Triax TFC 75 Glasvezel Aansluitkabel [1x FC/PC-stekker - 1x FC/PC-stekker] 9/125 µ 75 m

  • Artikelnummer: 1166202
  • Fabrikantnummer: TFC 75
  • EAN: 5702663076709

Optische kabel voor gebruik van koperen kabels, ook in de zwaarste omstandigheden. De glasvezelkabel beïnvloed geen elektronica. Door de geringe demping kan de optische kabel verre afstanden overbruggen.

  • Garantie: minimaal 2 jaar
  • Fabrikant: Triax
Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 1 x
Aansluiting A FC/PC-stekker
Aantal aansluitingen B 1 x
Aansluiting B FC/PC-stekker
Vezelsoort 9/125 µ
Jumper-soort Duplex
Demping 0.3 dB
Halogeenvrij Ja
Kabellengte 75 m
Kleur Grijs
Inhoud 1 stuks
Stekkeruitvoering Recht
Kabeltoepassing Glasvezel
Uitvoering Aansluitkabel
Model Rond
Materiaal (binnenkabel) Glasvezel
Bescherming Zonder afscherming
Soortnaam Glasvezel Aansluitkabel

Technische specificaties

Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 1 x
Aansluiting A FC/PC-stekker
Aantal aansluitingen B 1 x
Aansluiting B FC/PC-stekker
Vezelsoort 9/125 µ
Jumper-soort Duplex
Demping 0.3 dB
Halogeenvrij Ja
Kabellengte 75 m

Vaak samen gekocht

Vergelijkbare artikelen

Ontdek andere items uit de categorie Glasvezelkabels met connector