Phoenix Contact 2901814 Glasvezel Aansluitkabel [1x SC-stekker - 1x SC-RJ-stekker] 50/125 µ Multimode OM2 5 m

  • Artikelnummer: 773460
  • Fabrikantnummer: 2901814
  • EAN: 4046356634557

Op maat gemaakte glasvezelkabel, break-out-kabel, glasvezel multimode 50/125 µm, stekker: SC-duplex/SCRJ, beschermingsklasse: IP20, voor het verleggen in kabelgoten of schakelkasten, lengte: 5 m

Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 1 x
Aansluiting A SC-stekker
Aantal aansluitingen B 1 x
Aansluiting B SC-RJ-stekker
Vezelsoort 50/125 µ
Vezelkwaliteit Multimode OM2
Jumper-soort Duplex
Demping 2,5 dB/km (bij 850 nm), 0,7 dB/km (bij 1300 nm) dB
Halogeenvrij Ja
Kabellengte 5 m
Kleur Oranje
Inhoud 1 stuks
Stekkeruitvoering Recht
Kabeltoepassing Glasvezel
Uitvoering Aansluitkabel
Model Rond
Materiaal (binnenkabel) Glasvezel
Soortnaam Glasvezel Aansluitkabel

Technische specificaties

Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 1 x
Aansluiting A SC-stekker
Aantal aansluitingen B 1 x
Aansluiting B SC-RJ-stekker
Vezelsoort 50/125 µ
Vezelkwaliteit Multimode OM2
Jumper-soort Duplex
Demping 2,5 dB/km (bij 850 nm), 0,7 dB/km (bij 1300 nm) dB
Halogeenvrij Ja

Vaak samen gekocht

Vergelijkbare artikelen

Ontdek andere items uit de categorie Glasvezelkabels met connector