Weidmüller IE-SFP-1GLXLC SFP-module

  • Artikelnummer: 201928
  • Fabrikantnummer: 1241510000
  • EAN: 4050118029338

SFP-module. 0 °C ... +60 °C, Gigabit Ethernet, Singlemode, LC-connector, 10 km. Conform IEEE 802.3z (Gigabit-module). Conform IEEE 802.3u (Fast Ethernet-module). Symmetrische LVPECL in- en uitgangen (Gigabit-module). Symmetrische PECL in- en uitgange…

Hoe kunnen we helpen?

Klantenservice
  • Gratis levering vanaf €35,-* (incl. btw)
  • Gratis retourneren
  • 30 dagen bedenktijd
  • Minimaal 2 jaar garantie
  • Thuiswinkel waarborg
Categorie SFP-module
Type IE-SFP-1GLXLC
Gewicht 90 g

Artikelspecificaties

Categorie SFP-module
Type IE-SFP-1GLXLC
Gewicht 90 g

Documenten & Downloads

Vergelijkbare artikelen

Ontdek andere items uit de categorie Weidmüller Industrial Ethernet toebehoren

Hoe kunnen we helpen?

Klantenservice