Enda ET2011-T-230 PID Temperatuurregelaar J, K, T, S, R 0 tot +1700 °C Relais 8 A, SSR (l x b x h) 71 x 77 x 35 mm
EAN:
Gekopieerd
Fabrikantnummer:
ET2011-T-230
Gekopieerd
Artikelnummer:
Varianten
Meer varianten van dit product
Soortnaam
Temperatuurregelaar
Type temperatuurregelaar
PID
Voedingsspanning
230 V/AC
Max. meettemperatuur
+1700 °C
Uitgangen (temperatuurregelaar)
Relais 8 A