Aansluitkabel EFB Elektronik Glasvezel [1x LC/APC 8°-stekker - 1x E2000/APC 8°-stekker] 9/125 µ 15 m

  • Artikelnummer: 713555
  • Fabrikantnummer: O0389.15
  • EAN: 4049759112479

Glasvezelkabels werken in tegenstelling tot koperen kabels ook onder de moeilijkste omstandigheden. De glasvezelkabels beïnvloeden de elektronica niet. Door de lage demping van de glasvezelkabels kunnen bovendien grote afstanden worden overbrugd.E200…

  • Gratis levering vanaf €25,-* (incl. btw)
  • Gratis retourneren
  • 30 dagen bedenktijd
  • Minimaal 2 jaar garantie
  • Thuiswinkel waarborg
Categorie Glasvezel Aansluitkabel
Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 1 x
Aansluiting A LC/APC 8°-stekker
Aantal aansluitingen B 1 x
Aansluiting B E2000/APC 8°-stekker
Vezelsoort 9/125 µ
Vezelkwaliteit Singlemode OS2
Jumper-soort Duplex
Halogeenvrij Ja
Kabellengte 15 m
Kleur Geel
Inhoud 1 stuks
Stekkeruitvoering Recht
Kabeltoepassing Glasvezel
Uitvoering Aansluitkabel
Model Rond

Artikelspecificaties

Categorie Glasvezel Aansluitkabel
Aansluittype Glasvezel
Aantal aansluitingen A 1 x
Aansluiting A LC/APC 8°-stekker
Aantal aansluitingen B 1 x
Aansluiting B E2000/APC 8°-stekker
Vezelsoort 9/125 µ
Vezelkwaliteit Singlemode OS2
Jumper-soort Duplex
Halogeenvrij Ja
Vergelijkbare artikelen

Ontdek andere items uit de categorie Glasvezelkabels met connector