JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Weidmüller IE-SFP-1GLHXLC SFP-module

Weidmüller
Bestnr.: 201929 - 89
Fabrikantnummer: 1241520000 |  EAN: 4050118029369
€ 1.657,60
incl. btw, excl. verzendkosten
Leverbaar in ca. 8-10 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

SFP-module

Productspecificaties

Categorie
SFP‑module
Type
IE‑SFP‑1GLHXLC
Gewicht
90 g

Download

Specificaties

Highlights & Details

  • IE-SFP-1GLHXLC

Beschrijving

SFP-module. 0 °C ... +60 °C, Gigabit Ethernet, Singlemode, LC-connector, 40 km. Conform IEEE 802.3z (Gigabit-module). Conform IEEE 802.3u (Fast Ethernet-module). Symmetrische LVPECL in- en uitgangen (Gigabit-module). Symmetrische PECL in- en uitgangen (Fast Ethernet-module). TTL-signaalherkenningsweergave. Duplex LC-connector tijdens uitvoering aan te sluiten. Klasse 1-laserproduct; Conform EN60825-1. -40 tot 85 °C bedrijfstemperatuur (T-modellen).
Klanten hadden ook interesse voor
ethernet, IE-SFP-1GLHXLC, 4050118029369, Weidmüller, 1241520000