Directe link
  • Conrad
  • Mijn account

    Inloggen / Registreren

  • Winkelwagen

  • Aanbiedingen › Aanbiedingen ›
  • Conrad Wereld
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Aanbiedingen
    Nieuws en inspiratie
    Nieuwe producten
    Verkoper worden

    Eigen merken

    Toolcraft
    Voltcraft
    Tru components
    Renkforce
    Speaka professional
    Sygonix
  • Service

    Voor u uitgekozen services

    Status bestelling
    eProcurement
    Nieuwsbrief
    Garantie
    Cadeaukaart
    Onderwijsvoordeel
    Klantenservice

  • Inkoop

    Alles voor uw inkoop

    eProcurement
    Offertetool
    Orders op afroep
    Direct bestellen
    Product op aanvraag
  • Onze producten
  • Mijn account
  • Verlanglijst
  • Uitloggen
Conrad

%categorydescription%

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Soort product
Gravel11
Granietgravel8
Basaltgravel3
Gneisgravel3
Steenslag3
Kurkgrind2
Stortgoed2
Verzender
nieuwUpdate over de Conrad Marketplace
Alle facturen van ConradRetourverwerking via Conrad(retourrecht tot 14 dagen)
Meer tonen
Prijs
€ - €
Merk
NOCH13
Woodland Scenics9
TAMS Elektronik8
Busch2
Kleur
Grijs18
Bruin9
Zwart5
Rood3
Aanbiedingen & overig
Afgeprijsd2

Ballast Steenslag

32 resultaten

Woodland Scenics WB78 Gravel Gemiddeld Donkerbruin 200 g

Woodland Scenics WB78 Gravel Gemiddeld Donkerbruin 200 g

13 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 8,26
excl. btw,
1kg = € 41,30
Woodland Scenics WB84 Stortgoed Grof IJzererts 200 g

Woodland Scenics WB84 Stortgoed Grof IJzererts 200 g

6 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 8,26
excl. btw,
1kg = € 41,30
NOCH 09167 Gneisgravel Fijn Rood, Bruin 250 g

NOCH 09167 Gneisgravel Fijn Rood, Bruin 250 g

67 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1kg = € 12,52
Woodland Scenics WB82 Gravel Gemiddeld Grijs 200 stuk(s)

Woodland Scenics WB82 Gravel Gemiddeld Grijs 200 stuk(s)

34 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,84
excl. btw,
1kg = € 39,20
NOCH 9180 Gravel Fijn Grijs 250 g

NOCH 9180 Gravel Fijn Grijs 250 g

24 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 2,06
excl. btw,
1kg = € 8,24
NOCH 09367 Gneisgravel Fijn Rood, Bruin 250 g

NOCH 09367 Gneisgravel Fijn Rood, Bruin 250 g

45 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1kg = € 12,52
NOCH 09163 Granietgravel Fijn Grijs 250 g

NOCH 09163 Granietgravel Fijn Grijs 250 g

72 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1kg = € 12,52
Woodland Scenics WB75 Gravel Fijn Grijs 200 stuk(s)

Woodland Scenics WB75 Gravel Fijn Grijs 200 stuk(s)

19 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 8,26
excl. btw,
1kg = € 41,30
NOCH 9202 Stortgoed  Steenkool 250 g

NOCH 9202 Stortgoed Steenkool 250 g

30 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 2,72
excl. btw,
1kg = € 10,88
NOCH 09363 Granietgravel Fijn Grijs 250 g

NOCH 09363 Granietgravel Fijn Grijs 250 g

20 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1kg = € 12,52
Woodland Scenics WB83 Gravel Gemiddeld Zwart 200 g

Woodland Scenics WB83 Gravel Gemiddeld Zwart 200 g

20 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 8,26
excl. btw,
1kg = € 41,30
-34 %
NOCH 0009368 Granietgravel Fijn Grijs 250 g

NOCH 0009368 Granietgravel Fijn Grijs 250 g

6 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13€ 2,06
excl. btw,
1kg = € 8,24
NOCH 09230 Steenslag Gemiddeld Grijs 80 g

NOCH 09230 Steenslag Gemiddeld Grijs 80 g

72 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1kg = € 39,13
-34 %
NOCH 9380 Gravel Fijn Grijs 250 g

NOCH 9380 Gravel Fijn Grijs 250 g

47 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13€ 2,06
excl. btw,
1kg = € 8,24
Woodland Scenics WB71 Gravel Fijn Donkerbruin 200 g

Woodland Scenics WB71 Gravel Fijn Donkerbruin 200 g

5 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 8,26
excl. btw,
1kg = € 41,30
Busch 7132 Kurkgrind  Bruin 200 ml

Busch 7132 Kurkgrind Bruin 200 ml

13 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 2,31
excl. btw,
1l = € 11,55
TAMS Elektronik 79-10302 Granietgravel  Lichtgrijs 500 ml

TAMS Elektronik 79-10302 Granietgravel Lichtgrijs 500 ml

28 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,02
excl. btw,
1l = € 14,04
Busch 7131 Kurkgrind  Bruin 200 ml

Busch 7131 Kurkgrind Bruin 200 ml

36 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 2,31
excl. btw,
1l = € 11,55
NOCH 9381 Gravel Fijn Bruin 250 g

NOCH 9381 Gravel Fijn Bruin 250 g

8 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 2,06
excl. btw,
1kg = € 8,24
Woodland Scenics WB76 Gravel Fijn Zwart 200 g

Woodland Scenics WB76 Gravel Fijn Zwart 200 g

8 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 8,26
excl. btw,
1kg = € 41,30
NOCH 09232 Steenslag Grof Grijs 80 g

NOCH 09232 Steenslag Grof Grijs 80 g

16 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1kg = € 39,13
TAMS Elektronik 79-10112-01-C Granietgravel  Zwart (gemeleerd) 500 ml

TAMS Elektronik 79-10112-01-C Granietgravel Zwart (gemeleerd) 500 ml

6 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,30
excl. btw,
1l = € 6,60
TAMS Elektronik 79-10203 Gneisgravel  Rood, Bruin 500 ml

TAMS Elektronik 79-10203 Gneisgravel Rood, Bruin 500 ml

44 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,02
excl. btw,
1l = € 14,04
TAMS Elektronik 79-10303 Granietgravel  Lichtgrijs 500 ml

TAMS Elektronik 79-10303 Granietgravel Lichtgrijs 500 ml

82 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,02
excl. btw,
1l = € 14,04
TAMS Elektronik 79-10313-01-C Granietgravel  Middelgrijs 500 ml

TAMS Elektronik 79-10313-01-C Granietgravel Middelgrijs 500 ml

27 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,30
excl. btw,
1l = € 6,60
NOCH 09228 Steenslag Fijn Grijs 80 g

NOCH 09228 Steenslag Fijn Grijs 80 g

Onbekende levertijd
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1kg = € 39,13
TAMS Elektronik 79-10102 Basaltgravel  Donkergrijs 500 ml

TAMS Elektronik 79-10102 Basaltgravel Donkergrijs 500 ml

34 Sets op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,30
excl. btw,
1l = € 6,60
Woodland Scenics WB81 Gravel Gemiddeld Lichtgrijs 200 stuk(s)

Woodland Scenics WB81 Gravel Gemiddeld Lichtgrijs 200 stuk(s)

10 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 8,26
excl. btw,
1kg = € 41,30
Woodland Scenics WB74 Gravel Fijn Lichtgrijs 200 stuk(s)

Woodland Scenics WB74 Gravel Fijn Lichtgrijs 200 stuk(s)

7 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,84
excl. btw,
1kg = € 39,20
TAMS Elektronik 79-10113-01-C Granietgravel  Zwart (gemeleerd) 500 ml

TAMS Elektronik 79-10113-01-C Granietgravel Zwart (gemeleerd) 500 ml

10 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,02
excl. btw,
1l = € 14,04
NOCH 0009369 Basaltgravel Fijn Donkergrijs 250 g

NOCH 0009369 Basaltgravel Fijn Donkergrijs 250 g

42 Stuks op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,13
excl. btw,
1kg = € 12,52
TAMS Elektronik 79-10103 Basaltgravel  Donkergrijs 500 ml

TAMS Elektronik 79-10103 Basaltgravel Donkergrijs 500 ml

12 Sets op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,02
excl. btw,
1l = € 14,04
%seoprefootercolumns%
  • +3500 merken

  • +1.200.000 producten

  • +85.000 zakelijke klanten

  • Gratis inkoopoplossingen

  • Scherpe offertes op maat

  • Klantenservice

  • Bestellen

  • Betalen

  • Garantie & retour

  • Alle onderwerpen

  • * Voorwaarden gratis levering

  • Over Conrad

  • Conrad Your Sourcing Platform

  • Nieuws & Inspiratie

  • Milieubewust ondernemen

  • ISO-certificering

  • Vulnerability Disclosure Program

  • REACH documenten

  • Informatie over toegankelijkheid

  • Bestelling annuleren

  • Conrad Diensten

  • Offerte aanvragen

  • e-Procurement

  • Gekalibreerd assortiment

  • Conrad PRO

  • Snel vinden

  • Merken A-Z

  • Categorieën A-Z

  • Actuele aanbiedingen 🛒

  • Download Center

  • Vacatures

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Bosch Brand Weeks
* 10% korting op artikelen van de merken Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories en Dremel mét voorraad. Geldig t/m 4-10-2026. Daarnaast gelden de Voorwaarden actiecodes.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* 10% korting op geselecteerde Schneider Electric producten en alle Shelly producten. 15% korting met Conrad PRO abonnement op geselecteerde Schneider Electric producten. Geldig t/m 25-10-2026 en indien de genoemde producten uit voorraad leverbaar zijn. Verder gelden de Voorwaarden actiecodes.

Betaalmethoden
  • iDeal
  • Creditcard
  • Automatische incasso
  • Op rekening
Alle betaalmethoden
Social Media

Weergave van alle prijzen excl. btw en excl. verzendkosten.

Weergave van alle prijzen incl. btw en excl. verzendkosten.

  • Gegevensbescherming

  • Veilige betaalmiddelen

  • SSL-versleuteling

  • Geverifieerde Visa & Mastercard veilige code

  • Algemene voorwaarden

  • Impressum

  • Privacy policy

  • Herroepingsrecht

  • Conrad PRO opzeggen

Productvergelijking
Verlanglijst