JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

TP-LINK TL-SM321B SFP-transceivermodule Type module BX

TP-LINK
TP-LINK TL-SM321B SFP-transceivermodule Type module BX is rated 4.0 out of 5 by 1.
  • y_2017, m_7, d_25, h_21
  • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_1.0.0-hotfix-1
  • cp_1, bvpage1
  • co_hasreviews, tv_0, tr_1
  • loc_, sid_995832, prod, sort_[SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING), SortEntry(order=FEATURED, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
  • clientName_conrad-nl
Bestnr.: 995832 - 89
Fabrikantnummer: TL-SM321B |  EAN: 6935364030520
€ 42,99
(U bespaart € 3,00)
€ 39,99
incl. btw, excl. Verzendkosten
Leverbaar in ca. 9-10 dagen
  • Bidirectionele WDM-SFP-module
  • Ondersteunt bidirectionele WDM, waarbij een enkele vezel wordt gebruikt en dus kosten worden bespaard.

Bidirectionele 1000Base-BX-WDM-SFP-module

Productspecificaties

Categorie
SFP-transceivermodule
Overdrachtssnelheid
1 Gbit/s
Interfaces
LC
Type module
BX
Afstand tot
10000 m
10/100/1000 Mbit/s
1

Downloads

Highlights & Details

  • Bidirectionele WDM-SFP-module
  • Ondersteunt bidirectionele WDM, waarbij een enkele vezel wordt gebruikt en dus kosten worden bespaard.

Beschrijving

De TL-SM321B van TP-LINK gebruikt de nieuwste 1000Base-BX-standaard voor zenden via een enkele streng van een glasvezelkabel met verschillende golflengtes voor elke richting. U kunt het bereik van het netwerk met routers, switches en mediaconverters van TP-LINK met 10 km verlengen om de hoge snelheid en stabiliteit te bereiken.

Uitvoering

  • Ondersteunt bidirectionele WDM-techniek, gebruikt één enkele vezelstreng
  • TX: 1310 nm / RX: 1550 nm
  • 3,3 V-voeding
  • Te gebruiken met TL-SM321A
  • Plug and Play
  • Geschikt voor: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 en andere gelijkwaardige apparaten.
Vergelijkbare producten
Accessoires voordelig meebestellen
{{#if user.profile.0.profileInfo.b2B}} *excl. BTW, excl. verzendkosten {{else}} *incl. BTW, excl. verzendkosten {{/if}}
Rated 4 out of 5 by from Sluit je glasvezel direct aan. Werkt op mijn tp-link switch TL-SG3216. De glasvezel van mijn ISP is nu direct op mijn switch aangesloten. Er is geen mediaconverter meer nodig.
Date published: 2016-11-05
  • y_2017, m_7, d_25, h_21
  • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_1.0.0-hotfix-1
  • cp_1, bvpage1
  • co_hasreviews, tv_0, tr_1
  • loc_, sid_995832, prod, sort_[SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING), SortEntry(order=FEATURED, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
  • clientName_conrad-nl