NETGEAR AGM732F SFP-transceivermodule Type module LX

  • Artikelnummer: 971497
  • Fabrikantnummer: AGM732F
  • EAN: 606449034493

Werkt met een 9 µm single mode-kabel.

  • Garantie: minimaal 2 jaar
  • Fabrikant: NETGEAR
  • Gratis levering vanaf €35,-* (incl. btw)
  • Gratis retourneren
  • 30 dagen bedenktijd
  • Minimaal 2 jaar garantie
  • Thuiswinkel waarborg
Categorie SFP-transceivermodule
Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Interfaces LC
Type module LX
Afstand tot 10000 m

Artikelspecificaties

Categorie SFP-transceivermodule
Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Interfaces LC
Type module LX
Afstand tot 10000 m

Documenten & Downloads

Vergelijkbare artikelen

Ontdek andere items uit de categorie Glasvezelmodules