Directe link
  • Conrad
  • Mijn account

    Inloggen / Registreren

  • Winkelwagen

  • Aanbiedingen › Aanbiedingen ›
  • Conrad Wereld
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Aanbiedingen
    Nieuws en inspiratie
    Nieuwe producten
    Verkoper worden

    Eigen merken

    Toolcraft
    Voltcraft
    Tru components
    Renkforce
    Speaka professional
    Sygonix
  • Service

    Voor u uitgekozen services

    Status bestelling
    eProcurement
    Nieuwsbrief
    Garantie
    Cadeaukaart
    Onderwijsvoordeel
    Klantenservice

  • Inkoop

    Alles voor uw inkoop

    eProcurement
    Offertetool
    Orders op afroep
    Direct bestellen
    Product op aanvraag
  • Onze producten
  • Mijn account
  • Verlanglijst
  • Uitloggen
Conrad

%categorydescription%

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Soort product
Draadpen59
Verzonken groefpennen31
Plafondanker11
Asfaltspijker8
Lichte bouwplaatspijker7
Kram6
Sparnagel6
Inslagnagel5
Nagel5
Schroefnagel5
Ankernagel4
SITOR-spijkers4
Verzonken nagel3
Dakspijker2
Haaknagel2
Lenskopspijker2
Verzender
nieuwUpdate over de Conrad Marketplace
Alle facturen van ConradRetourverwerking via Conrad(retourrecht tot 14 dagen)
Meer tonen
Prijs
€ - €
Merk
SWG111
TOOLCRAFT31
Fischer8
STANLEY4
kwb2
VBW2
Bostitch1
Leitz1
Makita1
OBO Bettermann1
Pollmann Elektrotechnik1
Rapid1
Inhoud
1 stuk(s)7
65 stuk(s)1
100 stuk(s)19
150 stuk(s)2
160 stuk(s)1
200 stuk(s)3
250 stuk(s)15
285 stuk(s)1
325 stuk(s)1
330 stuk(s)1
420 stuk(s)1
500 stuk(s)26
500 g2
550 stuk(s)1
600 stuk(s)1
750 stuk(s)1
1 kg11
1050 stuk(s)1
1150 stuk(s)1
1500 stuk(s)1
2100 stuk(s)1
2.5 kg43
2805 stuk(s)1
5 kg20
Materiaal
Staal162
Lengte
mm - mm
6 mm4
8 mm4
10 mm8
12 mm5
15 mm6
16 mm1
18 mm2
20 mm7
25 mm5
30 mm6
31 mm1
34 mm1
35 mm3
38 mm1
40 mm9
45 mm2
50 mm9
55 mm3
57 mm1
60 mm8
65 mm8
70 mm9
80 mm9
90 mm4
100 mm8
110 mm2
120 mm4
130 mm4
140 mm2
150 mm2
160 mm3
180 mm3
210 mm3
230 mm3
260 mm2
280 mm1
300 mm1
Aanbiedingen & overig

Stalen Spijkers

162 resultaten

SWG  4009155651217 Schroefnagel  (Ø x l) 4.2 mm x 70 mm Staal Verzinkt 250 stuk(s)

SWG 4009155651217 Schroefnagel (Ø x l) 4.2 mm x 70 mm Staal Verzinkt 250 stuk(s)

37 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
SWG  4009155651521 Dakspijker  (Ø x l) 2.5 mm x 35 mm Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

SWG 4009155651521 Dakspijker (Ø x l) 2.5 mm x 35 mm Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

49 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,96
excl. btw,
1kg = € 9,58
SWG  4009146419529 SITOR-spijkers  (Ø x l) 3.6 mm x 80 mm Staal  5 kg

SWG 4009146419529 SITOR-spijkers (Ø x l) 3.6 mm x 80 mm Staal 5 kg

243 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,96
excl. btw,
1kg = € 4,79Min. 3 Sets
SWG  9785294070 Asfaltspijker  (Ø x l) 2.8 mm x 40 mm Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

SWG 9785294070 Asfaltspijker (Ø x l) 2.8 mm x 40 mm Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

84 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,83
excl. btw,
1kg = € 7,93
SWG  9799602575 Draadpen  (Ø x l) 2.5 mm x 60 mm Staal  2100 stuk(s)
Afb. vergelijkbaar

SWG 9799602575 Draadpen (Ø x l) 2.5 mm x 60 mm Staal 2100 stuk(s)

42 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 38,01
excl. btw,
SWG  4009146419512 SITOR-spijkers  (Ø x l) 3.2 mm x 70 mm Staal  5 kg

SWG 4009146419512 SITOR-spijkers (Ø x l) 3.2 mm x 70 mm Staal 5 kg

3 Sets op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,87
excl. btw,
1kg = € 2,97
Fischer  79815 Inslagnagel   Staal  200 stuk(s)

Fischer 79815 Inslagnagel Staal 200 stuk(s)

30 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 22,31
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5386191 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 2 mm x 10 mm Staal  500 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5386191 Verzonken groefpennen (Ø x l) 2 mm x 10 mm Staal 500 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 16,52
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5386188 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 2 mm x 8 mm Staal  500 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5386188 Verzonken groefpennen (Ø x l) 2 mm x 8 mm Staal 500 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
SWG  97863910070 Draadpen  (Ø x l) 3.8 mm x 100 mm Staal  2.5 kg

SWG 97863910070 Draadpen (Ø x l) 3.8 mm x 100 mm Staal 2.5 kg

298 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,04
excl. btw,
1kg = € 5,62
SWG  9786328070 Draadpen  (Ø x l) 3.1 mm x 80 mm Staal  2.5 kg

SWG 9786328070 Draadpen (Ø x l) 3.1 mm x 80 mm Staal 2.5 kg

219 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,04
excl. btw,
1kg = € 5,62
SWG  4009155651224 Schroefnagel  (Ø x l) 4.2 mm x 80 mm Staal Verzinkt 250 stuk(s)

SWG 4009155651224 Schroefnagel (Ø x l) 4.2 mm x 80 mm Staal Verzinkt 250 stuk(s)

61 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,00
excl. btw,
SWG Clou pointe tête plate 9826318012 Nagel  (Ø x l) 3.1 mm x 80 mm Staal  5 kg

SWG Clou pointe tête plate 9826318012 Nagel (Ø x l) 3.1 mm x 80 mm Staal 5 kg

2 Sets op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,96
excl. btw,
1kg = € 4,79
Fischer  48212 Inslagnagel   Staal  200 stuk(s)

Fischer 48212 Inslagnagel Staal 200 stuk(s)

20 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,00
excl. btw,
SWG  9799122050 Draadpen  (Ø x l) 1.2 mm x 20 mm Staal Verzinkt 500 g

SWG 9799122050 Draadpen (Ø x l) 1.2 mm x 20 mm Staal Verzinkt 500 g

7 Sets op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 7,84
excl. btw,
1kg = € 15,68
Fischer Deckennagel FDN II 6/35 545637 Plafondanker     100 stuk(s)

Fischer Deckennagel FDN II 6/35 545637 Plafondanker 100 stuk(s)

30 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 42,97
excl. btw,
Fischer  14570 Inslagnagel   Staal Thermisch verzinkt 200 stuk(s)

Fischer 14570 Inslagnagel Staal Thermisch verzinkt 200 stuk(s)

30 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,96
excl. btw,
SWG  4009155718118 Draadpen  (Ø x l) 4.2 mm x 120 mm Staal Verzinkt 1 kg

SWG 4009155718118 Draadpen (Ø x l) 4.2 mm x 120 mm Staal Verzinkt 1 kg

4 Sets op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,91
excl. btw,
1kg = € 9,91
SWG  9784202070 Kram   Staal Thermisch verzinkt 1 kg

SWG 9784202070 Kram Staal Thermisch verzinkt 1 kg

3 Sets op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 11,56
excl. btw,
1kg = € 11,56
SWG  4009155751559 Nagel  (Ø x l) 2.5 mm x 40 mm Staal Geblauwd 600 stuk(s)

SWG 4009155751559 Nagel (Ø x l) 2.5 mm x 40 mm Staal Geblauwd 600 stuk(s)

5 Sets op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,83
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5386194 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 3 mm x 6 mm Staal  500 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5386194 Verzonken groefpennen (Ø x l) 3 mm x 6 mm Staal 500 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,00
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5386185 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 2 mm x 6 mm Staal  500 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5386185 Verzonken groefpennen (Ø x l) 2 mm x 6 mm Staal 500 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 17,35
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5386212 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 4 mm x 12 mm Staal  500 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5386212 Verzonken groefpennen (Ø x l) 4 mm x 12 mm Staal 500 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 24,79
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5386206 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 3 mm x 18 mm Staal  500 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5386206 Verzonken groefpennen (Ø x l) 3 mm x 18 mm Staal 500 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5386203 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 3 mm x 12 mm Staal  500 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5386203 Verzonken groefpennen (Ø x l) 3 mm x 12 mm Staal 500 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 24,79
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5386221 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 5 mm x 15 mm Staal  250 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5386221 Verzonken groefpennen (Ø x l) 5 mm x 15 mm Staal 250 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 25,61
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5439189 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 3 mm x 18 mm Staal  500 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5439189 Verzonken groefpennen (Ø x l) 3 mm x 18 mm Staal 500 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 21,48
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5439186 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 3 mm x 12 mm Staal  500 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5439186 Verzonken groefpennen (Ø x l) 3 mm x 12 mm Staal 500 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 24,79
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5439183 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 3 mm x 10 mm Staal  500 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5439183 Verzonken groefpennen (Ø x l) 3 mm x 10 mm Staal 500 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 27,26
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5439195 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 4 mm x 12 mm Staal  500 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5439195 Verzonken groefpennen (Ø x l) 4 mm x 12 mm Staal 500 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 24,79
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5439213 Verzonken groefpennen   Staal  250 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5439213 Verzonken groefpennen Staal 250 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 46,27
excl. btw,
SWG  4009155740157 Draadpen  (Ø x l) 2.2 mm x 55 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

SWG 4009155740157 Draadpen (Ø x l) 2.2 mm x 55 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

27 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 16,52
excl. btw,
1kg = € 6,61
Fischer FDZ 6/35 554898 Plafondanker   Staal Galvanisch verzinkt 100 stuk(s)

Fischer FDZ 6/35 554898 Plafondanker Staal Galvanisch verzinkt 100 stuk(s)

30 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 33,88
excl. btw,
SWG  9793318070 Lichte bouwplaatspijker  (Ø x l) 3.1 mm x 80 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

SWG 9793318070 Lichte bouwplaatspijker (Ø x l) 3.1 mm x 80 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

231 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,13
excl. btw,
1kg = € 9,25
SWG  4009155664613 Schroefnagel  (Ø x l) 3.6 mm x 50 mm Staal Verzinkt 250 stuk(s)

SWG 4009155664613 Schroefnagel (Ø x l) 3.6 mm x 50 mm Staal Verzinkt 250 stuk(s)

59 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 13,21
excl. btw,
SWG  97994312070 Draadpen  (Ø x l) 4.2 mm x 120 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

SWG 97994312070 Draadpen (Ø x l) 4.2 mm x 120 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

22 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 15,69
excl. btw,
1kg = € 6,28
SWG  4009155161044 Draadpen  (Ø x l) 6 mm x 180 mm Staal Verzinkt 5 kg

SWG 4009155161044 Draadpen (Ø x l) 6 mm x 180 mm Staal Verzinkt 5 kg

14 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 29,74
excl. btw,
1kg = € 5,95
SWG  9784363470 Kram   Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

SWG 9784363470 Kram Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

119 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,83
excl. btw,
1kg = € 7,93
SWG  9784262570 Kram   Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

SWG 9784262570 Kram Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

23 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,13
excl. btw,
1kg = € 9,25
SWG  4009155123288 Draadpen  (Ø x l) 1.2 mm x 20 mm Staal  500 g

SWG 4009155123288 Draadpen (Ø x l) 1.2 mm x 20 mm Staal 500 g

5 Sets op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 8,26
excl. btw,
1kg = € 16,52
SWG  4009155651538 Dakspijker  (Ø x l) 2.8 mm x 30 mm Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

SWG 4009155651538 Dakspijker (Ø x l) 2.8 mm x 30 mm Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

33 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 20,65
excl. btw,
1kg = € 8,26
SWG  97864411070 Draadpen  (Ø x l) 4.2 mm x 110 mm Staal  420 stuk(s)
Afb. vergelijkbaar

SWG 97864411070 Draadpen (Ø x l) 4.2 mm x 110 mm Staal 420 stuk(s)

44 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 25,61
excl. btw,
SWG  97864713070 Draadpen  (Ø x l) 4.6 mm x 130 mm Staal  285 stuk(s)
Afb. vergelijkbaar

SWG 97864713070 Draadpen (Ø x l) 4.6 mm x 130 mm Staal 285 stuk(s)

16 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 25,61
excl. btw,
SWG  905364519 Plafondanker  (Ø x l) 6 mm x 45 mm Staal Verzinkt 100 stuk(s)

SWG 905364519 Plafondanker (Ø x l) 6 mm x 45 mm Staal Verzinkt 100 stuk(s)

157 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,83
excl. btw,
SWG  90500606519 Plafondanker  (Ø x l) 6 mm x 70 mm Staal Verzinkt 100 stuk(s)
Afb. vergelijkbaar

SWG 90500606519 Plafondanker (Ø x l) 6 mm x 70 mm Staal Verzinkt 100 stuk(s)

22 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 38,83
excl. btw,
SWG  97966228019 Sparnagel  (Ø x l) 6 mm x 280 mm Staal Verzinkt 100 stuk(s)
Afb. vergelijkbaar

SWG 97966228019 Sparnagel (Ø x l) 6 mm x 280 mm Staal Verzinkt 100 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 59,50
excl. btw,
Fischer Deckennagel FDN II 6/5 545636 Plafondanker     100 stuk(s)

Fischer Deckennagel FDN II 6/5 545636 Plafondanker 100 stuk(s)

30 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 20,65
excl. btw,
SWG  4009155716886 Draadpen  (Ø x l) 4.6 mm x 130 mm Staal  2.5 kg

SWG 4009155716886 Draadpen (Ø x l) 4.6 mm x 130 mm Staal 2.5 kg

76 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,04
excl. btw,
1kg = € 5,62
SWG  97867021170 Draadpen  (Ø x l) 7 mm x 210 mm Staal  2.5 kg

SWG 97867021170 Draadpen (Ø x l) 7 mm x 210 mm Staal 2.5 kg

187 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 16,52
excl. btw,
1kg = € 6,61
SWG  4009155675411 Schroefnagel  (Ø x l) 3.8 mm x 65 mm Staal Verzinkt 250 stuk(s)

SWG 4009155675411 Schroefnagel (Ø x l) 3.8 mm x 65 mm Staal Verzinkt 250 stuk(s)

61 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,87
excl. btw,
SWG  4009155718026 Draadpen  (Ø x l) 3.8 mm x 100 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

SWG 4009155718026 Draadpen (Ø x l) 3.8 mm x 100 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

87 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 15,69
excl. btw,
1kg = € 6,28
SWG  9785272570 Asfaltspijker  (Ø x l) 2.5 mm x 25 mm Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

SWG 9785272570 Asfaltspijker (Ø x l) 2.5 mm x 25 mm Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

91 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,96
excl. btw,
1kg = € 9,58
SWG  97994713070 Draadpen  (Ø x l) 4.6 mm x 130 mm Staal Verzinkt 5 kg

SWG 97994713070 Draadpen (Ø x l) 4.6 mm x 130 mm Staal Verzinkt 5 kg

18 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 28,09
excl. btw,
1kg = € 5,62
SWG  4009155651453 Lichte bouwplaatspijker  (Ø x l) 3.1 mm x 40 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

SWG 4009155651453 Lichte bouwplaatspijker (Ø x l) 3.1 mm x 40 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

94 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,13
excl. btw,
1kg = € 9,25
SWG  9786326570 Draadpen  (Ø x l) 3.1 mm x 65 mm Staal  2.5 kg

SWG 9786326570 Draadpen (Ø x l) 3.1 mm x 65 mm Staal 2.5 kg

4 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,04
excl. btw,
1kg = € 5,62
SWG  905363510 Plafondanker  (Ø x l) 6 mm x 35 mm Staal Galvanisch verzinkt 100 stuk(s)

SWG 905363510 Plafondanker (Ø x l) 6 mm x 35 mm Staal Galvanisch verzinkt 100 stuk(s)

Leverbaar vr. 8 jan. 2027
Verzending door Conrad Electronic
€ 37,18
excl. btw,
SWG  905366510 Plafondanker  (Ø x l) 6 mm x 65 mm Staal Galvanisch verzinkt 100 stuk(s)

SWG 905366510 Plafondanker (Ø x l) 6 mm x 65 mm Staal Galvanisch verzinkt 100 stuk(s)

Leverbaar vr. 8 jan. 2027
Verzending door Conrad Electronic
€ 62,80
excl. btw,
SWG  4009146433884 SITOR-spijkers  (Ø x l) 4.1 mm x 100 mm Staal  1 kg

SWG 4009146433884 SITOR-spijkers (Ø x l) 4.1 mm x 100 mm Staal 1 kg

23 Sets op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 8,26
excl. btw,
1kg = € 8,26
SWG  9825285012 Asfaltspijker  (Ø x l) 3 mm x 50 mm Staal Thermisch verzinkt 5 kg

SWG 9825285012 Asfaltspijker (Ø x l) 3 mm x 50 mm Staal Thermisch verzinkt 5 kg

Leverbaar di. 13 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 28,92
excl. btw,
1kg = € 5,78
SWG  4009155726113 Kram   Staal Thermisch verzinkt 1 kg

SWG 4009155726113 Kram Staal Thermisch verzinkt 1 kg

14 Sets op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 11,56
excl. btw,
1kg = € 11,56
-14 %
SWG  9784252570 Kram   Staal Thermisch verzinkt 1 kg

SWG 9784252570 Kram Staal Thermisch verzinkt 1 kg

3 Sets op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 11,56€ 9,91
excl. btw,
1kg = € 9,91
kwb  355719 Inslagnagel     750 stuk(s)

kwb 355719 Inslagnagel 750 stuk(s)

1 Set op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 6,60
excl. btw,
OBO Bettermann 362 30 BK 3353303 Lenskopspijker  (Ø x l) 2 mm x 30 mm Staal Gehard  100 stuk(s)

OBO Bettermann 362 30 BK 3353303 Lenskopspijker (Ø x l) 2 mm x 30 mm Staal Gehard 100 stuk(s)

24 Sets op voorraad
Leverbaar ma. 5 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,30
excl. btw,
-7 %
STANLEY  1-SWK-BN050T Verzonken nagel   Staal  1 stuk(s)

STANLEY 1-SWK-BN050T Verzonken nagel Staal 1 stuk(s)

Leverbaar ma. 12 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 6,19€ 5,78
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5386230 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 6 mm x 20 mm Staal  250 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5386230 Verzonken groefpennen (Ø x l) 6 mm x 20 mm Staal 250 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 46,27
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5386218 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 5 mm x 10 mm Staal  250 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5386218 Verzonken groefpennen (Ø x l) 5 mm x 10 mm Staal 250 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,83
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5386224 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 5 mm x 20 mm Staal  250 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5386224 Verzonken groefpennen (Ø x l) 5 mm x 20 mm Staal 250 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,96
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5439180 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 3 mm x 8 mm Staal  500 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5439180 Verzonken groefpennen (Ø x l) 3 mm x 8 mm Staal 500 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 20,65
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5439177 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 3 mm x 6 mm Staal  500 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5439177 Verzonken groefpennen (Ø x l) 3 mm x 6 mm Staal 500 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,00
excl. btw,
TOOLCRAFT  TO-5439174 Verzonken groefpennen  (Ø x l) 2 mm x 10 mm Staal  500 stuk(s)

TOOLCRAFT TO-5439174 Verzonken groefpennen (Ø x l) 2 mm x 10 mm Staal 500 stuk(s)

10 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 16,52
excl. btw,
SWG  97966230019 Sparnagel  (Ø x l) 6 mm x 300 mm Staal Verzinkt 100 stuk(s)
Afb. vergelijkbaar

SWG 97966230019 Sparnagel (Ø x l) 6 mm x 300 mm Staal Verzinkt 100 stuk(s)

8 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 62,80
excl. btw,
SWG  68511908819 Ankernagel  (Ø x l) 4 mm x 40 mm Staal Verzinkt 500 stuk(s)
Afb. vergelijkbaar

SWG 68511908819 Ankernagel (Ø x l) 4 mm x 40 mm Staal Verzinkt 500 stuk(s)

71 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,87
excl. btw,
SWG  90500603519 Plafondanker  (Ø x l) 6 mm x 40 mm Staal Verzinkt 100 stuk(s)
Afb. vergelijkbaar

SWG 90500603519 Plafondanker (Ø x l) 6 mm x 40 mm Staal Verzinkt 100 stuk(s)

247 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 24,79
excl. btw,
Fischer FDZ 6/5 554899 Plafondanker   Staal Galvanisch verzinkt 100 stuk(s)

Fischer FDZ 6/5 554899 Plafondanker Staal Galvanisch verzinkt 100 stuk(s)

30 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 18,17
excl. btw,
-35 %
SWG  97864412070 Draadpen  (Ø x l) 4.2 mm x 120 mm Staal  330 stuk(s)
Afb. vergelijkbaar

SWG 97864412070 Draadpen (Ø x l) 4.2 mm x 120 mm Staal 330 stuk(s)

54 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 25,61€ 16,52
excl. btw,
SWG  97865616070 Draadpen  (Ø x l) 5.5 mm x 160 mm Staal  160 stuk(s)
Afb. vergelijkbaar

SWG 97865616070 Draadpen (Ø x l) 5.5 mm x 160 mm Staal 160 stuk(s)

19 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 25,61
excl. btw,
SWG  9799502275 Draadpen  (Ø x l) 2.2 mm x 50 mm Staal  2805 stuk(s)
Afb. vergelijkbaar

SWG 9799502275 Draadpen (Ø x l) 2.2 mm x 50 mm Staal 2805 stuk(s)

100 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 37,18
excl. btw,
SWG  97868123070 Draadpen  (Ø x l) 7.6 mm x 230 mm Staal  65 stuk(s)
Afb. vergelijkbaar

SWG 97868123070 Draadpen (Ø x l) 7.6 mm x 230 mm Staal 65 stuk(s)

19 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 26,44
excl. btw,
Nieuw
Pollmann Elektrotechnik 1930211 1930211 Lenskopspijker  (Ø x l) 2 mm x 50 mm Staal Galvanisch verzinkt, Gehard  100 stuk(s)

Pollmann Elektrotechnik 1930211 1930211 Lenskopspijker (Ø x l) 2 mm x 50 mm Staal Galvanisch verzinkt, Gehard 100 stuk(s

Leverbaar wo. 4 nov.
Verzending door Conrad Electronic
€ 3,71
excl. btw,
SWG  4009155160979 Draadpen  (Ø x l) 2.5 mm x 60 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

SWG 4009155160979 Draadpen (Ø x l) 2.5 mm x 60 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

124 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 15,69
excl. btw,
1kg = € 6,28
SWG  4009155166070 Draadpen  (Ø x l) 2.5 mm x 60 mm Staal  2.5 kg

SWG 4009155166070 Draadpen (Ø x l) 2.5 mm x 60 mm Staal 2.5 kg

187 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,87
excl. btw,
1kg = € 5,95
SWG  97864311070 Draadpen  (Ø x l) 4.2 mm x 110 mm Staal  2.5 kg

SWG 97864311070 Draadpen (Ø x l) 4.2 mm x 110 mm Staal 2.5 kg

16 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,04
excl. btw,
1kg = € 5,62
SWG  176241665 Draadpen  (Ø x l) 3.1 mm x 80 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

SWG 176241665 Draadpen (Ø x l) 3.1 mm x 80 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

99 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 15,69
excl. btw,
1kg = € 6,28
SWG  4009155179315 Draadpen  (Ø x l) 3.1 mm x 65 mm Staal  5 kg

SWG 4009155179315 Draadpen (Ø x l) 3.1 mm x 65 mm Staal 5 kg

93 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 25,61
excl. btw,
1kg = € 5,12
SWG  4009155364575 Draadpen  (Ø x l) 2 mm x 40 mm Staal  2.5 kg

SWG 4009155364575 Draadpen (Ø x l) 2 mm x 40 mm Staal 2.5 kg

171 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,04
excl. btw,
1kg = € 5,62
SWG  4009155717050 Draadpen  (Ø x l) 6 mm x 180 mm Staal  2.5 kg

SWG 4009155717050 Draadpen (Ø x l) 6 mm x 180 mm Staal 2.5 kg

38 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,04
excl. btw,
1kg = € 5,62
SWG  9784323170 Kram   Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

SWG 9784323170 Kram Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

83 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 20,65
excl. btw,
1kg = € 8,26
SWG  9785263070 Asfaltspijker  (Ø x l) 2.5 mm x 30 mm Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

SWG 9785263070 Asfaltspijker (Ø x l) 2.5 mm x 30 mm Staal Thermisch verzinkt 2.5 kg

119 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 23,96
excl. btw,
1kg = € 9,58
SWG  9799214070 Draadpen  (Ø x l) 2 mm x 40 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

SWG 9799214070 Draadpen (Ø x l) 2 mm x 40 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

39 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 15,69
excl. btw,
1kg = € 6,28
SWG  4009155718163 Draadpen  (Ø x l) 4.6 mm x 130 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

SWG 4009155718163 Draadpen (Ø x l) 4.6 mm x 130 mm Staal Verzinkt 2.5 kg

16 Sets op voorraad
Leverbaar vr. 9 okt.
Verzending door Conrad Electronic
€ 15,69
excl. btw,
1kg = € 6,28
  • vorige
  • 1
  • 2
  • volgende
%seoprefootercolumns%
  • +3500 merken

  • +1.200.000 producten

  • +85.000 zakelijke klanten

  • Gratis inkoopoplossingen

  • Scherpe offertes op maat

  • Klantenservice

  • Bestellen

  • Betalen

  • Garantie & retour

  • Alle onderwerpen

  • * Voorwaarden gratis levering

  • Over Conrad

  • Conrad Your Sourcing Platform

  • Nieuws & Inspiratie

  • Milieubewust ondernemen

  • ISO-certificering

  • Vulnerability Disclosure Program

  • REACH documenten

  • Informatie over toegankelijkheid

  • Bestelling annuleren

  • Conrad Diensten

  • Offerte aanvragen

  • e-Procurement

  • Gekalibreerd assortiment

  • Conrad PRO

  • Snel vinden

  • Merken A-Z

  • Categorieën A-Z

  • Actuele aanbiedingen 🛒

  • Download Center

  • Vacatures

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Bosch Brand Weeks
* 10% korting op artikelen van de merken Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories en Dremel mét voorraad. Geldig t/m 4-10-2026. Daarnaast gelden de Voorwaarden actiecodes.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* 10% korting op geselecteerde Schneider Electric producten en alle Shelly producten. 15% korting met Conrad PRO abonnement op geselecteerde Schneider Electric producten. Geldig t/m 25-10-2026 en indien de genoemde producten uit voorraad leverbaar zijn. Verder gelden de Voorwaarden actiecodes.

Betaalmethoden
  • iDeal
  • Creditcard
  • Automatische incasso
  • Op rekening
Alle betaalmethoden
Social Media

Weergave van alle prijzen excl. btw en excl. verzendkosten.

Weergave van alle prijzen incl. btw en excl. verzendkosten.

  • Gegevensbescherming

  • Veilige betaalmiddelen

  • SSL-versleuteling

  • Geverifieerde Visa & Mastercard veilige code

  • Algemene voorwaarden

  • Impressum

  • Privacy policy

  • Herroepingsrecht

  • Conrad PRO opzeggen

Productvergelijking
Verlanglijst