JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

258362

Weidm��ller
Bestnr.: 258362 - 89
Fabrikantnummer: 8813300000 |  EAN: 4032248513154

Productspecificaties

Aansluiting A
SC-stekker
Aansluiting B
SC-stekker
Aansluittype
Glasvezel
Aantal aansluitingen A
1 x
Aantal aansluitingen B
1 x
Breedte
120 mm
Demping
≤ 2,7 dB/km bij 850 nm / ≤ 0,7 dB/km bij 1300 nm
Halogeenvrij
Nee
Jumper-soort
Duplex
Kabellengte
1 m
Kabeltoepassing
Glasvezel
Kleur
Oranje
Materiaal (binnenkabel)
Glasvezel
Model
Rond
Stekkeruitvoering
Recht
Uitvoering
Aansluitkabel
Vezelkwaliteit
Multimode OM2
Vezelsoort
50/125µ

Downloads

Uitvoering

  • Patchkabel: SC-duplex IP 20, SC-duplex IP 20
  • Kant-en-klaar vervaardigde IE-leidingen
  • Glasvezelpatchkabel
Naar boven