Metz Connect 150M1JO0020E Glasvezel Aansluitkabel 50/125 µ Multimode OM3 2 m

  • Artikelnummer: 1694668
  • Fabrikantnummer: 150M1JO0020E
  • EAN: 4250184116318

METZ CONNECT 150M1JO0020E. Kabellengte: 2 m. Lichtleitertyp: OM3, aansluiting 1: LC/PC, diameter van het gat: 50 μm, stekkerconnectoren geslacht: mannelijk, kabelkleur: Multi

De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald.

Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 12 x
Aansluiting A LC-stekker
Aantal aansluitingen B 0 x
Aansluiting B Open einde
Vezelsoort 50/125 µ
Vezelkwaliteit Multimode OM3
Jumper-soort Simplex , Pigtail
Demping 0,4
Halogeenvrij Nee
Kabellengte 2 m
Kleur 12-kleurig
Inhoud 1 stuks
Stekkeruitvoering Recht
Bijzonderheden Simplex
Kabeltoepassing Glasvezel
Uitvoering Aansluitkabel
Model Rond
Materiaal (binnenkabel) Glasvezel
Soortnaam Glasvezel Aansluitkabel

Technische specificaties

Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 12 x
Aansluiting A LC-stekker
Aantal aansluitingen B 0 x
Aansluiting B Open einde
Vezelsoort 50/125 µ
Vezelkwaliteit Multimode OM3
Jumper-soort Simplex , Pigtail
Demping 0,4
Halogeenvrij Nee

Vaak samen gekocht

Vergelijkbare artikelen

Ontdek andere items uit de categorie Glasvezelkabels met connector