Directe link
  • Conrad
  • Mijn account

    Inloggen / Registreren

  • Winkelwagen

  • Aanbiedingen › Aanbiedingen ›
  • Conrad Wereld
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Aanbiedingen
    Nieuws en inspiratie
    Nieuwe producten
    Verkoper worden

    Eigen merken

    Toolcraft
    Voltcraft
    Tru components
    Renkforce
    Speaka professional
    Sygonix
  • Service

    Voor u uitgekozen services

    Status bestelling
    eProcurement
    Nieuwsbrief
    Garantie
    Cadeaukaart
    Onderwijsvoordeel
    Klantenservice

  • Inkoop

    Alles voor uw inkoop

    eProcurement
    Offertetool
    Orders op afroep
    Direct bestellen
    Product op aanvraag
  • Onze producten
  • Mijn account
  • Verlanglijst
  • Uitloggen
Conrad

%categorydescription%

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Soort product
Strooigras17
Bladmateriaal11
Vlokken11
Strooimateriaal10
Wildgras8
Bodembedekker7
Bladeren4
Wildgras XL4
Bodembedekkingsset2
Graspollen2
Zand2
Gras-assortiment1
Grind1
Plantvezelmat1
Poedersneeuw1
Weidegras1
Verzender
nieuwUpdate over de Conrad Marketplace
Alle facturen van ConradRetourverwerking via Conrad(retourrecht tot 14 dagen)
Meer tonen
Prijs
€ - €
Merk
NOCH63
Woodland Scenics15
Busch5
Kleur
Groen61
Bruin15
Geel5
Rood3
Wit3
Blauw2
Goud1
Grijs1
Oranje1
Roze1
Paars1
Motief
Landschap bouw7
Weide6
Bloemenweide5
Bladeren3
Bosgrond3
Gras3
Lenteweide3
Veldregen3
Akker2
Zomer weide2
Zomerbloemen2
Bodemmix1
Fijn1
Gedroogde grond1
Herfstbladeren1
Moeras1
Onkruid1
Siergazons1
Sneeuw1
Stenige bergweide1
Stro1
Wilting vegetatie (Geel Gras)1
Zomer1
Zon gebrand gras1
Aanbiedingen & overig

Gras

83 resultaten

NOCH 0008371 Strooimateriaal Lenteweide Lichtgroen

NOCH 0008371 Strooimateriaal Lenteweide Lichtgroen

15 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,43
excl. btw,
1kg = € 37,15
NOCH 0008372 Strooimateriaal Veldregen Groen (gemiddeld)

NOCH 0008372 Strooimateriaal Veldregen Groen (gemiddeld)

11 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,43
excl. btw,
1kg = € 37,15
NOCH 0008370 Strooimateriaal Bloemenweide Groen (gemiddeld)

NOCH 0008370 Strooimateriaal Bloemenweide Groen (gemiddeld)

19 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,43
excl. btw,
1kg = € 37,15
NOCH 0008373 Strooimateriaal Akker Bruin

NOCH 0008373 Strooimateriaal Akker Bruin

10 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,43
excl. btw,
1kg = € 37,15
Woodland Scenics WFC682 Bladmateriaal  Lichtgroen

Woodland Scenics WFC682 Bladmateriaal Lichtgroen

34 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 11,56
excl. btw,
1kg = € 140,98
NOCH 07167 Bladmateriaal Bladeren Olijf, Lichtgroen, Groen (gemiddeld), Donkergroen

NOCH 07167 Bladmateriaal Bladeren Olijf, Lichtgroen, Groen (gemiddeld), Donkergroen

3 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 11,56
excl. btw,
1kg = € 206,43
Woodland Scenics WFC684 Bladmateriaal  Donkergroen

Woodland Scenics WFC684 Bladmateriaal Donkergroen

18 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 11,56
excl. btw,
1kg = € 140,98
NOCH 08314 Strooigras Siergazons Siergras

NOCH 08314 Strooigras Siergazons Siergras

5 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1kg = € 156,50
NOCH 50190 Strooigras Zomer weide Groen (gemiddeld)

NOCH 50190 Strooigras Zomer weide Groen (gemiddeld)

30 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,91
excl. btw,
1kg = € 99,10
Woodland Scenics WFC683 Bladmateriaal  Groen (gemiddeld)

Woodland Scenics WFC683 Bladmateriaal Groen (gemiddeld)

16 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 11,56
excl. btw,
1kg = € 165,14
Woodland Scenics WFC136 Bladmateriaal  Groen (gemiddeld)

Woodland Scenics WFC136 Bladmateriaal Groen (gemiddeld)

17 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 8,26
excl. btw,
1m² = € 223,24
NOCH 8360 Strooigras Stenige bergweide Groen (gemiddeld)

NOCH 8360 Strooigras Stenige bergweide Groen (gemiddeld)

6 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,95
excl. btw,
1kg = € 247,50
NOCH 75069 Strooimateriaal Gras, Veldregen, Zomerbloemen Lichtgroen, Groen (gemiddeld), Donkergroen, Bruin

NOCH 75069 Strooimateriaal Gras, Veldregen, Zomerbloemen Lichtgroen, Groen (gemiddeld), Donkergroen, Bruin

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 20,65
excl. btw,
1kg = € 33,41
NOCH 07257 Bodembedekker Landschap bouw Rood

NOCH 07257 Bodembedekker Landschap bouw Rood

6 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,95
excl. btw,
1m² = € 225,00
NOCH 07102 Wildgras  Lichtgroen

NOCH 07102 Wildgras Lichtgroen

20 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,84
excl. btw,
1kg = € 156,80
NOCH 08750 Poedersneeuw Sneeuw Wit

NOCH 08750 Poedersneeuw Sneeuw Wit

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,08
excl. btw,
1kg = € 45,40
NOCH 08410 Strooimateriaal Gras Lichtgroen

NOCH 08410 Strooimateriaal Gras Lichtgroen

28 Sets op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 1,48
excl. btw,
1kg = € 37,00
NOCH 8300 Strooigras Lenteweide Lichtgroen

NOCH 8300 Strooigras Lenteweide Lichtgroen

57 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1kg = € 156,50
NOCH 0009234 Zand Fijn Zand-bruin Fijn

NOCH 0009234 Zand Fijn Zand-bruin Fijn

54 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1kg = € 12,52
NOCH 07700 Graspollen  Groen

NOCH 07700 Graspollen Groen

1 Stuk op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 28,09
excl. btw,
Woodland Scenics WFG171 Weidegras Stro Strogeel (natural straw)

Woodland Scenics WFG171 Weidegras Stro Strogeel (natural straw)

10 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,54
excl. btw,
1kg = € 648,57
NOCH 0009235 Zand  Zand Gemiddeld grof

NOCH 0009235 Zand Zand Gemiddeld grof

24 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 2,06
excl. btw,
1kg = € 8,24
NOCH 07110 Wildgras XL Weide Weide

NOCH 07110 Wildgras XL Weide Weide

32 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,08
excl. btw,
1kg = € 227,00
NOCH 07120 Wildgras  Donkergroen

NOCH 07120 Wildgras Donkergroen

8 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,08
excl. btw,
1kg = € 181,60
NOCH 08420 Strooimateriaal Veldregen Groen (gemiddeld)

NOCH 08420 Strooimateriaal Veldregen Groen (gemiddeld)

79 Sets op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 1,48
excl. btw,
1kg = € 37,00
NOCH 8212 Strooigras  Weide

NOCH 8212 Strooigras Weide

75 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 2,06
excl. btw,
1kg = € 103,00
NOCH 08400 Strooimateriaal Bloemenweide, Zomerbloemen Groen (gemiddeld)

NOCH 08400 Strooimateriaal Bloemenweide, Zomerbloemen Groen (gemiddeld)

100 Sets op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 1,48
excl. btw,
1kg = € 37,00
NOCH 7066 Gras-assortiment  Groen

NOCH 7066 Gras-assortiment Groen

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 27,26
excl. btw,
1kg = € 160,35
Woodland Scenics WT45 Vlokken Weide Zomer-groen

Woodland Scenics WT45 Vlokken Weide Zomer-groen

27 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 5,36
excl. btw,
1kg = € 107,20
-26 %
NOCH 8200 Strooigras  Lentewei

NOCH 8200 Strooigras Lentewei

51 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13€ 2,31
excl. btw,
1kg = € 115,50
Woodland Scenics WFP178 Bladeren  Groen

Woodland Scenics WFP178 Bladeren Groen

17 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 6,19
excl. btw,
1kg = € 386,88
NOCH 50220 Strooigras Weide Weide

NOCH 50220 Strooigras Weide Weide

19 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,91
excl. btw,
1kg = € 99,10
NOCH 08312 Strooigras Weide Weide

NOCH 08312 Strooigras Weide Weide

60 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 2,72
excl. btw,
1kg = € 136,00
NOCH 8330 Strooigras Bloemenweide Groen (gemiddeld)

NOCH 8330 Strooigras Bloemenweide Groen (gemiddeld)

31 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 1,89
excl. btw,
1kg = € 94,50
Woodland Scenics WT43 Vlokken Wilting vegetatie (Geel Gras) Verwelkte vegetatie (yellow grass)

Woodland Scenics WT43 Vlokken Wilting vegetatie (Geel Gras) Verwelkte vegetatie (yellow grass)

29 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 2,88
excl. btw,
1kg = € 57,60
-38 %
NOCH 0008362 Strooigras  Beige 4 mm, 20 g

NOCH 0008362 Strooigras Beige 4 mm, 20 g

80 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,30€ 2,06
excl. btw,
1kg = € 103,00
NOCH 8214 Strooigras  Siergras

NOCH 8214 Strooigras Siergras

31 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1kg = € 156,50
NOCH 50210 Strooigras Lenteweide Lichtgroen

NOCH 50210 Strooigras Lenteweide Lichtgroen

11 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,91
excl. btw,
1kg = € 99,10
NOCH 07168 Bladmateriaal Herfstbladeren Geel, Rood, Bruin, Oranje

NOCH 07168 Bladmateriaal Herfstbladeren Geel, Rood, Bruin, Oranje

10 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 12,39
excl. btw,
1kg = € 221,25
NOCH 07106 Wildgras  Donkergroen

NOCH 07106 Wildgras Donkergroen

38 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 8,26
excl. btw,
1kg = € 165,20
NOCH 08440 Strooimateriaal Akker Bruin

NOCH 08440 Strooimateriaal Akker Bruin

59 Sets op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 2,31
excl. btw,
1kg = € 57,75
NOCH 0009237 Grind  Grijs Fijn

NOCH 0009237 Grind Grijs Fijn

90 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 1,89
excl. btw,
1kg = € 7,56
NOCH 07118 Wildgras  Groen (gemiddeld)

NOCH 07118 Wildgras Groen (gemiddeld)

20 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,08
excl. btw,
1kg = € 181,60
NOCH 8310 Strooigras Zomer weide Groen (gemiddeld)

NOCH 8310 Strooigras Zomer weide Groen (gemiddeld)

49 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1kg = € 156,50
NOCH 08364 Strooigras  Groen (gemiddeld) 4 mm, 20 g

NOCH 08364 Strooigras Groen (gemiddeld) 4 mm, 20 g

85 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1kg = € 156,50
-13 %
NOCH 07280 Bladeren Gras Lichtgroen

NOCH 07280 Bladeren Gras Lichtgroen

11 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 6,19€ 5,36
excl. btw,
1m² = € 116,52
-8 %
NOCH 07204 Vlokken  Groen (gemiddeld)

NOCH 07204 Vlokken Groen (gemiddeld)

4 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13€ 2,88
excl. btw,
1kg = € 144,00
-35 %
NOCH 07256 Bodembedekker Landschap bouw Wit

NOCH 07256 Bodembedekker Landschap bouw Wit

27 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,02€ 4,54
excl. btw,
1m² = € 206,36
NOCH 8350 Strooigras Bosgrond Donkergroen

NOCH 8350 Strooigras Bosgrond Donkergroen

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1kg = € 156,50
-22 %
NOCH 8470 Strooimateriaal Bosgrond Donkergroen

NOCH 8470 Strooimateriaal Bosgrond Donkergroen

36 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 1,89€ 1,48
excl. btw,
1kg = € 37,00
-40 %
NOCH 8320 Strooigras Moeras Donkergroen

NOCH 8320 Strooigras Moeras Donkergroen

17 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13€ 1,89
excl. btw,
1kg = € 94,50
Busch 3552 Graspollen Zomer  Met stenen

Busch 3552 Graspollen Zomer Met stenen

5 Sets op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 11,56
excl. btw,
Woodland Scenics WFC138 Bladmateriaal  Naaldboomgroen

Woodland Scenics WFC138 Bladmateriaal Naaldboomgroen

1 Stuk op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,95
excl. btw,
1m² = € 133,78
-20 %
NOCH 07206 Vlokken  Donkergroen

NOCH 07206 Vlokken Donkergroen

26 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,95€ 3,96
excl. btw,
1kg = € 198,00
NOCH 0008361 Strooigras  Weide 4 mm, 20 g

NOCH 0008361 Strooigras Weide 4 mm, 20 g

84 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,30
excl. btw,
1kg = € 165,00
Busch 7317 Bladmateriaal  Mei-groen

Busch 7317 Bladmateriaal Mei-groen

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,54
excl. btw,
1l = € 90,80
NOCH 07300 Bladeren Bladeren Groen (gemiddeld)

NOCH 07300 Bladeren Bladeren Groen (gemiddeld)

25 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,08
excl. btw,
1m² = € 197,39
Woodland Scenics WT50 Vlokken Bodemmix Aardkleuren (earth)

Woodland Scenics WT50 Vlokken Bodemmix Aardkleuren (earth)

7 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,91
excl. btw,
1kg = € 110,11
NOCH 07202 Vlokken  Lichtgroen

NOCH 07202 Vlokken Lichtgroen

10 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,55
excl. btw,
1kg = € 177,50
NOCH 07122 Wildgras  Bruin

NOCH 07122 Wildgras Bruin

2 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 5,78
excl. btw,
1kg = € 115,60
Woodland Scenics WT49 Vlokken Weide Weide

Woodland Scenics WT49 Vlokken Weide Weide

9 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,91
excl. btw,
1kg = € 110,11
NOCH 6805 Bodembedekkingsset Bloemenweide Groen-geel, Blauw-wit, Lavendel

NOCH 6805 Bodembedekkingsset Bloemenweide Groen-geel, Blauw-wit, Lavendel

23 Sets op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 15,69
excl. btw,
NOCH 07223 Vlokken  Lichtbruin

NOCH 07223 Vlokken Lichtbruin

13 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 2,88
excl. btw,
1kg = € 144,00
NOCH 07117 Wildgras  Beige, Bruin

NOCH 07117 Wildgras Beige, Bruin

9 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,08
excl. btw,
1kg = € 181,60
NOCH 07100 Wildgras XL Weide Weide

NOCH 07100 Wildgras XL Weide Weide

38 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,08
excl. btw,
1kg = € 181,60
NOCH 07101 Wildgras  Beige

NOCH 07101 Wildgras Beige

19 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 5,78
excl. btw,
1kg = € 115,60
Woodland Scenics WT42 Vlokken Gedroogde grond Groen, Bruin

Woodland Scenics WT42 Vlokken Gedroogde grond Groen, Bruin

34 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 5,36
excl. btw,
1kg = € 107,20
Woodland Scenics WFC137 Bladmateriaal  Donkergroen

Woodland Scenics WFC137 Bladmateriaal Donkergroen

5 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 5,36
excl. btw,
1m² = € 144,86
NOCH 07116 Wildgras XL  Donkergroen

NOCH 07116 Wildgras XL Donkergroen

6 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 5,36
excl. btw,
1kg = € 134,00
NOCH 07119 Wildgras  Goud-geel

NOCH 07119 Wildgras Goud-geel

8 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 5,36
excl. btw,
1kg = € 107,20
NOCH 07250 Bodembedekker Landschap bouw Groen (gemiddeld)

NOCH 07250 Bodembedekker Landschap bouw Groen (gemiddeld)

5 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,54
excl. btw,
1m² = € 206,36
Busch 7311 Bladmateriaal  Mei-groen

Busch 7311 Bladmateriaal Mei-groen

3 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1l = € 62,60
Busch 7318 Bladmateriaal  Groen (gemiddeld)

Busch 7318 Bladmateriaal Groen (gemiddeld)

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,54
excl. btw,
1l = € 90,80
Woodland Scenics WT46 Vlokken Onkruid Kruiden

Woodland Scenics WT46 Vlokken Onkruid Kruiden

41 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 5,36
excl. btw,
1kg = € 107,20
NOCH 07251 Bodembedekker Landschap bouw Olijf-groen

NOCH 07251 Bodembedekker Landschap bouw Olijf-groen

16 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,54
excl. btw,
1m² = € 206,36
NOCH 07301 Bladeren Bladeren Donkergroen

NOCH 07301 Bladeren Bladeren Donkergroen

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,08
excl. btw,
1m² = € 181,60
NOCH 07253 Bodembedekker Landschap bouw Groen, Beige

NOCH 07253 Bodembedekker Landschap bouw Groen, Beige

24 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,43
excl. btw,
1m² = € 337,73
NOCH 07254 Bodembedekker Landschap bouw Groen, Bruin

NOCH 07254 Bodembedekker Landschap bouw Groen, Bruin

47 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 4,54
excl. btw,
1m² = € 206,36
Woodland Scenics WT44 Vlokken Zon gebrand gras Verbrand gras

Woodland Scenics WT44 Vlokken Zon gebrand gras Verbrand gras

15 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 5,36
excl. btw,
1kg = € 107,20
Busch 1321 Plantvezelmat Bosgrond  Zomers

Busch 1321 Plantvezelmat Bosgrond Zomers

3 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 13,21
excl. btw,
1m² = € 264,20
NOCH 07112 Wildgras XL  Lichtgroen

NOCH 07112 Wildgras XL Lichtgroen

34 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 8,26
excl. btw,
1kg = € 206,50
NOCH 07255 Bodembedekker Landschap bouw Geel

NOCH 07255 Bodembedekker Landschap bouw Geel

13 Stuks op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,43
excl. btw,
1m² = € 337,73
NOCH 6800 Bodembedekkingsset Bloemenweide Rood, Blauw, Geel, Pink, Wit

NOCH 6800 Bodembedekkingsset Bloemenweide Rood, Blauw, Geel, Pink, Wit

12 Sets op voorraad
Leverbaar di. 6 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,87
excl. btw,
%seoprefootercolumns%
  • +3500 merken

  • +1.200.000 producten

  • +85.000 zakelijke klanten

  • Gratis inkoopoplossingen

  • Scherpe offertes op maat

  • Klantenservice

  • Bestellen

  • Betalen

  • Garantie & retour

  • Alle onderwerpen

  • * Voorwaarden gratis levering

  • Over Conrad

  • Conrad Your Sourcing Platform

  • Nieuws & Inspiratie

  • Milieubewust ondernemen

  • ISO-certificering

  • Vulnerability Disclosure Program

  • REACH documenten

  • Informatie over toegankelijkheid

  • Bestelling annuleren

  • Conrad Diensten

  • Offerte aanvragen

  • e-Procurement

  • Gekalibreerd assortiment

  • Conrad PRO

  • Snel vinden

  • Merken A-Z

  • Categorieën A-Z

  • Actuele aanbiedingen 🛒

  • Download Center

  • Vacatures

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Bosch Brand Weeks
* 10% korting op artikelen van de merken Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories en Dremel mét voorraad. Geldig t/m 4-10-2026. Daarnaast gelden de Voorwaarden actiecodes.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* 10% korting op geselecteerde Schneider Electric producten en alle Shelly producten. 15% korting met Conrad PRO abonnement op geselecteerde Schneider Electric producten. Geldig t/m 25-10-2026 en indien de genoemde producten uit voorraad leverbaar zijn. Verder gelden de Voorwaarden actiecodes.

Betaalmethoden
  • iDeal
  • Creditcard
  • Automatische incasso
  • Op rekening
Alle betaalmethoden
Social Media

Weergave van alle prijzen excl. btw en excl. verzendkosten.

Weergave van alle prijzen incl. btw en excl. verzendkosten.

  • Gegevensbescherming

  • Veilige betaalmiddelen

  • SSL-versleuteling

  • Geverifieerde Visa & Mastercard veilige code

  • Algemene voorwaarden

  • Impressum

  • Privacy policy

  • Herroepingsrecht

  • Conrad PRO opzeggen

Productvergelijking
Verlanglijst