JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Phoenix Contact FL MC EF 1300 MM SC Glasvezelconverter Glasvezelconverter

Phoenix Contact
Bestnr.: 717441 - 89
Fabrikantnummer: 2902853 |  EAN: 4046356689236
€ 414,96
(U bespaart € 82,99)
€ 331,97
incl. btw, excl. Verzendkosten
Aantal in stuk Prijs Besparing
1 € 331,97 --
2 € 322,01 3% = € 19,92
3 € 312,05 6% = € 59,76
4 € 298,77 10% = € 132,80
Leverbaar in ca. 11-13 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.
  • Montagewijze: DIN-rails
  • Fabrikant: Phoenix Contact
  • Categorie: Glasvezelconverter
  • Materiaal (behuizing): PA 6.6-FR
  • Aansluiting: Combicon , RJ45 , SC-Duplex

FL MC EF 1300 MM SC - glasvezelconverter

Productspecificaties

Montagewijze
DIN-rails
Fabrikant
Phoenix Contact
Categorie
Glasvezelconverter
Materiaal (behuizing)
PA 6.6-FR
Aansluiting
Combicon
RJ45
SC-Duplex
Functies
Glasvezelconverter
Voedingsspanning
24 V/DC
Voeding
100 mA
Interfaces
Ethernet
Veiligheidsklasse
IP20
Kleur
Groen
Bedrijfstemperatuur (min.)
-40 °C
Bedrijfstemperatuur (max.)
+65 °C
Geschikt voor
Glasvezels
Bouwtype
Schroefvergrendeling
Bus, recht
Fabrikantnr.
2902853
Inhoud
1 stuks

Downloads

Beschrijving

Glasvezelconverter met SC-duplex-glasvezelaansluiting (1300 nm), voor omzetting van 10/100BASE-T(X) naar Multimode-glasvezel (50/125 µm). Autonegotiation en Auto-MDI(X)-functie. Uitgebreide Link-diagnose . Geschikt voor railmontage, voeding 18 ... 30 V DC
Vergelijkbare producten
Naar boven