JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Kabel EFB Elektronik Glasvezel [1x LC-stekker - 1x ST-stekker] 50/125µ 15 m

EFB Elektronik
Bestnr.: 713708 - 89
Fabrikantnummer: O0321.15 |  EAN: 4049759024642
€ 14,99
incl. btw, excl. verzendkosten
Leverbaar in ca. 6-8 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.
Varianten
  • LC-stekker bij ST-stekker
  • Duplex-Kabel
  • Kleur: Oranje

EFB Elektronik Glasvezelkabel Duplex LC-stekker / ST-stekker 50/125µ Multimode OM2

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel Kabel
Aansluittype
Glasvezel
Aantal aansluitingen A
1 x
Aansluiting A
LC-stekker
Aantal aansluitingen B
1 x
Aansluiting B
ST-stekker
Vezelsoort
50/125µ
Vezelkwaliteit
Multimode OM2
Jumper-soort
Duplex
Halogeenvrij
Ja
Kabellengte
15 m
Kleur
Oranje
Inhoud
1 stuks
Stekkeruitvoering
Recht
Kabeltoepassing
Glasvezel
Uitvoering
Kabel
Model
Rond

Highlights & Details

  • LC-stekker bij ST-stekker
  • Duplex-Kabel
  • Kleur: Oranje

Beschrijving

Glasvezelkabels werken in tegenstelling tot koperen kabels ook onder de moeilijkste omstandigheden. De glasvezelkabels beïnvloeden de elektronica niet. Door de lage demping van de glasvezelkabels kunnen bovendien grote afstanden worden overbrugd.

LC-stekker
De LC-stekker is een krachtige glasvezelkabelstekker voor singlemode- en multimodetoepassingen en overtuigt door een invoegdemping van slechts 0,1 dB en een terugstroomdemping van 55 dB. De opbouw van de LC-stekker is gebaseerd op een enkele vezel-keramische ferrule met een diameter van 1,25 mm voor een glasvezelkabel.

ST-stekker
ST (stick & twist) zijn stekkers met bajonetsluiting voor glasvezelkabels. Ze zijn zowel geschikt voor monomodevezels als voor multimodevezels.
Naar boven