Weidmüller 1062570000 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM2 2 m

  • Artikelnummer: 196503
  • Fabrikantnummer: 1062570000
  • EAN: 4032248813247

Glasvezelkabels werken in tegenstelling tot koperen kabels ook onder de moeilijkste omstandigheden. De glasvezelkabels beïnvloeden de elektronica niet. Door de lage demping van de glasvezelkabels kunnen bovendien grote afstanden worden overbrugd.LC-s…

  • Gratis levering vanaf €35,- (incl. btw)
  • Gratis retourneren
  • 30 dagen bedenktijd
  • Minimaal 2 jaar garantie
  • Thuiswinkel waarborg
Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 1 x
Aansluiting A LC-stekker
Aantal aansluitingen B 1 x
Aansluiting B LC-stekker
Vezelsoort 50/125 µ
Vezelkwaliteit Multimode OM2
Jumper-soort Duplex
Demping ≤ 2,7 dB/km bij 850 nm / ≤ 0,7 dB/km bij 1300 nm
Halogeenvrij Nee
Kabellengte 2 m
Kleur Oranje
Inhoud 1 stuks
Stekkeruitvoering Recht
Kabeltoepassing Glasvezel
Uitvoering Aansluitkabel
Model Rond
Breedte 30 mm
Materiaal (binnenkabel) Glasvezel
Buiten-Ø 3 x 6 mm
Kabeltype I-V(ZN)Y
Soortnaam Glasvezel Aansluitkabel

Technische specificaties

Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 1 x
Aansluiting A LC-stekker
Aantal aansluitingen B 1 x
Aansluiting B LC-stekker
Vezelsoort 50/125 µ
Vezelkwaliteit Multimode OM2
Jumper-soort Duplex
Demping ≤ 2,7 dB/km bij 850 nm / ≤ 0,7 dB/km bij 1300 nm
Halogeenvrij Nee

Vergelijkbare artikelen

Ontdek andere items uit de categorie Glasvezelkabels met connector