JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

TP-LINK MC100CM Fast Ethernet-multimode-mediaconverter 100 Mbit/s

TP-LINK
5 van de 5 door 1 .
  • 2016-12-04 T06:24:33.410-06:00
  • bvseo_lps, prod_bvrr, vn_prr_5.6
  • cp-1, bvpage1
  • co_hasreviews, tv_1, tr_1
  • loc_en_US, sid_995989, prod, sort_default
Bestnr.: 995989 - 89
Fabrikantnummer: MC100CM |  EAN: 6935364030391
€ 39,99
Je bespaart € 5,00
€ 34,99
incl. btw, excl. verzendkosten
Op voorraad

Fast Ethernet-multimode-mediaconverter

Productspecificaties

Categorie
Netwerk mediaconverter
Interfaces
1x LAN (10/100 MBit/s)
2x Port SFP
Verbinding
LAN
SFP
Overdrachtssnelheid
100 Mbit/s
Lengte
95 mm
Breedte
73 mm
Hoogte
27 mm
Gewicht
180 g
Aansluitingen
100M SC‑poort
100M RJ45‑poort (auto‑MDI/MDIX).

Download

Gebruiksaanwijzingen

Verklaring van Overeenstemming

Specificaties

Highlights & Details

  • Half-/full-duplex overdrachtsmodus bij de FX-poort
  • Full-duplex flow control (IEEE 802.3x)
  • Half-duplex flow control (back pressure)
  • Vergroot de reikwijdte de vezel tot maximaal 2 km
  • Linkfault-Passthrough en Farend-Fault minimaliseren tijdig het verlies dat door uitval van een link wordt veroorzaakt

Beschrijving

De MC100CM is een mediaconverter die is ontworpen om 100Base-FX-glasvezelmedia te converteren in 100Base-TX-kopermedia of omgekeerd. De MC100CM is volgens de IEEE802.3u 10/100Base-TX-standaard en de 100Base-FX-standaard ontwikkeld en bedoeld voor gebruik met Multi-Mode glasvezelkabels en de SC-stekker. De MC100CM ondersteunt de (LX) laserspecificatie met lange golflengte bij een forwarding rate die overeenkomt met de volledige bandbreedte. Hij werkt met 1310 nm zowel bij het verzenden als bij het ontvangen van gegevens.

Andere eigenschappen van de module zijn: de mogelijkheid om het apparaat als zelfstandig apparaat (er is geen behuizing nodig) of met de 19-inch systeembehuizing van TP-Link te gebruiken, auto-MDI/MDIX voor de zendpoort, autoafstemming in de duplexmodus bij de zendpoort en status-LED aan de voorkant. De MC100CM verzendt in Fibre-Optic-Long-Distance-modus met behulp van de Multi-Mode-glasvezelkabel tot een afstand van 2 km.

Uitvoering

  • Autoafstemming van 10/100 Mbps en auto-MDI/MDI-X bij de TX-poort.
  • Voert de switchconfiguratie voor de half-duplex/full-duplex overdrachtsmodus voor de FX-poort uit.
  • Link Fault Pass-Through en Far End Fault minimaliseren tijdig het verlies dat door een verbindingsfout wordt veroorzaakt.
  • Glasvezeloverdrachtsafstand tot 2 km.
  • In het oog springende LED-indicatoren geven de status aan, zodat het netwerk eenvoudig kan worden bewaakt.
  • Externe netvoeding.
Klanten hadden ook interesse voor
Media, converter, koper in glasvezel, Mediaconverter, 845973030391, MC100CM, Afdruk, Print, Afdrukserver, Printerserver, TP-LINK
5 van de 5 door Prima aankoop Makkelijk te instaleren. Ideaal om problemen met storing door zendapparatuur te voorkomen. Geen RF instralingsproblemen meer tegenover utp/stp. Dus ook geen RF storing. bij ontvangst. Gewoon prima. 16 december 2012
  • 2016-12-04 T06:24:33.410-06:00
  • bvseo_lps, prod_bvrr, vn_prr_5.6
  • cp-1, bvpage1
  • co_hasreviews, tv_1, tr_1
  • loc_en_US, sid_995989, prod, sort_default
1-1 van 1