JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

ZyXEL SFP-LX-10-D SFP-transceivermodule Type module LX

ZyXEL
Bestnr.: 986156 - 89
Fabrikantnummer: 91-010-203001B |  EAN: 4718937510337
€ 119,00
Je bespaart € 4,00
€ 115,00
incl. btw, excl. verzendkosten
Leverbaar in ca. 13-14 dagen

Zyxel SFP-LX-10-D Mini GBIC

Productspecificaties

Categorie
SFP‑transceivermodule
Overdrachtssnelheid
1 Gbit/s
Interfaces
LC
Type module
LX
Afstand tot
10000 m
Hoogte
12.4 mm
10/100/1000 Mbit/s
1 x
Breedte
13.4 mm
Lengte
56 mm

Download

Verklaring van Overeenstemming

Highlights & Details

  • Hot plug geschikt
  • Compatible met industriestandaarden
  • Gering vermogensverlies

Uitvoering

  • Aansluiting: LC
  • Golflengte sturen: 1310 nm
  • Golflengte ontvangen: 1310 nm
  • Laser Gevoeligheid: -20 dB
  • Voeding: 3,1-3,45 V
Klanten hadden ook interesse voor
4718937510337, SFP-LX-10-D, Glasvezelmodules, Module, ZyXEL, Glasvezelmodule, 91-010-203001B
Accessoires voordelig meebestellen
{{#if user.profile.0.profileInfo.b2B}} *excl. BTW, excl. verzendkosten {{else}} *incl. BTW, excl. verzendkosten {{/if}}