Phoenix Contact 2901836 Glasvezel Aansluitkabel [1x ST-stekker - 1x ST-stekker] 9/125 µ Singlemode OS1 1 m

  • Artikelnummer: 772150
  • Fabrikantnummer: 2901836
  • EAN: 4046356634137

Op maat gemaakte glasvezelkabel, break-out-kabel, glasvezel singlemode 9/125 µm, stekker: B-FOC (ST)/B-FOC (ST) IP: IP20, voor het verleggen in kabelgoten of schakelkasten, lengte: 1 m

  • Gratis levering vanaf €35,- (incl. btw)
  • Gratis retourneren
  • 30 dagen bedenktijd
  • Minimaal 2 jaar garantie
  • Thuiswinkel waarborg
Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 1 x
Aansluiting A ST-stekker
Aantal aansluitingen B 1 x
Aansluiting B ST-stekker
Vezelsoort 9/125 µ
Vezelkwaliteit Singlemode OS1
Jumper-soort Duplex , Simplex
Demping max. 0,38 dB/km (bij 1310 nm), max. 0,21dB/km (bij 1550 nm) dB
Halogeenvrij Ja
Kabellengte 1 m
Kleur Geel
Inhoud 1 stuks
Stekkeruitvoering Recht
Kabeltoepassing Glasvezel
Uitvoering Aansluitkabel
Model Rond
Materiaal (binnenkabel) Glasvezel
Soortnaam Glasvezel Aansluitkabel

Technische specificaties

Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 1 x
Aansluiting A ST-stekker
Aantal aansluitingen B 1 x
Aansluiting B ST-stekker
Vezelsoort 9/125 µ
Vezelkwaliteit Singlemode OS1
Jumper-soort Duplex , Simplex
Demping max. 0,38 dB/km (bij 1310 nm), max. 0,21dB/km (bij 1550 nm) dB
Halogeenvrij Ja

Vergelijkbare artikelen

Ontdek andere items uit de categorie Glasvezelkabels met connector