JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

TP-LINK TL-SM311LS SFP-transceivermodule Type module LX

TP-LINK
Bestnr.: 974949 - 89
Fabrikantnummer: TL-SM311LS |  EAN: 6935364030216
€ 54,99
Je bespaart € 3,00
€ 51,99
incl. btw, excl. verzendkosten
Op voorraad

TP-Link MiniGBIC module TL-SM311LS

Productspecificaties

Categorie
SFP‑transceivermodule
Overdrachtssnelheid
1 Gbit/s
Interfaces
LC
Type module
LX
Afstand tot
10000 m
10/100/1000 Mbit/s
1 x

Download

Gebruiksaanwijzingen

Highlights & Details

  • Ondersteuning voor Full-Duplex
  • Ondersteuning voor de IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z standaard
  • Voeding: interne voeding voor switches

Beschrijving

De TL-SM311 Series Fiber Module kaarten worden gebruikt om de communicatie-afstand te vergroten, vergelijkbaar met onze Managed/Web Smart Switches. De afstand kan tot enkele kilometers worden vergroot hetgeen in principe voldoende is om te voldoen aan de eisen voor een LAN. Gebruikers kunnen kiezen of en welke delen worden gebruikt, afhankelijk van de behoefte om de kosten te beperken.

Uitvoering

  • LED-indicatoren geven de bedrijfsstatus van de Fiber module aan
  • Plug & Play
  • Golflengte: 1310 mm
  • Connector: Fiber Modul, LC Connector
  • 1000Base-LX MiniGBIC Single-Mode
Klanten hadden ook interesse voor
TL-SM311LS, Glasvezelmodules, Module, SFP, glasvezel, Glasvezelmodule, TP-LINK, 845973030216
Accessoires voordelig meebestellen
{{#if user.profile.0.profileInfo.b2B}} *excl. BTW, excl. verzendkosten {{else}} *incl. BTW, excl. verzendkosten {{/if}}