Teapo KSH477M025S1A5H12K Elektrolytische condensator Radiaal bedraad 5 mm 470 µF 25 V 20 % (Ø x h) 10 mm x 12 mm 1 stuk(
EAN:
Gekopieerd
Fabrikantnummer:
KSH477M025S1A5H12K
Gekopieerd
Artikelnummer:
Afbeelding vergelijkbaar
Varianten
Meer varianten van dit product
Soortnaam
Elektrolytische condensator
Bouwwijze
Radiaal bedraad
Elektrische capaciteit
470 µF
Nominale spanning
25 V
Rastermaat (RM)
5 mm