De Satechi USB4 Slim NVMe SSD-behuizing is een externe opslagoplossing voor snelle en flexibele uitbreiding van de opslagcapaciteit. Met een overdrachtssnelheid tot 40 gigabit per seconde (3840 megabyte per seconde) via USB4 is deze geschikt voor veeleisende toepassingen zoals 4K-videobewerking, het verwerken van grote afbeeldingsarchieven of het beheren van grote gamebibliotheken. De behuizing ondersteunt M.2 NVMe SSD's in de formfactors 2230, 2242, 2260 en 2280 en opslagcapaciteiten tot 8 terabyte, wat een hoge mate van flexibiliteit biedt. Het slanke aluminium ontwerp, geïnspireerd op de Apple USB SuperDrive, combineert een compacte vormfactor met effectieve warmteafvoer. Het modulaire ontwerp maakt het eenvoudig om compatibele SSD's te vervangen, waardoor kosteneffectieve uitbreiding van de opslag mogelijk is zonder complexe interne upgrades. Dankzij de USB-C-aansluiting is de behuizing veelzijdig en compatibel met een breed scala aan Mac-, iPad- en Windows-apparaten.
Externe M.2 NVMe SSD-behuizing voor hoge gegevensoverdrachtssnelheden en flexibele opslaguitbreiding
Hoogwaardige aluminium behuizing met een slank ontwerp, geïnspireerd op de Apple USB SuperDrive
USB4-aansluiting met snelheden tot 40 gigabit per seconde (3840 megabyte per seconde)
Ondersteunt M.2 NVMe SSD's in de vormfactoren 2230, 2242, 2260 en 2280
Maximale opslagcapaciteit: tot 8 terabyte
Niet compatibel met SATA M.2 SSD's, dubbelzijdige SSD's of SSD's met koelribben
Afmetingen: 12,7 × 12,7 × 1,6 centimeter
Gewicht: 207,5 gram
Kabellengte: 15 centimeters
Inhoud van de verpakking: 1× USB4 Slim NVMe SSD-behuizing, 1× thermische pad, 1× USB-C-kabel, 1× schroef/schroevendraaier, 1× gebruikershandleiding
Ondersteunt de huidige MacBook Pro- en MacBook Air-modellen (M1, M2, M3, M4)
Compatibel met iMac, Mac mini en Mac Studio (elk met USB-C/Thunderbolt-poort)
Werkt met iPad Pro, iPad Air, iPad (10e generatie of later) en iPad mini (6e generatie of later)
Geschikt voor de meeste Windows-laptops en -desktops met USB-C-aansluiting
Besturingssystemen: macOS 10.10 of later, iPadOS 10.2 of later, Windows 10/11
Opmerking: De prestaties kunnen variëren afhankelijk van het hostsysteem. De kabellengte kan de verbinding met sommige apparaten bemoeilijken; Mogelijk is een langere kabel nodig.
Informatie volgens de Productveiligheidsverordening (EU) 2023/988 (GPSR) Chemical Inspection and Regulation Service Limited Regus Harcourt Center IRL D02 HW 77 Dublin E-mail: support@satechi.com Internet: www.satechi.net
Kenmerken:
Gegevensoverdracht
Maximale gegevensoverdrachtssnelheid (Gbit/s)
40
Algemeen
Kleur
zilver