Directe link
  • Conrad
  • Mijn account

    Inloggen / Registreren

  • Winkelwagen

  • Aanbiedingen › Aanbiedingen ›
  • Conrad Wereld
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Aanbiedingen
    Nieuws en inspiratie
    Nieuwe producten
    Verkoper worden

    Eigen merken

    Toolcraft
    Voltcraft
    Tru components
    Renkforce
    Speaka professional
    Sygonix
  • Service

    Voor u uitgekozen services

    Status bestelling
    eProcurement
    Nieuwsbrief
    Garantie
    Cadeaukaart
    Onderwijsvoordeel
    Klantenservice

  • Inkoop

    Alles voor uw inkoop

    eProcurement
    Offertetool
    Orders op afroep
    Direct bestellen
    Product op aanvraag
  • Onze producten
  • Mijn account
  • Verlanglijst
  • Uitloggen
Conrad

Populaire categorieën:
  • Alle producten
  • Meest gekocht
  • Best beoordeelde producten

Alle producten

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Soort product
Lijmstick51
Inbussleutel43
Lijmpistool34
Gereedschapsset31
Accu-lijmpistool16
Stalen kogels11
Accu-hetelijmpen8
Platte schroevendraaier5
Track Tools4
Zijkniptang4
Kruiskopschroevendraaier3
Lijmmondstuk3
Maskeerfolie3
Speciaal gereedschap3
Balsa-schaaf2
Buitenzeskantsleutel2
Transporttas voor zender2
Transporttas2
Trimgewicht2
Zelfklevend schuimrubber2
Afdekfolie1
Aluminium draaiplateau1
Bodytape hittevast1
Borenset met handboor1
Buiggereedschap voor buizen1
Camber gauge1
Chroom lijmstof1
Contactlijm1
Doseercanule1
Draadhouder met 12 klemmen1
Draadhouder met 25 klemmen1
Karteltape1
Kogelkoptang1
Krimpkous1
Lexaanschaar gebogen1
Lijmmat1
Lijmset1
Multifunctioneel modelbouwgereedschap1
Ombuigtang1
Plasticlijm1
Polijstdoekset1
Reinigingsmiddel1
Schaar1
Schroevendraaiermat1
Schuurpapiervijl1
Snijmat1
Spelden voor modelbouw1
Spiraalboorset1
Steeksleutel en kruissleutel1
Stekkervorm1
Toerentalsensor1
Transportbox1
Wattmeter en poweranalyzer1
Wattmeter1
Wireless Link module1
Verzender
nieuwUpdate over de Conrad Marketplace
Alle facturen van ConradRetourverwerking via Conrad(retourrecht tot 14 dagen)
Meer tonen
Prijs
€ - €
Merk
ArrowMax84
Steinel46
Bosch37
Leitz18
Rapid18
Bosch Accessories17
Tamiya13
Modelcraft12
Henkel10
Pattex10
Pichler Modellbau10
Bosch Home and Garden9
Metabo8
Absima7
C.K6
Dremel6
EXTRON Modellbau6
Revell6
Einhell5
Reely5
STANLEY4
UHU4
Black & Decker3
Ryobi3
TOOLCRAFT3
XCeed3
APLI2
BELI-BECO2
Brüder Mannesmann2
Isaberg2
MAX PRODUCTS2
NEO Tools2
Star Tec2
Bison1
Bosch Professional1
Dedra1
Flex1
Hobbywing1
HOTO1
Kelfort1
Klika1
LogiLink1
Makita1
Metal Earth1
Thicon Models1
Traxxas1
Diameter
mm - mm
0.8 mm1
2 mm1
3 mm1
4 mm1
5 mm1
6 mm1
7 mm19
8 mm1
10 mm1
11 mm29
11.3 mm1
12 mm1
16 mm1
18 mm2
20 mm1
Inhoud
40 ml1
1 stuk(s)6
1 set(s)2
3 stuk(s)1
5 stuk(s)1
6 stuk(s)1
10 stuk(s)10
11 stuk(s)1
12 stuk(s)3
16 stuk(s)3
20 stuk(s)3
25 stuk(s)2
26 stuk(s)1
28 stuk(s)2
30 stuk(s)1
40 stuk(s)4
50 stuk(s)2
70 stuk(s)4
125 stuk(s)1
200 g1
500 g5
Kleur
Transparant26
Meerkleurig6
Geel4
Zwart3
Blauw3
Groen3
Grijs3
Rood3
Goud2
Bruin1
Wit1
Lijmstick-Ø
Lengte
Spanning
Gewicht
Hoogte
Breedte
Materiaal
Veel gezochte categorieën:
Aanbiedingen & overig

Bosch Home and Garden PKP 18 E Lijmpistool   11 mm 200 W  1 stuk(s)

Bosch Home and Garden PKP 18 E Lijmpistool 11 mm 200 W 1 stuk(s)

431 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 26,44
excl. btw,
-5 %
Bosch Accessories  Lijmstick 11 mm 200 mm   500 g

Bosch Accessories Lijmstick 11 mm 200 mm 500 g

98 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 16,52€ 15,69
excl. btw,
1kg = € 31,38
Pattex PTK1 Lijmstick 11 mm 200 mm Transparant 1000 g 50 stuk(s)

Pattex PTK1 Lijmstick 11 mm 200 mm Transparant 1000 g 50 stuk(s)

189 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 14,04
excl. btw,
1kg = € 14,04
Reely  Buiggereedschap voor buizen

Reely Buiggereedschap voor buizen

300 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 9,91
excl. btw,
Revell CONTACTA PROFESSIONAL Contactlijm 39604 25 g

Revell CONTACTA PROFESSIONAL Contactlijm 39604 25 g

30 Stuks op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 6,60
excl. btw,
1kg = € 264,00
Modelcraft Stalen kogels 2 mm 2 mm 0.03 g  (10 stuk(s))

Modelcraft Stalen kogels 2 mm 2 mm 0.03 g (10 stuk(s))

546 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 0,60
excl. btw,
Modelcraft Stalen kogels 3 mm 3 mm 0.1 g  (10 stuk(s))

Modelcraft Stalen kogels 3 mm 3 mm 0.1 g (10 stuk(s))

624 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 0,74
excl. btw,
Steinel 087623 Lijmstick 11 mm 250 mm Zwart 1 kg 40 stuk(s)

Steinel 087623 Lijmstick 11 mm 250 mm Zwart 1 kg 40 stuk(s)

70 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 19,00
excl. btw,
1kg = € 19,00
Steinel 087319 Lijmstick 11 mm 150 mm Transparant 800 g 50 stuk(s)

Steinel 087319 Lijmstick 11 mm 150 mm Transparant 800 g 50 stuk(s)

95 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 10,74
excl. btw,
1kg = € 13,43
Modelcraft Stalen kogels 6 mm 6 mm 0.9 g  (10 stuk(s))

Modelcraft Stalen kogels 6 mm 6 mm 0.9 g (10 stuk(s))

341 Sets op voorraad
Morgen leverbaar
Verzending door Conrad Electronic
€ 1,64
excl. btw,
  • vorige
  • 1
  • 2
  • ...
  • 32
  • volgende

Meest gekocht

Meest gekocht

Best beoordeelde producten

Best beoordeelde producten

%seoprefootercolumns%
  • +3500 merken

  • +1.200.000 producten

  • +85.000 zakelijke klanten

  • Gratis inkoopoplossingen

  • Scherpe offertes op maat

  • Klantenservice

  • Bestellen

  • Betalen

  • Garantie & retour

  • Alle onderwerpen

  • * Voorwaarden gratis levering

  • Over Conrad

  • Conrad Your Sourcing Platform

  • Nieuws & Inspiratie

  • Milieubewust ondernemen

  • ISO-certificering

  • Vulnerability Disclosure Program

  • REACH documenten

  • Informatie over toegankelijkheid

  • Bestelling annuleren

  • Conrad Diensten

  • Offerte aanvragen

  • e-Procurement

  • Gekalibreerd assortiment

  • Conrad PRO

  • Snel vinden

  • Merken A-Z

  • Categorieën A-Z

  • Actuele aanbiedingen 🛒

  • Download Center

  • Vacatures

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang €10,- korting bij besteding vanaf €100,- op uw eerstvolgende bestelling.

Voer een geldig e-mail adres in

Bosch Brand Weeks
* 10% korting op artikelen van de merken Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories en Dremel mét voorraad. Geldig t/m 4-10-2026. Daarnaast gelden de Voorwaarden actiecodes.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* 10% korting op geselecteerde Schneider Electric producten en alle Shelly producten. 15% korting met Conrad PRO abonnement op geselecteerde Schneider Electric producten. Geldig t/m 25-10-2026 en indien de genoemde producten uit voorraad leverbaar zijn. Verder gelden de Voorwaarden actiecodes.

Betaalmethoden
  • iDeal
  • Creditcard
  • Automatische incasso
  • Op rekening
Alle betaalmethoden
Social Media

Weergave van alle prijzen excl. btw en excl. verzendkosten.

Weergave van alle prijzen incl. btw en excl. verzendkosten.

  • Gegevensbescherming

  • Veilige betaalmiddelen

  • SSL-versleuteling

  • Geverifieerde Visa & Mastercard veilige code

  • Algemene voorwaarden

  • Impressum

  • Privacy policy

  • Herroepingsrecht

  • Conrad PRO opzeggen

Productvergelijking
Verlanglijst