Aansluitkabel Phoenix Contact Glasvezel [1x LC-stekker - 1x ST-stekker] 50/125 µ 5 m

  • Artikelnummer: 773622
  • Fabrikantnummer: 2901801
  • EAN: 4046356634335

Op maat gemaakte glasvezelkabel, break-out-kabel, glasvezel multimode 50/125 µm, stekker: LC/B-FOC (ST), beschermingsklasse: IP20, voor het verleggen in kabelgoten of schakelkasten, lengte: 5 m

  • Gratis levering vanaf €25,-* (incl. btw)
  • Gratis retourneren
  • 30 dagen bedenktijd
  • Minimaal 2 jaar garantie
  • Thuiswinkel waarborg
Categorie Glasvezel Aansluitkabel
Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 1 x
Aansluiting A LC-stekker
Aantal aansluitingen B 1 x
Aansluiting B ST-stekker
Vezelsoort 50/125 µ
Vezelkwaliteit Multimode OM2
Jumper-soort Simplex , Duplex
Demping 2,5 dB/km (bij 850 nm), 0,7 dB/km (bij 1300 nm) dB
Halogeenvrij Ja
Kabellengte 5 m
Kleur Oranje
Inhoud 1 stuks
Stekkeruitvoering Recht
Kabeltoepassing Glasvezel
Uitvoering Aansluitkabel
Model Rond
Materiaal (binnenkabel) Glasvezel

Artikelspecificaties

Categorie Glasvezel Aansluitkabel
Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 1 x
Aansluiting A LC-stekker
Aantal aansluitingen B 1 x
Aansluiting B ST-stekker
Vezelsoort 50/125 µ
Vezelkwaliteit Multimode OM2
Jumper-soort Simplex , Duplex
Demping 2,5 dB/km (bij 850 nm), 0,7 dB/km (bij 1300 nm) dB
Vergelijkbare artikelen

Ontdek andere items uit de categorie Glasvezelkabels met connector