JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Weidmüller IE-SFP-1FEMLC-T SFP-module

Weidmüller
Bestnr.: 201923 - 89
Fabrikantnummer: 1241450000 |  EAN: 4050118029192
€ 257,04
incl. btw, excl. verzendkosten
Leverbaar in ca. 9-11 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

SFP-module

Productspecificaties

Categorie
SFP‑module
Type
IE‑SFP‑1FEMLC‑T
Gewicht
90 g

Download

Specificaties

Highlights & Details

  • IE-SFP-1FEMLC-T

Beschrijving

SFP-module. Aantal poorten: Fast Ethernet, Multimode, LC-connector, 4 km, -40 °C ... +85 °C. Conform IEEE 802.3z (Gigabit-module). Conform IEEE 802.3u (Fast Ethernet-module). Symmetrische LVPECL in- en uitgangen (Gigabit-module). Symmetrische PECL in- en uitgangen (Fast Ethernet-module). TTL-signaalherkenningsweergave. Duplex LC-connector tijdens uitvoering aan te sluiten. Klasse 1-laserproduct; Conform EN60825-1. -40 tot 85 °C bedrijfstemperatuur (T-modellen).
Klanten hadden ook interesse voor
IE-SFP-1FEMLC-T, ethernet, 4050118029192, Weidmüller, 1241450000