JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Weidmüller Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 62,5/125µ 5 m

Weidmüller
Bestnr.: 201681 - 89
Fabrikantnummer: 1220930000 |  EAN: 4050118004007
€ 96,39
Je bespaart € 1,40
€ 94,99
incl. btw, excl. verzendkosten
Varianten
Leverbaar in ca. 6 weken
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

Weidmüller Glasvezelkabel Duplex LC-stekker / LC-stekker 62,5/125µ Multimode OM1

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel Aansluitkabel
Aansluittype
Glasvezel
Aantal aansluitingen A
1 x
Aansluiting A
LC‑stekker
Aantal aansluitingen B
1 x
Aansluiting B
LC‑stekker
Vezelsoort
62,5/125µ
Vezelkwaliteit
Multimode OM1
Jumper-soort
Duplex
Demping
2,7 dB/km bij 850 nm / 0,5 dB/km bij 1300 nm
Halogeenvrij
Ja
Kabellengte
5 m
Kleur
Zwart
Inhoud
1 stuks
Stekkeruitvoering
Recht
Kabeltoepassing
Glasvezel
Uitvoering
Aansluitkabel
Materiaal (binnenkabel)
Glasvezel
Model
Rond
Buiten-Ø
6 mm

Download

Highlights & Details

  • LC-stekker - LC-stekker
  • Duplex-Aansluitkabel
  • Kleur: Zwart

Beschrijving

Glasvezelkabels werken in tegenstelling tot koperen kabels ook onder de moeilijkste omstandigheden. De glasvezelkabels beïnvloeden de elektronica niet. Door de lage demping van de glasvezelkabels kunnen bovendien grote afstanden worden overbrugd.
LC-stekker
De LC-stekker is een krachtige glasvezelkabelstekker voor singlemode- en multimodetoepassingen en overtuigt door een invoegdemping van slechts 0,1 dB en een terugstroomdemping van 55 dB. De opbouw van de LC-stekker is gebaseerd op een enkele vezel-keramische ferrule met een diameter van 1,25 mm voor een glasvezelkabel.

Uitvoering

  • Geleiderkettingkabel: LC-duplex IP 20, LCD-duplex IP 20
  • PUR
  • Kant-en-klaar vervaardigde IE-leidingen
  • Glasvezel-breakoutkabel
Klanten hadden ook interesse voor
IE-FM6D2UE0005MLD0LD0X, lichtgolf-geleider, glasvezelkabel, 1220930000, Lichtgeleider, Weidmüller, 4050118004007, glasvezel