Weidmüller IE-SFP-1FESLC-T SFP-module

  • Artikelnummer: 201924
  • Fabrikantnummer: 1241470000
  • EAN: 4050118029420

SFP-module. Aantal poorten: Fast Ethernet, Singlemode, LC-connector, 40 km, -40 °C ... +85 °C. Conform IEEE 802.3z (Gigabit-module). Conform IEEE 802.3u (Fast Ethernet-module). Symmetrische LVPECL in- en uitgangen (Gigabit-module). Symmetrische PECL …

Hoe kunnen we helpen?

Vind hier zelf uw antwoord of bel:
  • Gratis levering vanaf €35,-* (incl. btw)
  • Gratis retourneren
  • 30 dagen bedenktijd
  • Minimaal 2 jaar garantie
  • Thuiswinkel waarborg
Categorie SFP-module
Type IE-SFP-1FESLC-T
Gewicht 90 g

Artikelspecificaties

Categorie SFP-module
Type IE-SFP-1FESLC-T
Gewicht 90 g

Documenten & Downloads

Vergelijkbare artikelen

Ontdek andere items uit de categorie Weidmüller Industrial Ethernet toebehoren

Hoe kunnen we helpen?

Vind hier zelf uw antwoord of bel: