JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Phoenix Contact FL SFP SX - I/O-module 2891754 Aantal glasvezel-poorten 1

Phoenix Contact
Bestnr.: 193717 - 89
Fabrikantnummer: 2891754 |  EAN: 4046356166782
€ 268,15
(U bespaart € 65,84)
€ 202,31
incl. btw, excl. Verzendkosten
Aantal in stuk Prijs Besparing
1 € 202,31 --
3 € 198,26 2% = € 12,15
6 € 192,19 5% = € 60,72
Leverbaar in ca. 2 weken
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.
  • Type: FL SFP SX
  • Gewicht: 28.7 g
  • Categorie: Mediamodule
  • Fabrikantnr.: 2891754
  • Glasvezel-poorten: 1

FL SFP SX - I/O-module

Productspecificaties

Type
FL SFP SX
Gewicht
28.7 g
Categorie
Mediamodule
Fabrikantnr.
2891754
Glasvezel-poorten
1
Industrieverpakking
Ja
Max. omgevingstemperatuur
75 °C
Min. omgevingstemperatuur
-40 °C
Overdrachtssnelheid
1 Gbit/s

Downloads

Beschrijving

De small formfactor pluggable module is een insteekbare in-/uitgangsmodule voor LWL, die wordt toegepast in Gigabit Ethernet. Glasvezelmodule met een golflengte van 850 nm (Short).
Vergelijkbare producten
Naar boven