JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Weidmüller IE-SFP-1GSXLC-T SFP-module

Weidmüller
Bestnr.: 202250 - 89
Fabrikantnummer: 1286700000 |  EAN: 4050118077261
€ 372,55
incl. btw, excl. verzendkosten
Leverbaar in ca. 7-9 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

SFP-module

Productspecificaties

Categorie
SFP‑module
Type
IE‑SFP‑1GSXLC‑T
Gewicht
20 g

Download

Highlights & Details

  • IE-SFP-1GSXLC-T

Beschrijving

SFP-module. -20 °C ... +75 °C, Gigabit Ethernet, Multimode, LC-connector, 500 m. conform IEEE 802.3z (Gigabit-module). Conform IEEE 802.3u (Fast Ethernet-module). Symmetrische LVPECL in- en uitgangen (Gigabit-module). Symmetrische PECL in- en uitgangen (Fast Ethernet-module). TTL-signaalherkenningsweergave. Duplex LC-connector tijdens uitvoering aan te sluiten. Klasse 1-laserproduct; Conform EN60825-1. -40 tot 85 °C bedrijfstemperatuur (T-modellen).
Klanten hadden ook interesse voor
ethernet, 1286700000, Weidmüller, 4050118077261, IE-SFP-1GSXLC-T