Panasonic EEUFR1V102B Elektrolytische condensator Radiaal bedraad 5 mm 1000 µF 35 V/DC 20 % (Ø x h) 12.5 mm x 20 mm 1 st
EAN:
Gekopieerd
Fabrikantnummer:
EEUFR1V102B
Gekopieerd
Artikelnummer:
446974
Afbeelding vergelijkbaar
Varianten
Meer varianten van dit product
Soortnaam
Elektrolytische condensator
Bouwwijze
Radiaal bedraad
Elektrische capaciteit
1000 µF
Nominale spanning
35 V/DC
Rastermaat (RM)
5 mm