JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

258907

Weidmüller
Bestnr.: 258907 - 89
Fabrikantnummer: 8978980000 |  EAN: 4032248814350
€ 52,99
incl. btw, excl. Verzendkosten
Uitverkocht, uit ons assortiment
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.
  • Aansluiting A: ST-stekker
  • Aansluiting B: LC-stekker
  • Aansluittype: Glasvezel
  • Aantal aansluitingen A: 1 x
  • Aantal aansluitingen B: 1 x

Productspecificaties

Aansluiting A
ST-stekker
Aansluiting B
LC-stekker
Aansluittype
Glasvezel
Aantal aansluitingen A
1 x
Aantal aansluitingen B
1 x
Demping
≤ 3,2 dB/km bij 850 nm / ≤ 0,9 dB/km bij 1300 nm
Halogeenvrij
Nee
Jumper-soort
Duplex
Kabellengte
2 m
Kabeltoepassing
Glasvezel
Kleur
Oranje
Materiaal (binnenkabel)
Glasvezel
Model
Rond
Stekkeruitvoering
Recht
Uitvoering
Kabel
Vezelkwaliteit
Multimode OM1
Vezelsoort
62,5/125µ

Downloads

Uitvoering

  • Patchkabel: ST IP 20, LC-duplex IP 20
Naar boven