JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Weidmüller Glasvezel Aansluitkabel [1x ST-stekker - 1x ST-stekker] 62,5/125µ 20 m

Weidmüller
Bestnr.: 258589 - 89
Fabrikantnummer: 8876460200 |  EAN: 4050118121513
€ 165,00
Je bespaart € 6,00
€ 159,00
incl. btw, excl. verzendkosten
Varianten
Leverbaar in ca. 8 weken
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

Weidmüller Glasvezelkabel Simplex ST-stekker / ST-stekker 62,5/125µ Multimode OM1

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel Aansluitkabel
Aansluittype
Glasvezel
Aantal aansluitingen A
1 x
Aansluiting A
ST‑stekker
Aantal aansluitingen B
1 x
Aansluiting B
ST‑stekker
Vezelsoort
62,5/125µ
Vezelkwaliteit
Multimode OM1
Jumper-soort
Simplex
Demping
2,7 dB/km bij 850 nm / 0,5 dB/km bij 1300 nm
Halogeenvrij
Ja
Kabellengte
20 m
Kleur
Zwart
Inhoud
1 stuks
Stekkeruitvoering
Recht
Kabeltoepassing
Glasvezel
Uitvoering
Aansluitkabel
Breedte
330 mm
Materiaal (binnenkabel)
Glasvezel
Model
Rond

Download

Specificaties

Highlights & Details

  • ST-stekker - ST-stekker
  • Simplex-Aansluitkabel
  • Kleur: Zwart

Beschrijving

Glasvezelkabels werken in tegenstelling tot koperen kabels ook onder de moeilijkste omstandigheden. De glasvezelkabels beïnvloeden de elektronica niet. Door de lage demping van de glasvezelkabels kunnen bovendien grote afstanden worden overbrugd.
ST-stekker
ST (stick & twist) zijn stekkers met bajonetsluiting voor glasvezelkabels. Ze zijn zowel geschikt voor monomodevezels als voor multimodevezels.

Uitvoering

  • Geleiderkettingkabel: ST IP 20, ST IP 20
  • Geconfectioneerde glasvezelkabel
  • PUR
Klanten hadden ook interesse voor
IE-FM6D2UE0020MST0ST0X, lichtgolf-geleider, glasvezelkabel, Lichtgeleider, 8876460200, Weidmüller, 4050118121513, glasvezel