
Leverbaar vr. 16 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 21,48
RAISE3D PMRA-1019-001 Hyper Speed PLA Filament PLA kunststof  1.75 mm 1000 g Zwart  1 stuk(s)

RAISE3D PMRA-1019-001 Hyper Speed PLA Filament PLA kunststof 1.75 mm 1000 g Zwart 1 stuk(s)

47 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 49,58
excl. btw,
1kg = € 49,58
RAISE3D SPRA-1012 Hyper Speed White PLA Filament PLA kunststof Highspeed filament   Wit  1 stuk(s)

RAISE3D SPRA-1012 Hyper Speed White PLA Filament PLA kunststof Highspeed filament Wit 1 stuk(s)

18 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 38,83
excl. btw,
1kg = € 38,83
RAISE3D PMRA-1019-006 Hyper Speed PLA Filament PLA kunststof Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Oranje  1 stuk(s)

RAISE3D PMRA-1019-006 Hyper Speed PLA Filament PLA kunststof Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Oranje 1 stuk(s)

3 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 49,58
excl. btw,
1kg = € 49,58
RAISE3D PMRA-1019-003 Hyper Speed PLA Filament PLA kunststof  1.75 mm  Rood  1 stuk(s)

RAISE3D PMRA-1019-003 Hyper Speed PLA Filament PLA kunststof 1.75 mm Rood 1 stuk(s)

4 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 49,58
excl. btw,
1kg = € 49,58
Verbatim 55328 PLA 3D Filament. White 2.85mm Diameter. 1kg Reel Filament PLA kunststof  2.85 mm 1000 g Wit  1 stuk(s)

Verbatim 55328 PLA 3D Filament. White 2.85mm Diameter. 1kg Reel Filament PLA kunststof 2.85 mm 1000 g Wit 1 stuk(s)

12 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 28,09
excl. btw,
1kg = € 28,09
Polymaker 70826 PolyTerra PLA Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte, Wateroplosbaar 1.75 mm 1000 g Rood (mat)  1 stuk(s)

Polymaker 70826 PolyTerra PLA Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte, Wateroplosbaar 1.75 mm 1000 g Rood (mat) 1

25 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 18,17
excl. btw,
1kg = € 18,17
Polymaker 70976 PolyTerra Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Hout-bruin (zijdemat)  1 stuk(s)

Polymaker 70976 PolyTerra Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Hout-bruin (zijdemat) 1 stuk(s)

39 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,00
excl. btw,
1kg = € 19,00
ESUN ePLA-Silk Silver  Filament PLA kunststof  1.75 mm 1 kg Zilver (metallic)  1 kg

ESUN ePLA-Silk Silver Filament PLA kunststof 1.75 mm 1 kg Zilver (metallic) 1 kg

349 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 22,31
excl. btw,
1kg = € 22,31
BEDROCK 3D PLA-0002b075 PLA Black 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Zwart  1 stuk(s)

BEDROCK 3D PLA-0002b075 PLA Black 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Zwart 1 stuk(s)

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 23,13
Polymaker PA02037 Polymaker PolyLite PLA Filament True Black 1.75 mm / 3kg Filament PLA kunststof Hoge stijfheid, Hoge treksterkte 1.75 mm 3000 g Zwart PolyLite™ 1 stuk(s)

Polymaker PA02037 Polymaker PolyLite PLA Filament True Black 1.75 mm / 3kg Filament PLA kunststof Hoge stijfheid, Hoge t

11 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 74,37
excl. btw,
1kg = € 24,79
Polymaker PA17006 HT-PLA Filament PLA kunststof, HT-PLA Warmtebestendig, Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Green, Groen  1 stuk(s)

Polymaker PA17006 HT-PLA Filament PLA kunststof, HT-PLA Warmtebestendig, Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Green, Groen

12 Stuks op voorraad
Leverbaar vr. 16 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 21,48
Polymaker CA02037 Panchroma™ Translucent Filament PLA kunststof  1.75 mm 1000 g Doorschijnend, Natuur  1 stuk(s)

Polymaker CA02037 Panchroma™ Translucent Filament PLA kunststof 1.75 mm 1000 g Doorschijnend, Natuur 1 stuk(s)

3 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 20,65
excl. btw,
1kg = € 20,65
Polymaker PA17010 HT-PLA Filament PLA kunststof, HT-PLA Warmtebestendig, Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Bruin  1 stuk(s)

Polymaker PA17010 HT-PLA Filament PLA kunststof, HT-PLA Warmtebestendig, Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Bruin 1 stuk(

15 Stuks op voorraad
Leverbaar vr. 16 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 21,48
Polymaker 70850 PolyTerra PLA Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Geel (mat)  1 stuk(s)

Polymaker 70850 PolyTerra PLA Filament PLA kunststof Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Geel (mat) 1 stuk(s)

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 20,65
excl. btw,
1kg = € 20,65
Verbatim 55327 PLA 3D Filament. Black 2.85mm Diameter. 1kg Reel Filament PLA kunststof  2.85 mm 1000 g Zwart  1 stuk(s)

Verbatim 55327 PLA 3D Filament. Black 2.85mm Diameter. 1kg Reel Filament PLA kunststof 2.85 mm 1000 g Zwart 1 stuk(s)

38 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 25,61
excl. btw,
1kg = € 25,61
Spectrum Filaments 81066 PLA High Speed Filament PLA kunststof Highspeed filament, Hoge stijfheid, Hoge treksterkte 1.75 mm 1000 g Walnut Brown, Walnoot, Bruin  1 stuk(s)

Spectrum Filaments 81066 PLA High Speed Filament PLA kunststof Highspeed filament, Hoge stijfheid, Hoge treksterkte 1.75

8 Stuks op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,00
excl. btw,
1kg = € 19,00
Polymaker PA17005 HT-PLA Filament PLA kunststof, HT-PLA Warmtebestendig, Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Rood  1 stuk(s)

Polymaker PA17005 HT-PLA Filament PLA kunststof, HT-PLA Warmtebestendig, Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Rood 1 stuk(s

Leverbaar vr. 6 nov.
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 21,48
Polymaker PA11002 PA11002 Filament PLA kunststof, PLA mat Mat, Gerecycled PLA 2.85 mm 1000 g Zwart PolyTerra™ Edition-R 1 stuk(s)

Polymaker PA11002 PA11002 Filament PLA kunststof, PLA mat Mat, Gerecycled PLA 2.85 mm 1000 g Zwart PolyTerra™ Edition-R

26 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 20,65
excl. btw,
1kg = € 20,65
BEDROCK 3D PLA-0015b075 PLA Light Blue 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Lichtblauw  1 stuk(s)

BEDROCK 3D PLA-0015b075 PLA Light Blue 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Lichtblauw 1 stuk(s)

Leverbaar do. 8 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 23,13
BEDROCK 3D PLA-0021b075 PLA Silver 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Zilver  1 stuk(s)

BEDROCK 3D PLA-0021b075 PLA Silver 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Zilver 1 stuk(s)

3 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 23,13
BEDROCK 3D PLA-0009b075 PLA Orange 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Oranje  1 stuk(s)

BEDROCK 3D PLA-0009b075 PLA Orange 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Oranje 1 stuk(s)

2 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 23,13
BEDROCK 3D PLA-0022b075 PLA Magenta 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof Niet-trekkend 2.85 mm 750 g Magenta  1 stuk(s)

BEDROCK 3D PLA-0022b075 PLA Magenta 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof Niet-trekkend 2.85 mm 750 g Magenta 1 stuk(s)

Leverbaar do. 8 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 23,13
Polymaker CA04019 Panchroma™ Matte Filament PLA kunststof Mat, Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Forest Green, Groen  1 stuk(s)

Polymaker CA04019 Panchroma™ Matte Filament PLA kunststof Mat, Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Forest Green, Groe

7 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,83
excl. btw,
1kg = € 19,83
Polymaker CA02021 Panchroma™ Starlight Filament PLA kunststof Meerkleurig, Kleurverandering 1.75 mm 1000 g Starlight Neptune, Blauw  1 stuk(s)

Polymaker CA02021 Panchroma™ Starlight Filament PLA kunststof Meerkleurig, Kleurverandering 1.75 mm 1000 g Starlight Nep

17 Stuks op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 27,26
excl. btw,
1kg = € 27,26
Polymaker CA05008 Panchroma™ Satin Filament PLA kunststof Hoge stijfheid, Gesatineerd 1.75 mm 1000 g Rood  1 stuk(s)

Polymaker CA05008 Panchroma™ Satin Filament PLA kunststof Hoge stijfheid, Gesatineerd 1.75 mm 1000 g Rood 1 stuk(s)

13 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 21,48
Polymaker CA04030 Panchroma™ Matte Filament PLA kunststof Mat, Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Pastel Candy, Roze  1 stuk(s)

Polymaker CA04030 Panchroma™ Matte Filament PLA kunststof Mat, Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Pastel Candy, Roze

24 Stuks op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 21,48
Polymaker CA03005 Panchroma™ Silk Filament PLA kunststof Zijdeglans 1.75 mm 1000 g Chrome  1 stuk(s)

Polymaker CA03005 Panchroma™ Silk Filament PLA kunststof Zijdeglans 1.75 mm 1000 g Chrome 1 stuk(s)

8 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 21,48
Polymaker CA04027 Panchroma™ Matte Filament PLA kunststof Mat, Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Muted Red, Rood  1 stuk(s)

Polymaker CA04027 Panchroma™ Matte Filament PLA kunststof Mat, Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Muted Red, Rood 1

22 Stuks op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 17,35
Spectrum Filaments 80001 PLA Premium Filament PLA kunststof Hoge stijfheid 1.75 mm 1000 g Chocolate Brown, Chocolade-bruin, Bruin  1 stuk(s)

Spectrum Filaments 80001 PLA Premium Filament PLA kunststof Hoge stijfheid 1.75 mm 1000 g Chocolate Brown, Chocolade-bru

3 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 21,48
Polymaker CA19013 Panchroma Filament PLA kunststof Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Jungle Green, Groen  1 stuk(s)

Polymaker CA19013 Panchroma Filament PLA kunststof Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Jungle Green, Groen 1 stuk(s)

10 Stuks op voorraad
Leverbaar do. 29 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 17,35
Polymaker CA19022 Panchroma Filament PLA kunststof Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Lime Green, Groen  1 stuk(s)

Polymaker CA19022 Panchroma Filament PLA kunststof Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Lime Green, Groen 1 stuk(s)

9 Stuks op voorraad
Leverbaar do. 29 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 17,35
Polymaker CA19007 Panchroma Filament PLA kunststof Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Green, Groen  1 stuk(s)

Polymaker CA19007 Panchroma Filament PLA kunststof Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Green, Groen 1 stuk(s)

6 Stuks op voorraad
Leverbaar do. 29 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 17,35
BEDROCK 3D PLA-0008b075 PLA Army Green 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Army Green  1 stuk(s)

BEDROCK 3D PLA-0008b075 PLA Army Green 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Army Green 1 stuk(s)

3 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 23,13
BEDROCK 3D PLA-0007b075 PLA Green 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Groen  1 stuk(s)

BEDROCK 3D PLA-0007b075 PLA Green 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Groen 1 stuk(s)

2 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 23,13
BEDROCK 3D PLA-0006b075 PLA Yellow 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Geel  1 stuk(s)

BEDROCK 3D PLA-0006b075 PLA Yellow 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Geel 1 stuk(s)

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 23,13
BEDROCK 3D PLA-0001b075 PLA Natural 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Natuur  1 stuk(s)

BEDROCK 3D PLA-0001b075 PLA Natural 2.85 mm 750 g Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Natuur 1 stuk(s)

3 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 23,13
Maertz PMMA-1013-009 PMMA-1013-009 Filament PLA kunststof Gerecycled PLA 1.75 mm 1000 g Neon-rood  1 stuk(s)

Maertz PMMA-1013-009 PMMA-1013-009 Filament PLA kunststof Gerecycled PLA 1.75 mm 1000 g Neon-rood 1 stuk(s)

Leverbaar do. 8 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,87
excl. btw,
1kg = € 14,87
Polymaker PA05006 CosPLA Version A Filament PLA kunststof Goede verfhechting, Makkelijk te schuren 1.75 mm 1000 g Grijs PolyLite™ 1 stuk(s)

Polymaker PA05006 CosPLA Version A Filament PLA kunststof Goede verfhechting, Makkelijk te schuren 1.75 mm 1000 g Grijs

6 Stuks op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 24,79
excl. btw,
1kg = € 24,79
-15 %
Polymaker PA02003 PolyLite Filament PLA kunststof  1.75 mm 1000 g Grijs PolyLite™ PLA 1 stuk(s)

Polymaker PA02003 PolyLite Filament PLA kunststof 1.75 mm 1000 g Grijs PolyLite™ PLA 1 stuk(s)

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 27,26€ 23,13
excl. btw,
1kg = € 23,13
Filament XYZprinting PLA kunststof 1.75 mm Geel 600 g Junior

Filament XYZprinting PLA kunststof 1.75 mm Geel 600 g Junior

1 Stuk op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,13
excl. btw,
1kg = € 38,55
Spectrum Filaments 80048 PLA Premium Filament PLA kunststof  1.75 mm 1000 g Blue Lagoon, Blauw  1 stuk(s)

Spectrum Filaments 80048 PLA Premium Filament PLA kunststof 1.75 mm 1000 g Blue Lagoon, Blauw 1 stuk(s)

17 Stuks op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 21,48
Polymaker CA04060 Panchroma™ Marble Filament PLA kunststof Marmerachtig uiterlijk, Meerkleurig 1.75 mm 1000 g Marble Limestone, Marmer  1 stuk(s)

Polymaker CA04060 Panchroma™ Marble Filament PLA kunststof Marmerachtig uiterlijk, Meerkleurig 1.75 mm 1000 g Marble Lim

7 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,00
excl. btw,
1kg = € 19,00
Polymaker CA04028 Panchroma™ Matte Filament PLA kunststof Mat, Lage dichtheid 1.75 mm 1000 g Muted White, Wit  1 stuk(s)

Polymaker CA04028 Panchroma™ Matte Filament PLA kunststof Mat, Lage dichtheid 1.75 mm 1000 g Muted White, Wit 1 stuk(s)

39 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 20,65
excl. btw,
1kg = € 20,65
Proto-Pasta CDP12805 Protoplant Conductive PLA Filament PLA kunststof  2.85 mm 500 g Zwart  1 stuk(s)

Proto-Pasta CDP12805 Protoplant Conductive PLA Filament PLA kunststof 2.85 mm 500 g Zwart 1 stuk(s)

12 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 57,84
excl. btw,
1kg = € 115,68
Polymaker PA17001 HT-PLA Filament PLA kunststof, HT-PLA Warmtebestendig, Highspeed filament 1.75 mm 1000 Zwart, Black  1 stuk(s)

Polymaker PA17001 HT-PLA Filament PLA kunststof, HT-PLA Warmtebestendig, Highspeed filament 1.75 mm 1000 Zwart, Black 1

35 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 21,48
3D Xtech PLA2010750BK0 3DXSTAT Conductive ESD Filament PLA kunststof Geurarm, Slagvast 1.75 mm 750 g Zwart  1 stuk(s)

3D Xtech PLA2010750BK0 3DXSTAT Conductive ESD Filament PLA kunststof Geurarm, Slagvast 1.75 mm 750 g Zwart 1 stuk(s)

32 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 99,17
excl. btw,
1kg = € 132,23
UltiMaker PLA - M0751 Transparent 750 - 211399  Filament PLA kunststof  2.85 mm 750 g Transparant  1 stuk(s)

UltiMaker PLA - M0751 Transparent 750 - 211399 Filament PLA kunststof 2.85 mm 750 g Transparant 1 stuk(s)

16 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 36,36
excl. btw,
1kg = € 48,48
Polymaker CA19006 Panchroma Filament PLA kunststof Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Black, Zwart  1 stuk(s)

Polymaker CA19006 Panchroma Filament PLA kunststof Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Black, Zwart 1 stuk(s)

22 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
1kg = € 17,35
Polymaker PA17011 HT-PLA Filament PLA kunststof, HT-PLA Warmtebestendig, Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Gradient Rainbow, Regenboog  1 stuk(s)

Polymaker PA17011 HT-PLA Filament PLA kunststof, HT-PLA Warmtebestendig, Highspeed filament 1.75 mm 1000 g Gradient Rain

2 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 26,44
excl. btw,
1kg = € 26,44
Polymaker CA05002 Panchroma™ Satin Filament PLA kunststof Gesatineerd, Hoge stijfheid 1.75 mm 1000 g Blauw, Blue, Satijn-blauw  1 stuk(s)

Polymaker CA05002 Panchroma™ Satin Filament PLA kunststof Gesatineerd, Hoge stijfheid 1.75 mm 1000 g Blauw, Blue, Satijn

14 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
1kg = € 21,48
3D Xtech PLA2030750BK0 3DXSTAT Conductive ESD Filament PLA kunststof Geurarm, Slagvast 2.85 mm 750 g Zwart  1 stuk(s)

3D Xtech PLA2030750BK0 3DXSTAT Conductive ESD Filament PLA kunststof Geurarm, Slagvast 2.85 mm 750 g Zwart 1 stuk(s)

9 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 99,17
excl. btw,
1kg = € 132,23
Polymaker PA07045 CosPLA Version B Filament PLA kunststof Makkelijk te schuren, Goede verfhechting 1.75 mm 1000 g Grijs PolyLite™ 1 stuk(s)

Polymaker PA07045 CosPLA Version B Filament PLA kunststof Makkelijk te schuren, Goede verfhechting 1.75 mm 1000 g Grijs

11 Stuks op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 24,79
excl. btw,
1kg = € 24,79
Polymaker CA04006 Panchroma™ Matte Filament PLA kunststof Mat, Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Arctic Teal, Blauw-groen  1 stuk(s)

Polymaker CA04006 Panchroma™ Matte Filament PLA kunststof Mat, Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Arctic Teal, Blauw

6 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,13
excl. btw,
1kg = € 23,13
Polymaker CA04041 Panchroma™ Matte Filament PLA kunststof Mat, Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Wood Brown, Bruin  1 stuk(s)

Polymaker CA04041 Panchroma™ Matte Filament PLA kunststof Mat, Gering kunststofgehalte 1.75 mm 1000 g Wood Brown, Bruin

9 Stuks op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 20,65
excl. btw,
1kg = € 20,65
  • vorige
  • 1
  • 2
  • ...
  • 7
  • volgende
%seoprefootercolumns%
  • +3500 merken

  • +1.200.000 producten

  • +85.000 zakelijke klanten

  • Gratis inkoopoplossingen

  • Scherpe offertes op maat

  • Klantenservice

  • Bestellen

  • Betalen

  • Garantie & retour

  • Alle onderwerpen

  • * Voorwaarden gratis levering

  • Over Conrad

  • Conrad Your Sourcing Platform

  • Nieuws & Inspiratie

  • Milieubewust ondernemen

  • ISO-certificering

  • Vulnerability Disclosure Program

  • REACH documenten

  • Informatie over toegankelijkheid

  • Bestelling annuleren

  • Conrad Diensten

  • Offerte aanvragen

  • e-Procurement

  • Gekalibreerd assortiment

  • Conrad PRO

  • Snel vinden

  • Merken A-Z

  • Categorieën A-Z

  • Actuele aanbiedingen 🛒

  • Download Center

  • Vacatures

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Bosch Brand Weeks
* 10% korting op artikelen van de merken Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories en Dremel mét voorraad. Geldig t/m 4-10-2026. Daarnaast gelden de Voorwaarden actiecodes.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* 10% korting op geselecteerde Schneider Electric producten en alle Shelly producten. 15% korting met Conrad PRO abonnement op geselecteerde Schneider Electric producten. Geldig t/m 25-10-2026 en indien de genoemde producten uit voorraad leverbaar zijn. Verder gelden de Voorwaarden actiecodes.

Betaalmethoden
  • iDeal
  • Creditcard
  • Automatische incasso
  • Op rekening
Alle betaalmethoden
Social Media

Weergave van alle prijzen excl. btw en excl. verzendkosten.

Weergave van alle prijzen incl. btw en excl. verzendkosten.

  • Gegevensbescherming

  • Veilige betaalmiddelen

  • SSL-versleuteling

  • Geverifieerde Visa & Mastercard veilige code

  • Algemene voorwaarden

  • Impressum

  • Privacy policy

  • Herroepingsrecht

  • Conrad PRO opzeggen

Productvergelijking
Verlanglijst