Panasonic EEU-FC1A332 Elektrolytische condensator Radiaal bedraad 5 mm 3300 µF 10 V 20 % (Ø) 12.5 mm 1 stuk(s)
EAN:
Gekopieerd
Fabrikantnummer:
EEU-FC1A332
Gekopieerd
Artikelnummer:
Afbeelding vergelijkbaar
Varianten
Meer varianten van dit product
Soortnaam
Elektrolytische condensator
Bouwwijze
Radiaal bedraad
Elektrische capaciteit
3300 µF
Nominale spanning
10 V
Rastermaat (RM)
5 mm